Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Acha :) No to raczej nie pasują jednak :decayed:

pasują :)

a czym się różnią ?? może ASO zmieniło nr często tak robi

a jak chcesz to mogę Ci załatwić ori z aso z dobrej kasie [br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 20:57_________________________________________________

Tomku obydwa modele śrub mają te same parametry a jednak jeden jest do Esek i allroada a inne do pozostałych i bądź tu mądry czym się różnią....

Jak mają te same wymiary to niczym się nie różnią chyba że kluczem ale w VAG z tego co widziałem to wszystko jest na 17-ke. Może być też różnica w miseczce styku śruby z felgą ale w to też nie wierzę bo z tym co się spotkałem w audi i VW to wszystkie wyglądają tak samo jesli chodzi o kształ styku śruby z felgą (półkolista nie stożek) jedyne co mi się nasówa to że jest to śruba dwu-częściowa czyli miseczka jest w formie półkolistej podkładki i może to jest róznica między nimi że te mają coś takiego a zwykłe są kute jako całe [br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 18:05_________________________________________________wie ktoś do czego jest ten przycisk S-line i ten całkiem po lewej to kokpit A3 sportback-a

$(KGrHqZ,!hgE1f7fKgjDBNdl-Jl4Nw~~_27.JPG

w AUDI nie ma takich śrub :naughty: [br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 20:58_________________________________________________

No nie chce mi się odsyłać tego.. :decayed: kurde znalazłem wpis only for S5 :mysli:

Jasna cholera cena u nas w salonie taka sama obu kompletów.204zł.

poczekaj do jutra , [br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 20:59_________________________________________________

gdyby ktoś planował weekendy z wiekszym wyprzedzeniem to zapraszam http://web.me.com/rmikos/Witryna/Salt_Cup.html

OOOO to dużo ludzi będzie :naughty:[br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 20:59_________________________________________________

to czym one sie roznia?na aukcji sa z oznaczeniem PO nie FO.

P0 to oznaczenie A3 po 2003^ różnic tylko długością [br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 14:57_________________________________________________http://www.tvn24.pl/-1,1695155,0,1,zegnajcie-mrozy,wiadomosc.html kiedy zakładacie lato :mysli:

ja juz jestem po

też mam :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber też już zmienił i oprócz tego maskę zderzak błotnik i jeszcze coś tam coś tam no i oczywiście new lack 3 godziny się pocieszył autkiem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber też już zmienił i oprócz tego maskę zderzak błotnik i jeszcze coś tam coś tam no i oczywiście new lack 3 godziny się pocieszył autkiem :polew:

a co mu się z autem stało ?

Panowie, też bym potrzebował nowych śrub ale stożkowych pod felgi OZ'ta. Macie jakieś sprawdzone firmy które robią zabezpieczające ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem Audice ( zderzak przedni i tylni S-line + chromy założone wokoło szyb ) przed 13-stą , założyłem letnie laczki, wyjechalem z myjki i ok 15-stej kobieta wymusiła pierwszenstwo ;( zderzak i maska do wymiany :wallbash: :wallbash: :wallbash: się k... nacieszylem .............. 2 godziny :wallbash: ;(

zdjcie1386.jpg

Samicą powinni zabrac prawo jazdy :evil: :evil: :evil: ehhh na Policje czekałem 5 godzin jakaś paranoja :confused4:

Mam dość całego zajebanego dnia , idę spać :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem Audice ( zderzak przedni i tylni S-line + chromy założone wokoło szyb ) przed 13-stą , założyłem letnie laczki, wyjechalem z myjki i ok 15-stej kobieta wymusiła pierwszenstwo ;( zderzak i maska do wymiany :wallbash: :wallbash: :wallbash: się k... nacieszylem .............. 2 godziny :wallbash: ;(

zdjcie1386.jpg

Samicą powinni zabrac prawo jazdy :evil: :evil: :evil: ehhh na Policje czekałem 5 godzin jakaś paranoja :confused4:

Mam dość całego zajebanego dnia , idę spać :hi:

O karwa Cuber :shocked:, j**any pech :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega tak na poważnie z tą ceną czy to żart? :shocked::blink:

Edit

f*ck one wysoko stoją... :bag:

Choć i tak drogo ..

ciezko o takie niebite, a to od bełta i przynajmniej wiadomo po kim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...