Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie wszystko perfekto tylko lekkie zapocenie oleju na silniku.Paluszkiem przejechał i znalazł...

Z jednej strony to dobrze że eliminują rzęchy z ulic a z drugiej troche to dziwne bo są teraz bardziej papiescy niż papież :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Jak Ci mógł wziąć 100zł skoro nie podbił przeglądu, to w uja Cię zrobił :wallbash:

Jak będziesz chciał przegląd to Ci załatwię :gwizdanie:

tjaa... kiedyś była już tutaj o tym dysputa o braniu kasy za nie podbity dowód. Diagnosta swoje zrobił kasa się należy a że auto nie sprawne to już nie jego problem tylko właściciela. Przecież wiadomo że większość robi tak że jak tu nie przejdzie do jedzie do następnego aż się może uda i podbiją dowód więc czemu "uczciwi" diagności" mieliby sponsorować takie kombinacje :mysli: ale teraz widzicie że płaci się za usługę przeglądu a nie za jej pozytywny dla właściciela auta efekt.

tylko czasem aż przesadzają

mi nie podbił przeglądu w Peżocie mojej mamy bo ręczny z prawej strony brał słabiej niż z lewej, reszta perfekto

a sam ręczny też był bdb, tylko różnica między kołami

Takiemu h*jowi to nogi z d*py powyrywac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci mógł wziąć 100zł skoro nie podbił przeglądu, to w uja Cię zrobił :wallbash:

Jak będziesz chciał przegląd to Ci załatwię :gwizdanie:

tjaa... kiedyś była już tutaj o tym dysputa o braniu kasy za nie podbity dowód. Diagnosta swoje zrobił kasa się należy a że auto nie sprawne to już nie jego problem tylko właściciela. Przecież wiadomo że większość robi tak że jak tu nie przejdzie do jedzie do następnego aż się może uda i podbiją dowód więc czemu "uczciwi" diagności" mieliby sponsorować takie kombinacje :mysli: ale teraz widzicie że płaci się za usługę przeglądu a nie za jej pozytywny dla właściciela auta efekt.

tylko czasem aż przesadzają

mi nie podbił przeglądu w Peżocie mojej mamy bo ręczny z prawej strony brał słabiej niż z lewej, reszta perfekto

a sam ręczny też był bdb, tylko różnica między kołami

temat do polemiki wraca :mysli:

no ale powiedz mi jakimi kryteriami mają okreslać że auto jest mniej lub bardziej sprawne :mysli:

Jeśli hamulec ręczny ma działać w identyczny sposób na oba koła to co tu jest do negowania rozumiem że można się wkurzyć za jakieś przypier...lanie o pajączka w rogu szyby który nie jest w polu widzenia ale hamulce to raczej ważna sprawa i powinny być na 100% sprawne

U mnie wszystko perfekto tylko lekkie zapocenie oleju na silniku.Paluszkiem przejechał i znalazł...

Z jednej strony to dobrze że eliminują rzęchy z ulic a z drugiej troche to dziwne bo są teraz bardziej papiescy niż papież :decayed:

na przyszłość nauczka żeby podjechać na umycie silnika przed przeglądem wtedy mogą Ci cmoknąć no chyba że zostawia się po sobie plamę gdzie tylko się stanie to co innego bo takie fleje powinni tępić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy jak bym pojechał umyć motor i wrócił co by było :decayed: :decayed: :naughty::polew:

o tym pomyślałem sobie :good:

nie chcesz bagażnika do A5 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy jak bym pojechał umyć motor i wrócił co by było :decayed: :decayed: :naughty::polew:

widzę że mnie uprzedziłeś i wpadłeś na to :>[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 15:28_________________________________________________

Ciekawe czy jak bym pojechał umyć motor i wrócił co by było :decayed: :decayed: :naughty::polew:

Nic by nie było bo jeśli Ci się autentycznie tylko poci to jeśli nie byłoby widać od razu świerzego wycieku to nie ma prawa Ci zakwestionować tego że silnik został umyty bo mogłeś go umyć po wymianie dla diagnozy czy jeszcze się poci :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy jak bym pojechał umyć motor i wrócił co by było :decayed: :decayed: :naughty::polew:

o tym pomyślałem sobie :good:

nie chcesz bagażnika do A5 ?

Jakiego bagażnika?

