Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Karol pamiętasz tego lakiernika co Ci go kiedyś polecałem a się okazało że go znasz (laweta) ... nie ma chłopa....:sad:

tak dwa tygodnie temu na Okulickiego tam gdzie teraz taki nowy blok stawiają (koło kotków w stronę Łowińskiego) był korek do świateł goście wyjeżdżali z budowy z za TIR-a i chcieli skręcić w lewo a on jechał motorem podobno miał 30-40km/h mijał tego TIR-a jak to jednoślady na światłach robią no i pech tamci wystawili machę no i nawet nie zdążył zahamować tak upadł że skręcił kark na miejscu podobno zero innych obrażeń gdyby jakoś inaczej wylądował to pewnie nic by nie było a tak spadł na kask i chłopak leży na grebałowie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Karol pamiętasz tego lakiernika co Ci go kiedyś polecałem a się okazało że go znasz (laweta) ... nie ma chłopa....:sad:

tak dwa tygodnie temu na Okulickiego tam gdzie teraz taki nowy blok stawiają (koło kotków w stronę Łowińskiego) był korek do świateł goście wyjeżdżali z budowy z za TIR-a i chcieli skręcić w lewo a on jechał motorem podobno miał 30-40km/h mijał tego TIR-a jak to jednoślady na światłach robią no i pech tamci wystawili machę no i nawet nie zdążył zahamować tak upadł że skręcił kark na miejscu podobno zero innych obrażeń gdyby jakoś inaczej wylądował to pewnie nic by nie było a tak spadł na kask i chłopak leży na grebałowie :kwasny:

o rany :shock3::kwasny: co to za lekiernik moze tez go znalem?? szkoda chlopa!! trzeba zamowic naklejke kierowco patrz w lusterka motory sa wszedzie. powiem wam ze mam wielki szacunek do tych na motorach i im zawsze ustepuje tez stracilem kogos znajomego na motorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Debilne artykuły... Ostatnio tak pisali o Dąbiu i Grzegórzkach... W całym Krakowie takich miejsc jest sporo, a w statystykach policyjnych najgorzej Kozłówek wypada...

Właśnie że coś w tym jest, bo nie dawno pisałem jak jechałem z panną na Bieżanowie właśnie tam przy komisariacie to wyskoczyło mi na światłach 4 patologicznych pseudokibiców i dwóch podeszło pod maskę i na siłę szukali zadymy to się cofnąłem i ruszyłem z kopa koło nich, tak mnie wkurwił jeden że bym go przejechał jak by nie odskoczył do tyłu. Taka sama sytuacja była po drugiej stronie jak auta stały na czerwonym. Bardzo rzadko tam jeżdżę i jeden raz pojechałem i od razu taka sytuacja a po NH co drugi dzień jeżdżę i zaznaczam ani razu nie spotkałem się z taką sytuacją.

Kozłówek, prokocim to są przejebane miejsca.

Raz pojechałeś i akurat Ci się trafiło... Zapytaj sie może brata jak jest, goni po nocach to ma lepszą orientację... A tak z ciekawości Pablo, gdzie sie poruszasz po Hucie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://lh4.googleusercontent.com/-P20zyWhIt70/T9RnjxqTNYI/AAAAAAAAASY/7FTEreE2Wg4/s1116/IMG_0652.JPG

Miałem tego nie mówić ale gucio nas zdradził i przyjechał golfem na Inwazję... :decayed:

ja sam jestem fanem golfow mam trojeczke jeszcze ale chcialbym kiedys kupic jedyneczke i ja odrestaurowac :banan:

gucio piekny egzemplarz!! gdzie mozna go obejrzec??:naughty:

:hi: z popołudnia michail5566 niestety to nie moja golfina hehehe może kiedyś ale tablica z moją ksywą :grin: sam lubię klasyki może kiedyś się takiego nabędzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol pamiętasz tego lakiernika co Ci go kiedyś polecałem a się okazało że go znasz (laweta) ... nie ma chłopa....:sad:

tak dwa tygodnie temu na Okulickiego tam gdzie teraz taki nowy blok stawiają (koło kotków w stronę Łowińskiego) był korek do świateł goście wyjeżdżali z budowy z za TIR-a i chcieli skręcić w lewo a on jechał motorem podobno miał 30-40km/h mijał tego TIR-a jak to jednoślady na światłach robią no i pech tamci wystawili machę no i nawet nie zdążył zahamować tak upadł że skręcił kark na miejscu podobno zero innych obrażeń gdyby jakoś inaczej wylądował to pewnie nic by nie było a tak spadł na kask i chłopak leży na grebałowie :kwasny:

no co Ty pierd***sz...

Mareczek...szkoda chłopa...

co za życie...

