Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Gadaj z Keżorem niech Ci wkomponuje wirtualnie do zdjęcia takie grawerki[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2008, 16:24 _________________________________________________Sokół też się chyba bawił VT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Jeszcze raz dzięki za życzonka :)

Pablo słysząlem ze organizujesz jakąs bibke w miescie z tej okazji...... :gwizdanie:

Imprezka będzie ale nie dziś bo od jutra zaczynam nową pracę w Media Markcie także sorki ale coś sie pózniej wymyśli.

Panowie dziś skillowałem się z B8 2.0TDI na Bora Komorowskiego, mniej więcej do 110 km/h szliśmy łeb w łeb dopiero na trójce mu zacząłem odjeżdzać ale powiem wam ze jestem w szoku jak ten silnik chodzi :>[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2008, 16:41 _________________________________________________

Pablo może wspólna imprezka... :gwizdanie:

Dobry pomysł :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: dobre, dobre

no oczywiscie sztywna, tyle ze chyba na tych aukcjach to cena jest tylko do rękojmi i i kabury a pałkę trzeba kupić osobno :mysli:

Pisz do chłopa bo w aukcji nie wolno pisac że sprzedaja pałkę bo od razu pracownik allegro usówa, napewno w opisie jest sugestia że to z pałką, tylko najczęściej właśnie piszą że futerał do pałki.

masz chyba rację :), jutro powinienem mieć już pałe u siebie, obym nie musiał jej testować już w pierwszy dzień :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był spot w krakowie więc ja zapraszam na spot koło Nowego Sącza nad jeziorem rożnowkism 10 -11 maj :> będą chętni??? :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja myslę załtawię rejs statkiem z Różnowa do miejscowosci Gródek nad Dunajcem ( to jest 5 km po wodzie :> ) oraz cały prywaty dom z pokojami i miejscem parkingowym ) i zebranie na zaporze wodnej w Rożnowie .

A tu macie widok na jeziroko :kox:

043ed91954f2b90b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee założe sie że nikt nie pojedzie :decayed:

No to ja do Was już nie pojadę z krka macie 90 km a koszt za dwa dni zakmkinie się w kwocie około 70 zł z noclegiem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee to za tanio , nie jedziemy :decayed:

No dobra to ja po znajomsci wszytko załtwiiam jak tanio to może byc po 140 zł jeszcze sobie cos do furki kupię :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...