Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Pablo zarzadca :))))

A Tobie jak pasuje godzina Klubowiczu :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Pany potrzebuję kupić zmywarkę do zabudowy i lodówkę wolno stojącą, macie może jakieś doświadczenia w tym temacie?? Jakieś konkretne sklepy, które polecacie, firmy któe są godne polecenia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo no iś pokozoł, nie dosc ze mialem zewnatrzny zakret i jeszcze 19 to dostales w pupe... :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo no iś pokozoł, nie dosc ze mialem zewnatrzny zakret i jeszcze 19 to dostales w pupe... :)))

Nie ścigałem się bo tam auta wystawały na ulicy i zahamowałem, nie chciałem ryzykować :wink4:

A myślę że byś mi nie odjechał :wink4:

Będziesz chciał to się sprawdzimy na bora w któryś czwartek jak będą się zjeżdżać :naughty:

A teraz jak lookałem na Ciebie to bym powiedział że masz bardziej przyciemnione szyby niż I stopniem tak więc jest ok :good:

A najlepsza była Piła na RNSie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Pany potrzebuję kupić zmywarkę do zabudowy i lodówkę wolno stojącą, macie może jakieś doświadczenia w tym temacie?? Jakieś konkretne sklepy, które polecacie, firmy któe są godne polecenia??

Ja mam doświadczenia. Jeśli chcesz z nich skorzystać, to jak najbardziejpolecam. Otóż polecam sklep internetowy www.neo24.pl

Mają towar w naprawde świetnej cenie. Do wyboru masz przesyłke do domu (opcja droższa) i odbiór osobisty na ul. Babińskiego (koszt 10 zł). Ja kupiłem tam odkurzacz za 550 PLN który w MIX-ie w Tesco kosztował ponad 800 PLN!! Z resztą sugeruję żebyś poszedł do jakiegokolwiek sklepu RTV-AGD, wybrał sobie model (na żywo żeby wiedzieć jak coś wygląda i działa) i zamówił to na neo24.pl. Różnica naprawde jest odczuwalna :good:

Dzięki za spota. Jak zwykle było zajefajnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: dzięki za spocika

dla porównania standard zawiecha i -30mm :naughty:

1d989834ebd33f7cmed.jpg

[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 00:02_________________________________________________i oczywiście jakby ktoś jeszcze nie widział różnicy między s-line a zwykłym zderzakiem :wink4:

[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 00:04_________________________________________________a tu robiłem przymiarke moich 17 tek wiem ze szału nima ale stwierdziłem ze jak na tej feldze bedzie mi sie dobrze jeździć to za rok pójde w większy rozmiar no chyba ze ktoś bedzie chętny na zamiane.

5f761bfb3c602f2cmed.jpg

i bez gumy bo tak najbardziej lubie :tongue4:

65fabfb6e73dc57fmed.jpg

:decayed: wygląda dość dziwacznie bez opony przyznacie i na windzie[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 00:35_________________________________________________jakby ktoś pytał to oponke ściągnałem rękami na poczekaniu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...