Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie gdzie mi dobrze w Krakowie wywaza kolka ? Potrzebuje przewazyc jeszcze raz tylko porzadnie :decayed:

nie wolisz sobie wyważyć koło domu? :naughty: , przed zamkniętą stacją shella w Zabierzowie jadąc w stronę Krakowa masz po prawej stronie chłopka

a skad wiem czy on dobrze wywaza ten chlopek . :decayed: , moze to chlopek roztropek :)

p.s. stacja shell niedlugo ruszy, swoja droga nie dokonca wiem czemu tyle czasu byla zamknieta ... chodzilo o prawa ? orientujesz sie ?

ta koles wyłudził dużo kasy itp...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie gdzie mi dobrze w Krakowie wywaza kolka ? Potrzebuje przewazyc jeszcze raz tylko porzadnie :decayed:

nie wolisz sobie wyważyć koło domu? :naughty: , przed zamkniętą stacją shella w Zabierzowie jadąc w stronę Krakowa masz po prawej stronie chłopka

a skad wiem czy on dobrze wywaza ten chlopek . :decayed: , moze to chlopek roztropek :)

p.s. stacja shell niedlugo ruszy, swoja droga nie dokonca wiem czemu tyle czasu byla zamknieta ... chodzilo o prawa ? orientujesz sie ?

Przecież maszyna wyważa a chłopek tylko klei obciążniki.

Na stacji podobno były jakieś przekręty z paliwem, bynajmniej tak ludzie mówili, a jaka prawda nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież maszyna wyważa a chłopek tylko klei obciążniki.

Ale dokładność maszyny jest zależna od producenta, a przede wszystkim jej ustawienia/kalibracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz tak się to nazywa ? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ty świntuchu :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież maszyna wyważa a chłopek tylko klei obciążniki.

niby tak , tylko jakos nie zawsze dobrze wywaza ... :decayed: - chodzi oczywiscie o maszyne, jak jest zle skalibrowana naprzyklad, a koles sobie nawet z tego sprawy nie zdaje :wink4:

Chyba ze podejrzewales mnie o to, ze myslalem ze w rekach mi te kola zwazy :naughty: :naughty: . :polew: :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 20:15_________________________________________________

Nowy ksiądz był spięty, bo miał prowadzić swoją pierwszą mszę w parafii.

Postanowił dodać do święconej wody kilka kropelek wódki, żeby się rozluźnić, i tak się stało.

Czuł się wspaniale.

Gdy po mszy wrócił do pokoju znalazł list:

"Drogi Bracie, następnym razem dodaj kropelki wódki do wody, a nie kropelki wody do wódki. A teraz słuchaj i zapamiętaj:

... - Msza trwa godzinę, a nie dwie połówki po 45 minut;

- Jest 10 przykazań, a nie 12;

- Jest 12 apostołów, a nie 10;

- Krzyż trzeba nazwać po imieniu, a nie to "duże T";

- Na krzyżu jest Jezus, a nie Che Guevara;

- Jezusa ukrzyżowali, a nie zaj**ali i to Żydzi, a nie Indianie;

- Nie wolno na Judasza mówić "ten sk**wysyn";

- Ci co zgrzeszyli idą do piekła, a nie w piz*u;

- Inicjatywa, aby ludzie klaskali była imponująca, ale tańczyć makarenę i robić pociąg to przesada;

- Opłatki są dla wiernych, a nie jako deser do wina;

- Poza tym Maria Magdalena była jawnogrzesznicą, a nie k**wą;

- Kain nie ciągnął kabla, tylko zabił Abla;

- Na początku mówi się "Niech będzie pochwalony", a nie "k**wa mać";

- A na koniec mówi się "Bóg zapłać", a nie "ciao";

- Po zakończeniu kazania schodzi się z ambony po schodach, a nie zjeżdża po poręczy.

- Ten obok w "czerwonej sukni", to nie był transwestyta. To byłem ja, Biskup.