---------- Post dopisany at 17:33 ---------- Poprzedni post napisany at 17:32 ----------

Jak to gdzie? Od II Pułku do m1 :grin::grin::grin: - a to nie huta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śp.Marek... miał lakiernię na Łowińskiego obok tego budynku elektromontarzu co się spalił

u mnie to z tym szacunkiem dla nich to różnie bywa bo raczej w wiekszości jak widzę na jezdni to tylko nitka między uszami co u poniektórych i to oni powinni sobie nakleić naklejkę na przysłonie "pomyśl dwa razy zanim pociągniesz manetkę" akurat ten kolo miał raczej poukładane a motor to była jego zajawka od dziecka i wsiadał na niego nie po to żeby pociagnąć w dżinsach na jednym kółku na bora tylko to było jego hobby cóż życie .....

---------- Post dopisany at 17:35 ---------- Poprzedni post napisany at 17:33 ----------

Karol jak będziesz jechał do siebie to patrz na prawą stronę koło tego nowego bloku który jest jeszcze nie postawiony przed jechowymi przy latarni stoją znicze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to gdzie? Od II Pułku do m1 :grin::grin::grin: - a to nie huta :)

Czyżyny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widziałem wlasnie ostatnio...szkoda gadac...sytuacja z d*py i predkosc z d*py. Masz poniekad racje, ale Ci debilni ludzie ktorzy siadaja na motor,sa najzwyczajnie debilami i w aucie czeka ich to samo, a na motorze to przynajmniej duza szansa ze jak zrobia krzywde to tylko sobie.

Niestety duzo ludzi na motorach ma poukladane a w 90% gina przez blad kierowcy ale SAMOCHODU :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości Pablo, gdzie sie poruszasz po Hucie ?

Czasem na szklane domy, oświecenia, tysiąclecia, wzgórze czy górali, różnie.

---------- Post dopisany at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany at 18:32 ----------

Jak to gdzie? Od II Pułku do m1 :grin::grin::grin: - a to nie huta :)

:grin:

---------- Post dopisany at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany at 18:34 ----------

Czyżyny :decayed:

Tak jest :takiego::lol1::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol pamiętasz tego lakiernika co Ci go kiedyś polecałem a się okazało że go znasz (laweta) ... nie ma chłopa....:sad:

tak dwa tygodnie temu na Okulickiego tam gdzie teraz taki nowy blok stawiają (koło kotków w stronę Łowińskiego) był korek do świateł goście wyjeżdżali z budowy z za TIR-a i chcieli skręcić w lewo a on jechał motorem podobno miał 30-40km/h mijał tego TIR-a jak to jednoślady na światłach robią no i pech tamci wystawili machę no i nawet nie zdążył zahamować tak upadł że skręcił kark na miejscu podobno zero innych obrażeń gdyby jakoś inaczej wylądował to pewnie nic by nie było a tak spadł na kask i chłopak leży na grebałowie :kwasny:

widziałem to .smutny widok

---------- Post dopisany at 19:12 ---------- Poprzedni post napisany at 19:08 ----------

Panowie ma ktoś z Was zdjęcia z tego spota kultowych aut ? Byłaby szansa dostać to na maila ;-) ?

tu są

Krakowskie Klasyki – www.krakowskie-klasyki.pl

---------- Post dopisany at 19:14 ---------- Poprzedni post napisany at 19:12 ----------

Panowie dzisiaj zachorowałem na 19 cali :whistling:

a ja na RS4 :naughty: a tak poważnie to Karol i Tomasz dobrze Ci to wytłumaczyli :wink: ale lans to lans :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieprzone Makarony...

Hehe też im nie kibicowałem :naughty:

A za 5 minut Polsat i F1 GP Kanady :banan::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze kazdy o tym wypadku.... ja byłem wtedy w pracy i cóż mozna powiedziec Gość miał strasznego ale to strasznego pecha, fakt prędkość była znikoma... :kwasny:

założyłem CLH Miodzio dzięuje za pomoc :thumbup1: i poświęcony czas,

teraz szukam czujnika zmierzchu/deszczu podobno z B8 pasuje jakiś model do B7 i jest o niebo tańszy.... jakby komus sie fotele fajne rzuciły w oko to dawać znać jestem na kupnie w rozsądnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pasuje, zadzwon do Sebastiana do Knurowa, On ma czujniki po 70zł do nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pasuje, zadzwon do Sebastiana do Knurowa, On ma czujniki po 70zł do nas

pasuje... ja mam od B8:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce :facepalm: od dziś w pracy 12 dni pod rząd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce :facepalm: od dziś w pracy 12 dni pod rząd...

ja mam siedem takich dni, ale od 7-22 :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...