Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Serwisów jest dużo ale pytanie jak z tym autocasco :mysli:

tzn. ??

samochód ogólnie jest na moich rodziców i ubezpieczenie mam w Warcie razem z oc, nw i autocasco

Gliniarze powiedzieli, że VW Passat i Audi A4 to norma ostatnimi czasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Zauważyłem to przed chwilą właśnie :naughty:

Ale uj to się mnie nie tyczy :decayed:

Chociaż jeździła kiedyś w Krk zielona B5 avant zrobiona na B7 :decayed:

Jakie tam zainteresowanie w temacie, wszyscy kukają :polew:

W Łodzi jeździ B5/B7

Widziałam na własne oczy i nawet w niej siedziałam :tongue4:

BTW :bry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwisów jest dużo ale pytanie jak z tym autocasco :mysli:

tzn. ??

samochód ogólnie jest na moich rodziców i ubezpieczenie mam w Warcie razem z oc, nw i autocasco

Gliniarze powiedzieli, że VW Passat i Audi A4 to norma ostatnimi czasy

zadzwoń do Warty i zapytaj się z którymi serwisami współpracują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak na marginesie, który serwis audi w krk polecacie, żeby na autocasco mi to zrobili

ASO Bełtowski na Zakopiańskiej, pojedziesz zostawisz samochód i Ci wszystko zrobia a szkode rozliczą sobie sami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie właśnie była u mnie policja, bo musiałem iść do garażu wziąć mp3-playera i okazało się, że mam wyłamany zamek i stacyjki nie przekręcę, nic nie zginęło, bo celem było całe audi, prawdopodobnie przyczyną jest zepsuta brama na strzeżone osiedle gdzie mieszkam i każdy kto chce to wchodzi i wychodzi. Chcieli je zaj***ć wczorajszej nocy, dziś cały dzień nie używałem samochodu, więc nawet nie wiedziałem, że coś się stało. Ledwo się przeprowadziłem do KRK i już się zaczęło :kwasny:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 01:16_________________________________________________a tak na marginesie, który serwis audi w krk polecacie, żeby na autocasco mi to zrobili

:hi:

zapewne masz autko na niekrakowskich tablicach i to wszystko wyjaśnia....

zauważyłem ze złodzieje sie wycfanili i swoich (to znaczy KR......) juz nie kradną zazwyczaj na obcych blachach najczęsciej lecą ,to samo dotyczy włamań do pojazdów :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A weź zaparkuj pod blokiem co dopiero sprowadzonym autem to w ciągu dnia już go zwiną :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=174659.30

Już jest sedan i jeszcze dwa avanty w RS4 na śrubki :mysli: poczekam może jakieś Lambo będą zaraz rozkręcać.

Kiedyś jak miałem tak koło chyba 6-ściu lat (a było to wpiz...u czasu temu ;( ) to mieszkał u mnie w bloku taki jeden kolo (Pablo raczej na pewno go nie znałeś bo chyba Cię w planach jeszcze nie było :naughty:). Ten koleżka twierdził że jego stary siedzi w stanach i naopowiadał dzieciakom (nieukrywam byłem jednym z nich) że jego stary za miesiąc wraca i przywiezie mu wpiz...u zabawek m.in zdalnie sterowane helikoptery samochody i motocykle co na tamte czasy nikomu nawet się coś takiego nie śniło. No i udało mu się skrzyknąć sporą grupkę chętnych bo nawet pamiętam że poszedł po zeszyt do domu i zapisywał kto jaki pojazd chce. Niezapomnę jak mój kolega krzyczał "dla mnie dwa bo będę miał braciszka" (bo jego matka była wtedy w ciąży). Oczywiście potem wyszło że to była bujda a jego stary siedział na jakimś kontrakcie i rezał Hute Katowice. No ale jak się potem okazało chłopaka nie opuszczała ułańska fantazja bo kit sprzedawał na okrągło i jak mieliśmy tak po 18-19lat to chodził i mówił że zakłada kościół "Wyznawców Słońca" po to że będzie można ściągać samochody bez cła bo był wtedy przez jakiś czas taki myk że organizacje religijne (patrz kościół itp.) mogą sprowadzić ileś tam aut w roku bez cła. No ale musiał mieć ten jego kościół min. iluś tam członków więc chodził i szukał wyznawców wśród nas i pamiętam że paru znalazł (ja nie wstąpiłem bo nadal mi wisiał helikopter :chytry:) oczywiście każdemu obecująć furkę w super cenie ale oczywiście jak i tych motocykli zdlanie sterownych tak i tych samochodów nikt nie widział.