Wracając do tematu to pewnie nawet jak bym w poniedziałek umył i podjechał to mógłby mi naskoczyć bo nic tam nie kapie.

Ale dobra powymieniam te uszczelki co potrzeba przecież to chyba nie będą jakies duże koszty.

Juz taki jestem że jak ma być na zicher to będzie.[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 15:32_________________________________________________

Nic by nie było bo jeśli Ci się autentycznie tylko poci to jeśli nie byłoby widać od razu świerzego wycieku to nie ma prawa Ci zakwestionować tego że silnik został umyty bo mogłeś go umyć po wymianie dla diagnozy czy jeszcze się poci :naughty:

Hahah widzę że oboje dochodzimy do takich samych wniosków. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: to jest dopiero kubizm wszędzie co rusz coś od czegoś a widać że wcześniej było czerwone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k... jak mozna tworzyc takie "projekty" ? :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k... jak mozna tworzyc takie "projekty" ? :wallbash: :wallbash: :wallbash:

jak widać w takiej stodole można wszystko

C17608626_2.jpg

To już lepsze niż tamta biała bestia betowska :kox::decayed:

Pablo nie dobijaj mnie w tej bejcy może kolesia fantazja ułańska poniosła ale miał to przynajmniej wszystko jakotako spasowanie a tu brzydziłbym się do tego wsiąść w tej stodole nie mówiąc o wyjechaniu na ulicę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Przeglady to nadal loteria :) ja w tym tyg bylem na przegladzie z peugotem siostry. Z silnika

sie leje a diagnosta po 5latach zorientowal sie ze katalizator jest wyciety, mimo to przeglad podbil :decayed:

Jak ktos chce namiar na ta stacje to PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pochwalony

ktoś może polecić jakąś fajną knajpkę z orientalnym jedzeniem w Krakowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci mógł wziąć 100zł skoro nie podbił przeglądu, to w uja Cię zrobił :wallbash:

Jak będziesz chciał przegląd to Ci załatwię :gwizdanie:

tjaa... kiedyś była już tutaj o tym dysputa o braniu kasy za nie podbity dowód. Diagnosta swoje zrobił kasa się należy a że auto nie sprawne to już nie jego problem tylko właściciela. Przecież wiadomo że większość robi tak że jak tu nie przejdzie do jedzie do następnego aż się może uda i podbiją dowód więc czemu "uczciwi" diagności" mieliby sponsorować takie kombinacje :mysli: ale teraz widzicie że płaci się za usługę przeglądu a nie za jej pozytywny dla właściciela auta efekt.

tylko czasem aż przesadzają

mi nie podbił przeglądu w Peżocie mojej mamy bo ręczny z prawej strony brał słabiej niż z lewej, reszta perfekto

a sam ręczny też był bdb, tylko różnica między kołami

temat do polemiki wraca :mysli:

no ale powiedz mi jakimi kryteriami mają okreslać że auto jest mniej lub bardziej sprawne :mysli:

Jeśli hamulec ręczny ma działać w identyczny sposób na oba koła to co tu jest do negowania rozumiem że można się wkurzyć za jakieś przypier...lanie o pajączka w rogu szyby który nie jest w polu widzenia ale hamulce to raczej ważna sprawa i powinny być na 100% sprawne

z tym że hamulce były sprawne, a ręczny działa tak że w zakręty lepiej wchodzę mamy peugoetem niż bmw :decayed:

po prostu była różnica kilkunastu procent między stronami co wg mnie od strony mechanicznej nie oznacza że auto jest niesprawne[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 21:19_________________________________________________

pochwalony

ktoś może polecić jakąś fajną knajpkę z orientalnym jedzeniem w Krakowie?

chinese czy np. hinduska ?

jeśli chińska to http://www.bar-orientalny.pl/

kurczak po wietnamsku mistrzostwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pochwalony

ktoś może polecić jakąś fajną knajpkę z orientalnym jedzeniem w Krakowie?

jak coś zapraszam do mnie zrobię Ci zupkę z torebki z mięskiem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pochwalony

ktoś może polecić jakąś fajną knajpkę z orientalnym jedzeniem w Krakowie?

http://www.edosushi.pl/

ostatnio tam jadłem ale żeby dłużej posiedzieć to trzeba mieć zdrowe plecy bo siedzisz na ziemi no i trzeba przyjść w skarpetkach bez dziur bo się ściąga buty :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...