Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

no to poczekajmy na opinie innych co do godziny :wink4:

ps. narazie nie dziękuję :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

u mnie nie działa :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja idę spać, bo jutro kolejny pracowity dzień. Czekam zatem na info od reszty co do godziny.

A tak na marginesie - jestem za tym, żeby każdy we własnym zakresie coś sobie przywiózł na tego grilla. Ja kupie sobie mięsko tylko dla siebie, bo głupio się przyznać, ale naprawde nie mam żeby założyć za zakup nawet głupich ćwiartek z kurczaka, kiełbasy czy nawet węgla ;( Mam nadzieje że to zrozumiecie :confused4: Oferuję jednak pełne zaangażowanie w to spotkanie i poświęcę nawet swojego starego i rozpadającego się (ale nadal sprawnego) grilla :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nie działa :gwizdanie:

hmmm na czym nie działa ??(przeglądarka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nie działa :gwizdanie:

hmmm na czym nie działa ??(przeglądarka)

nie moge wogołe otworzyć przez explorer-a strony www.bezwypadkowy.net :mysli:

przez anymousa poszło :cool1:

ciekaw jestem czy faktycznie to odbudowali czy poszedł przeszczep :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra :shocked:

A tak na marginesie - jestem za tym, żeby każdy we własnym zakresie coś sobie przywiózł na tego grilla. Ja kupie sobie mięsko tylko dla siebie, bo głupio się przyznać, ale naprawde nie mam żeby założyć za zakup nawet głupich ćwiartek z kurczaka, kiełbasy czy nawet węgla ;( Mam nadzieje że to zrozumiecie :confused4: Oferuję jednak pełne zaangażowanie w to spotkanie i poświęcę nawet swojego starego i rozpadającego się (ale nadal sprawnego) grilla :decayed:

Damy radę nie martw się :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moge i o 18-tej i pozniej ale fakt nie tyle ze zimno co ciemno. 18.30 moze być ? a co do mięska to jak kazdy cos przyniesie to znając życie i tak bedziemy mieć jedzenia po uszy bo z reguły zawsze jest za duzo- z tym nigdy nie było problemu.

Pablo ja na zloce Vag tez kładłem kiełbaski na grila więc nie siej farmazonów :bicz: przeciez to nie o to chodzi kto co przynosi ale dobrze byłoby aby w miare równo kazdy przyniósł, 2 kiełbaski+ skrzydełko lub karczek to chyba niewiele. :mysli:[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 00:38_________________________________________________spadam w kimono :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moge i o 18-tej i pozniej ale fakt nie tyle ze zimno co ciemno. 18.30 moze być ? a co do mięska to jak kazdy cos przyniesie to znając życie i tak bedziemy mieć jedzenia po uszy bo z reguły zawsze jest za duzo- z tym nigdy nie było problemu.

Pablo ja na zloce Vag tez kładłem kiełbaski na grila więc nie siej farmazonów :bicz: przeciez to nie o to chodzi kto co przynosi ale dobrze byłoby aby w miare równo kazdy przyniósł, 2 kiełbaski+ skrzydełko lub karczek to chyba niewiele. :mysli:[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 00:38_________________________________________________spadam w kimono :hi:

Sorry może źle powiedziałem że tylko ja i mehow :wallbash:, bo też były inne osoby, jarko jeszcze tam coś kupił i Wąski chyba, chodziło mi o to by teraz każdy coś przywiózł i nikt nie będzie miał wszystkiego na jednej głowie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO najpierw chwaliłeś się że w 2 kupiliście wszystko a teraz nagle już się zrobiło 6 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo widze fuuul organizator :cool1: a żarełko tez załatwisz? :cool1:

Z żarełkiem to już musimy się wszyscy zgadać, bo ostatnio ja i Mehow tylko kupiliśmy ale na szczęście wystarczyło.

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 08:55_________________________________________________

u mnie nie działa :gwizdanie:

hmmm na czym nie działa ??(przeglądarka)

nie moge wogołe otworzyć przez explorer-a strony www.bezwypadkowy.net :mysli:

przez anymousa poszło :cool1:

ciekaw jestem czy faktycznie to odbudowali czy poszedł przeszczep :cool1:

nie opłaca się naprawiać za duże uszkodzenia -szczep jak nic :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO najpierw chwaliłeś się że w 2 kupiliście wszystko a teraz nagle już się zrobiło 6 :kox:

Podupczyło mi się :decayed:

:bry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Wpadłbym chętnie na tego grilla ale widzę że chyba tylko po to żeby go zagasić :confused4: bo do 20 pewnie się nie wyrobię a i na dojazd sporo mi zejdzie zobaczymy będę dzwonił :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

No to na czym stoimy jeśli chodzi o grilla?? O której chcecie zbiórke??

JArko prosił przekazać że zakupił kilo karkówki i już marynuje na jutro.

Ja byłem dziś na rekonesansie i z dojazdem na samo miejsce może być lipa. Ledwo co swoim dojechałem, a był to prawdziwy offroad. Tak więc chyba zostawimy wszystkie auta u mnie (o ile się zmieszczą) i pójdziemy kilka metrów z buta. Z resztą decyzje podejmiemy jutro na BP. Ewentualnie obczaje jeszcze dziś kilka innych miejscówek i wieczorem napisze co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze poprostu pojedziemy na Bagry Krakowskie i tam zrobimy sobie grila :) dojazd jest :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

No to na czym stoimy jeśli chodzi o grilla?? O której chcecie zbiórke??

JArko prosił przekazać że zakupił kilo karkówki i już marynuje na jutro.

Ja byłem dziś na rekonesansie i z dojazdem na samo miejsce może być lipa. Ledwo co swoim dojechałem, a był to prawdziwy offroad. Tak więc chyba zostawimy wszystkie auta u mnie (o ile się zmieszczą) i pójdziemy kilka metrów z buta. Z resztą decyzje podejmiemy jutro na BP. Ewentualnie obczaje jeszcze dziś kilka innych miejscówek i wieczorem napisze co i jak.

ja dojadę moją coupetą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...