Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

paweł kiedy fura wyjedzie na miasto ? :mysli:

a co? chcesz zaczac uwazac na pirata??[br]Dopisany: 25 Styczeń 2008, 00:54 _________________________________________________http://www.smog.pl/wideo/15798/sliczna_naturalna_gieda/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

paweł kiedy fura wyjedzie na miasto ? :mysli:

Blacharka jest zrobiona i własnie jest u lakiernika.

Pozniej od razu jade przeswietlic zawieszenie i zobaczyc co z tylnym prawym zawieszeniem bo to mnie teraz najbardziej martwi.Także po niedzieli wreszcie odbieram A4 :)[br]Dopisany: 25 Styczeń 2008, 00:56 _________________________________________________

paweł kiedy fura wyjedzie na miasto ? :mysli:

a co? chcesz zaczac uwazac na pirata??[br]Dopisany: 25 Styczeń 2008, 00:54 _________________________________________________http://www.smog.pl/wideo/15798/sliczna_naturalna_gieda/

Spokojniś sie odezwał :tongue4:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2008, 00:58 _________________________________________________Dobra uciekam bo rano trza wstać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murzyniasty a Ty odrazu od bandytów :polew:

k**wa nie maluje jednak liste i nie maluje zderzaka w całosci.... no zobaczymy jak bedzie wygladac .... jak coś zawsze mozna listwy później pomalowac :D tez idę w kime pozdro for all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się nie dostałem, powiedziałem że jade w poniedziałek, a że terminy miesięczne, trudno się dziwić jak pół Polski u niego robi :wink4:

Panowie Fulda Kristal Montero2 205/55/R15 na fv mam za 314 złotówek, ktoś może taniej załatwić, tylko tak w miarę szybko, 2 sztuki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie konkursowe , potrzebuje z 6 ogarnietych graczy w MOHAA. Za jakis miesiac , poltorej bedzie turniej w MOHAA i potrzebuje do klanu z 6 wlasnie graczy co by chcieli sobie zagrac w takim turnieju :)

Pisze teraz bo musze wiedziec zeby nas zapisac , no i musze was przygotowac do turnieju co by nie bylo ftopy :P W turnieju bedzie gralo jakies 15 klanow , w wiekszosci srednia polka :)

Ktos sie pisze ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie konkursowe , potrzebuje z 6 ogarnietych graczy w MOHAA. Za jakis miesiac , poltorej bedzie turniej w MOHAA i potrzebuje do klanu z 6 wlasnie graczy co by chcieli sobie zagrac w takim turnieju :)

Pisze teraz bo musze wiedziec zeby nas zapisac , no i musze was przygotowac do turnieju co by nie bylo ftopy :P W turnieju bedzie gralo jakies 15 klanow , w wiekszosci srednia polka :)

Ktos sie pisze ??

Maxiu to może załatwić ich w realu?? Mam takiego gościa że po jego wizycie żaden nie będzie w stanie grać conajmniej miesiąc, półtorej.... :D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie decyzja zapadła, nie maluje listew bocznych i nie maluje zderzaka w całości, pomalowany tylni zderzak nie bedzie sie za wiele róznił z daleka od 1,8T.

a przeciez ma się wyróżniać wiec wyglądać będzie to w ten sposób :

f36efdfb71bec3b6.jpg

eea51b2d841a7acd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie konkursowe , potrzebuje z 6 ogarnietych graczy w MOHAA. Za jakis miesiac , poltorej bedzie turniej w MOHAA i potrzebuje do klanu z 6 wlasnie graczy co by chcieli sobie zagrac w takim turnieju :)

Pisze teraz bo musze wiedziec zeby nas zapisac , no i musze was przygotowac do turnieju co by nie bylo ftopy :P W turnieju bedzie gralo jakies 15 klanow , w wiekszosci srednia polka :)

Ktos sie pisze ??

Gdzie będzie ten turniej??

:mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie konkursowe , potrzebuje z 6 ogarnietych graczy w MOHAA. Za jakis miesiac , poltorej bedzie turniej w MOHAA i potrzebuje do klanu z 6 wlasnie graczy co by chcieli sobie zagrac w takim turnieju :)

Pisze teraz bo musze wiedziec zeby nas zapisac , no i musze was przygotowac do turnieju co by nie bylo ftopy :P W turnieju bedzie gralo jakies 15 klanow , w wiekszosci srednia polka :)

Ktos sie pisze ??

Gdzie będzie ten turniej??

:mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Bedziesz sobie siedzial w domu w fotelu przed kompem :P ale jak chcesz to mozesz isc do kafejki :P[br]Dopisany: 25 Styczeń 2008, 11:41 _________________________________________________Grzesio , jeszcze sobie te Avuski wypasne zapodaj i bedzie super extra hiper wypas :P Prawie tak ladna bedzie jak moja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc misie pysie kororowe :hi:

Cuber - dobra decyzja. W niedziele bedziesz juz robil oficjalna premiere zestawu??

nie da rady , w przyszły wtorek dopiero bede odbierał pomalowane zderzaki, w srode jade do "tłumikarza" wiec dopiero za tydzień na spocie bedzie prezentacja S4 ala Cuber :):thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie tlumiki zakladasz i wiela (oczywiscie za duzo) to Cie wyniesie

jeszcze nie wiem co i jak, narazie rzuciłem temat znajomemu wiec musi to przemyśleć co i jak.... sie okaze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...