Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Jak chcesz mieć szybko i płacić to ok :wink4:

Nie wiem jaki masz szybki net, ale jeśli ściągam takiego Blue Raya który waży 5-7GB to 3-4h i mam, taka sama (prawie) jakość jak ori z wypożyczalni :)

Ale jak masz BD w PS3 to czemu nie korzystać z tego :naughty: Ja co tydzień pożyczałem z MM same nowości na BD i porównywałem najlepiej zripowane BD to jednak najlepszy obraz żyleta był z ori płyty :evil:

Pablo co mi z tego jak zassam nawet najlepsze BD skoro i tak nie przeżucę tego na tv...

Czym ja to sobie wypalę na płycie, palcem :?: Łącze komp + tv też mam słabej jakości...

Zasysać mogę top gear'a gdzie tak naprawdę zwisa mi jakość, ale filmu gdzie są wypaśnie efekty specjalne nie mam zamiaru sobie psuć badziewiem i kombinacjami dla paru złotych... Tu chyba nie o to chodzi...

BTW Nie wiem co tak długo Ty filmy z neta ściągasz, u mnie trwa to tyle co czas jazdy do wypożyczalni i spowrotem, ale ja nie korzystam z torrentów i za to płacę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarko, można Cię jakoś złapać na dniach ? potrzebuję ramkę na tablicę bo mi się ujeba*a z przodu :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o gites, tam przy Krokusie ? ;-) pasuje Ci jutro jakoś po 21-szej albo później ;-) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko to będę dzwonił dzisiaj albo jutro to około 20-21 to się ustawimy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa.........

kap....kap...kap....

lato ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa.........

kap....kap...kap....

Spod silnika..a jednak..

:polew: :polew:

tiaaa..... chciałbyś to nie A5 mejdin czajna tylko pożądane B7 :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW jutro umowiłem sie na naprawe tych dwoch małych wgniotek jednej na masce i jednej na błotniku..

W krakowskim S-Plusie.Pan powiedział że zrobi tą z boku bez rozkładania tapicerek. :mysli:

:decayed: no to dam szansę nie :)

153 brutto za wgniotę ale się potargowałem bo ta na masce to bym chyba sam zrobił :polew: :polew:

Także będzie obszerna relacja :decayed:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 13:37_________________________________________________

pożądne B7 :tongue4:

:decayed: :decayed:

Acha.Eee to napewno wypas :polew:

ale o co kaman :tongue4:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mieć szybko i płacić to ok :wink4:

Nie wiem jaki masz szybki net, ale jeśli ściągam takiego Blue Raya który waży 5-7GB to 3-4h i mam, taka sama (prawie) jakość jak ori z wypożyczalni :)

Ale jak masz BD w PS3 to czemu nie korzystać z tego :naughty: Ja co tydzień pożyczałem z MM same nowości na BD i porównywałem najlepiej zripowane BD to jednak najlepszy obraz żyleta był z ori płyty :evil:

Pablo co mi z tego jak zassam nawet najlepsze BD skoro i tak nie przeżucę tego na tv...

Czym ja to sobie wypalę na płycie, palcem :?: Łącze komp + tv też mam słabej jakości...

Zasysać mogę top gear'a gdzie tak naprawdę zwisa mi jakość, ale filmu gdzie są wypaśnie efekty specjalne nie mam zamiaru sobie psuć badziewiem i kombinacjami dla paru złotych... Tu chyba nie o to chodzi...

BTW Nie wiem co tak długo Ty filmy z neta ściągasz, u mnie trwa to tyle co czas jazdy do wypożyczalni i spowrotem, ale ja nie korzystam z torrentów i za to płacę :gwizdanie:

jarko ale bredzisz :gwizdanie:

Po 1 jak ma się dobry kabel Full HD/HDMI i kartę graficzną to nic nie tracisz na jakości, chcesz to Ci pokaże jakość ściągniętego na BD 2012 i ori płyty BD 2012 z PS3 to sobie zobaczysz, po 2 ja ściągam długo filmy :?: :D Film ściągnę Ci w 3-4 minuty (internet 25MB/s do 30MB/s) bo znam dobrze strony gdzie nie ma żadnego limitu i nie ściągam z torrentów, są strony gdzie nie trzeba płacić i parę dni po premierze są w jakości DVD :gwizdanie:

Tyle w tym temacie.[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 14:00_________________________________________________

odnośnie Top Gear'a to jest już pierwszy odcinek 17-tego sezonu :)

Tak w Niedziele była premiera :)

Jeszcze tylko trzeba poczekać na napisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z zakupem tego typu kart to ja bym się narazie wstrzymał bo jakiś czas temu wszedł standard WHDMI (w skrócie wifi hdmi) wieć jak coś to już lepej w przyszłości w coś takiego się zaopatrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Z kompa kiedyś puszczałem z ciekawości jakąś gierke przez htmi w rozdziałkę 1920x1080 i faktycznie ładnie to wygląda ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo na pewno nie ściągasz tak szybko jak ten koleś

http://www.youtube.com/watch?v=SCKq8p-jCqk

j**any :shocked:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 14:07_________________________________________________

z zakupem tego typu kart to ja bym się narazie wstrzymał bo jakiś czas temu wszedł standard WHDMI (w skrócie wifi hdmi) wieć jak coś to już lepej w przyszłości w coś takiego się zaopatrzeć.

Mówiłem o zwykłej karcie która ma wyście HDMI DVI, o tym co napisałeś to nie wspominam bo to już inny przyszły standard :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...