Amen!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był ktoś na tej myjce? Dobre ciśnienie? Porównywalna z BP na Bora? No i ile sekund mycia/zł. Podobno ma dużo stanowisk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był ktoś na tej myjce? Dobre ciśnienie? Porównywalna z BP na Bora? No i ile sekund mycia/zł. Podobno ma dużo stanowisk

ja tam byłem tydzień temu. Generalnie na BP myję auto za +/- 15-18zeta (nie latam z wężem jak popażony jak to czasem widać) na tej nowej myjce umyłem za 10zł (auto było średni brudne) Chyba mają trochę podciągnięte czasy pewnie na wabika na start :wink4:

stanowisk jest sporo tak na oko z tego co widzialem to chyba z ok. 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie dzisiaj przejade obczaic :decayed:

tylko ze nie wiem za bradzo gdzie ta myjka jest :>[br]Dopisany: 26-11-2011, 13:22:47_________________________________________________podpowiedzcie Panowie przy ktorej literce jest ta myjka :wink4:

http://tnij.org/sadfasdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie dzisiaj przejade obczaic :decayed:

tylko ze nie wiem za bradzo gdzie ta myjka jest :>[br]Dopisany: 26-11-2011, 13:22:47_________________________________________________podpowiedzcie Panowie przy ktorej literce jest ta myjka :wink4:

http://tnij.org/sadfasdf

nie da się tej myjny nie zauważyć jadąc srebrnych orłów mapa sat. nie aktualna ale to jest mniej więcej to miejsce wjeżdża się wjazdem na te parkingi albo następnym w kierunku tysiąclecia (byłem po nocy :wink4:)

http://maps.google.pl/maps?f=d&source=s_d&saddr=50.095181,20.011119&daddr=Srebrnych+Or%C5%82%C3%B3w,+31-000+Krak%C3%B3w&hl=pl&geocode=%3BCTRx9l-KPddAFTBh_AIdDlcxASnPlz7TsloWRzH4xAxpCHK4cQ&sll=50.094685,20.012498&sspn=0.001879,0.006512&vpsrc=6&gl=pl&mra=mift&mrsp=0&sz=18&ie=UTF8&ll=50.094693,20.01078&spn=0.00047,0.001628&t=h&z=20&lci=com.panoramio.all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, wielkie dzieki :good:

tylko tak subiektywnie to chyba oszczędzaja na ciepłej wodzie bo lanca wydawała mi się mniej ciepła niz na BP ale może tylko mi się tak wydawało a to ma duże znaczenie dużo lepiej umyjesz ciepła niż letnią :wink4: myłem nocą a rano i tak był już oblepiony kurzem bo w nocy był przymrozek więc efektu nie zdążyłem zauważyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był ktoś na tej myjce? Dobre ciśnienie? Porównywalna z BP na Bora? No i ile sekund mycia/zł. Podobno ma dużo stanowisk

Byłem w nocy. Co do ciśnienia to na Bora jest słabe :wink4: a na BW podobne... Jak chcesz konkret ogień z rury to jedź na Makuszyńskiego, ciężko pistolet jedną ręką utrzymać :lol1: Stanowisk fakt, dużo. Póki co czynne 5. Ładnie, czysto i pewnie bez długich kolejek tam będzie. Ale niestety jedna wielka wada jak dla mnie, może to poprawią - brak uchwytów na wycieraczki :thumbdown: Na Makuszyńskiego też na początku nie było to zamontowali, ale na wycieraczki chyba od skutera :kox:

Koszty ? Nie sprawdzałem ile minut, ale wydaje mi się że podobnie jak na Bora, na pewno na Makuszyńskiego masz dłuższy czas mycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w lecie za 5zł na Bora sobie umyłem auto, później wypucowałem na igłę i wyglądało tak że ludzie myśleli że co chwile wydaje po 40zł za myjki :kox:

img2100jo.jpg

Efekt :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...