Tak mi się to skojarzyło jak przeglądnąłem ten wątek j.w. oczywiście nic nie próbuje tu insynuować ale 3 RS4 na śrubki :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek ja właśnie na Mikołaja kupiłem Synowi latający helikopter ale nie jestem Twoim kolegą z dzieciństwa (chyba :wink4: ) tak mi sie skojarzyło ...... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo raczej na pewno go nie znałeś bo chyba Cię w planach jeszcze nie było :naughty:

Masz rację jeszcze mnie nie było ale brat był to może go zna :decayed:

Tak mi się to skojarzyło jak przeglądnąłem ten wątek j.w. oczywiście nic nie próbuje tu insynuować ale 3 RS4 na śrubki :mysli:

Też mnie to zastanawia :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czasem czy Pablo nie nosi takiego słoneczka wisorka naszyji i modli sie chyba troche inaczej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czasem czy Pablo nie nosi takiego słoneczka wisorka naszyji i modli sie chyba troche inaczej :decayed:

Że co :shocked::polew:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 16:12_________________________________________________Tak na poprawienie humoru :gwizdanie:

czarnulka.jpg

:naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek ja właśnie na Mikołaja kupiłem Synowi latający helikopter ale nie jestem Twoim kolegą z dzieciństwa (chyba :wink4: ) tak mi sie skojarzyło ...... :naughty:

A ja ciągle czekam na ten mój i coraz bardziej jestem przekonany że chyba nic z tego nie będzie ;(

Masz rację jeszcze mnie nie było ale brat był to może go zna :decayed:

Brat jest od ciebie o 14 lat starszy :naughty:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 16:20_________________________________________________

Tak na poprawienie humoru :gwizdanie:

czarnulka.jpg

:naughty::kox:

Pablo się modli do tej laski :>

Rozkłada plakacik w kierunku wschodu słońca i laska ak'bar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek ja właśnie na Mikołaja kupiłem Synowi latający helikopter ale nie jestem Twoim kolegą z dzieciństwa (chyba :wink4: ) tak mi sie skojarzyło ...... :naughty:

A ja ciągle czekam na ten mój i coraz bardziej jestem przekonany że chyba nic z tego nie będzie ;(

Brat jest od ciebie o 14 lat starszy :naughty:

Ma 36 lat także już był wtedy i o 11 lat jest starszy :wink4:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 16:26_________________________________________________

Pablo się modli do tej laski :>

Rozkłada plakacik w kierunku wschodu słońca i laska ak'bar

:polew:

Ale taki pakiecik bym chętnie przygarnął :naughty:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 16:26_________________________________________________

Kiedyś jak miałem tak koło chyba 6-ściu lat (a było to wpiz...u czasu temu ;( ) to mieszkał u mnie w bloku taki jeden kolo

Jak ty miałeś ok 6 lat to on miał z 5 albo 4 lat do tego się odniosłem :decayed:

Co kasujesz posty :naughty:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 16:30_________________________________________________Prawie jak A5 :decayed:

pomarancza.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne masz autko na niekrakowskich tablicach i to wszystko wyjaśnia....

zauważyłem ze złodzieje sie wycfanili i swoich (to znaczy KR......) juz nie kradną zazwyczaj na obcych blachach najczęsciej lecą ,to samo dotyczy włamań do pojazdów :confused4:

Dokładnie, też mam takie wrażenie.

Jeśli ktoś się przeprowadza do Krk na dłużej, zdecydowanie zalecam zmiane blach na te krakowskie (ew. podkrakowskie - tj. KRA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...