Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

ja tam wole jechać 100km a wiedzieć że mam wszystko dobrze zrobione :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

więc gośc z Zielonek bierze 500zł za malowanie błotnika i w pyłke drzwi,całość, więc cena spoko myśle, ma własny warsztat robi to sam, widze ze aut u niego sporo nastawianych na podwórku i nie jakies stare trupy tylko w miare młode smaochody i widziałem go przy pracy jak podjechałem więc wygląda ok.

Zakład który powiedziałmi 1300zł ul. Centralna , zakład gdzie usłyszałem 1200 zakopiańska przed górą borkowską jadąc od zakopanego, niby gość spoko ale troche przesadził z ceną, jak zapytałem za ile to malnie to najbardziej interesowało Go ile wziąłem z PZU, cytuje :

"bo wie Pan najpierw musze zobaczyć kosztorys zeby wiedziec ile Panu powiedzieć :polew: " przecież widzi auto to niech rzuca cene.

Dodał ze On tak robi ze włascicelowi coś tam zawsze z ubezpieczenia zostaje ale niewiele przy tak małej szkodzie.podziękowałem.

a materiały...... ma być dobrze zrobione a jak on to zrobi i czym to mnie nie interesuje, ma być tak samo jak było przed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz 500zł to za taką robotę uczciwa cena reszta to cwaniactwo szukające frajera. Ja robię element za ok. 400zł. Jedyne co to żeby Ci gość dobry twardy bezbarwny dał nie jakąś tanią kaszanę bo jak będzie dziadował to potem po przejchaniu palcem będą się robiły rysy bo o ile na bazie ciężej przychrzcić bo raczej do firmowego mieszalnika byle jakiego gnoju nie wlejesz tylko firmowe odcienie bo nie wyjdzie taki odcień jak procedura podaje to o tyle bezbarwny można już dawać byle jaki najtańszy i tak najczęściej robią a potem się człowiek wkur...ia że od samego mycią się rysuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze zbóju czytam że coś porządziłeś w niedziele :naughty:

w Niedziele :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze zbóju czytam że coś porządziłeś w niedziele :naughty:

w Niedziele :mysli:

to twój ten mandacik :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Panowie za spota :good:

Cuber za czerwone pod Plazą 300 zł i 6 pkt. :)

eeee tam czerwone , jak dla mnie to było wczesne pomarańczowe :tongue4:

trafiłem ptaszka pod M1 tylko pióra zostały na grillu :cool1:

:mysli: no właśnie nie byłem pewny czy ty czy Miron bo wypowiedzi były nie jednoznaczne jak dla mnie

a jak cie znam to :wstydliwy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi tak napisał bo jak wrcaliśmy z spota pod Plazą to przejechalem na wczesnym pomarańczowym heheh a On został na swiatłach , fakt napisał to tak jakby to byl mandat , a Mrion coś pisąl ze okej gdyby nie mandat wiec pewnie gdzieś go dostał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejechalem na wczesnym pomarańczowym

wczesne pomarańczowe powiadasz:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze jest opcja zeby sie tam pojawic . Najpierw moze uda nam sie zrobic przebierzke przez A4 :)

Fajnie jak byś był, w końcu może uda mi się obczaić Twoją furmankę bo ostatnio nie było szans :decayed:

Zaproś kolegę by podjechał B8ką :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze jest opcja zeby sie tam pojawic . Najpierw moze uda nam sie zrobic przebierzke przez A4 :)

Fajnie jak byś był, w końcu może uda mi się obczaić Twoją furmankę bo ostatnio nie było szans :decayed:

Zaproś kolegę by podjechał B8ką :naughty:

zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc gośc z Zielonek bierze 500zł za malowanie błotnika i w pyłke drzwi,całość, więc cena spoko myśle, ma własny warsztat robi to sam, widze ze aut u niego sporo nastawianych na podwórku i nie jakies stare trupy tylko w miare młode smaochody i widziałem go przy pracy jak podjechałem więc wygląda ok.

Zakład który powiedziałmi 1300zł ul. Centralna , zakład gdzie usłyszałem 1200 zakopiańska przed górą borkowską jadąc od zakopanego, niby gość spoko ale troche przesadził z ceną, jak zapytałem za ile to malnie to najbardziej interesowało Go ile wziąłem z PZU, cytuje :

"bo wie Pan najpierw musze zobaczyć kosztorys zeby wiedziec ile Panu powiedzieć :polew: " przecież widzi auto to niech rzuca cene.

Dodał ze On tak robi ze włascicelowi coś tam zawsze z ubezpieczenia zostaje ale niewiele przy tak małej szkodzie.podziękowałem.

a materiały...... ma być dobrze zrobione a jak on to zrobi i czym to mnie nie interesuje, ma być tak samo jak było przed.

Koleś nazywa się Stanisław Palimąka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, małe update forum sie zrobiło :gwizdanie:

Dziś Spot pod HT o 21-szej :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc gośc z Zielonek bierze 500zł za malowanie błotnika i w pyłke drzwi,całość, więc cena spoko myśle, ma własny warsztat robi to sam, widze ze aut u niego sporo nastawianych na podwórku i nie jakies stare trupy tylko w miare młode smaochody i widziałem go przy pracy jak podjechałem więc wygląda ok.

Zakład który powiedziałmi 1300zł ul. Centralna , zakład gdzie usłyszałem 1200 zakopiańska przed górą borkowską jadąc od zakopanego, niby gość spoko ale troche przesadził z ceną, jak zapytałem za ile to malnie to najbardziej interesowało Go ile wziąłem z PZU, cytuje :

"bo wie Pan najpierw musze zobaczyć kosztorys zeby wiedziec ile Panu powiedzieć :polew: " przecież widzi auto to niech rzuca cene.

Dodał ze On tak robi ze włascicelowi coś tam zawsze z ubezpieczenia zostaje ale niewiele przy tak małej szkodzie.podziękowałem.

a materiały...... ma być dobrze zrobione a jak on to zrobi i czym to mnie nie interesuje, ma być tak samo jak było przed.

Koleś nazywa się Stanisław Palimąka?

Pawel nazwiska nie znam niestety

ja sie troche spóźnie na kiełbachy bo w pracy siedze [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 15:45_________________________________________________na 21.30 będe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...