Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie przyjechałem po sesji zdjęciowej, kilka zmian wizualnych nastąpiło :jerk: zapraszam do tematu Czarnula D4NTE

Jest lepiej ale dalej twierdze że te ledy nie pasują do audi i tym bardziej B6, to nie skoda favoritka co montują sobie ledy w zderzaku hehe

Hmm, a ja chciałem takie zakładać do siebie coby tyle prądu nie żarło jak nie potrzeba. Oczywiście później czujnik zmierzchu, włącznik auto i znowu koszty na rezanie :ad::grin: Musze na spocie obadać te LED'y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:bry:

Ale mi szkoda Chorwatów że przegrali :cry: Dobrze chociaż że Hiszpanie mieli w drugiej połowie pełno kupy w spodniach. Drugi mecz też był dość fajny. Gdyby Irlandia gola z wolnego strzeliła, to mogłoby być różnie :whistling:

No to pora spać.

Dobranoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czwartek Sobie zobaczysz, mi się one podobają i przynajmniej czymś się moja B6 odróżnia od pozostałych :naughty:

Oryginalna nowa lampka LED AUDI A3 A4 B6 A6 A8 Q7 (2414512808) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. widział ktoś takie cudo w B6? Zastanawiam się nad nimi:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dużo kosztuje to możecie przetestować :naughty:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czwartek Sobie zobaczysz, mi się one podobają i przynajmniej czymś się moja B6 odróżnia od pozostałych :naughty:

Oryginalna nowa lampka LED AUDI A3 A4 B6 A6 A8 Q7 (2414512808) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. widział ktoś takie cudo w B6? Zastanawiam się nad nimi:eusathink:

na moim biurku leży od miesiąca dla Franka :wink: tylko nie ma czasu założyć.

efekt podobno mega :kox:

---------- Post dopisany at 08:21 ---------- Poprzedni post napisany at 08:21 ----------

jest temat na forum o tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czwartek Sobie zobaczysz, mi się one podobają i przynajmniej czymś się moja B6 odróżnia od pozostałych :naughty:

Oryginalna nowa lampka LED AUDI A3 A4 B6 A6 A8 Q7 (2414512808) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. widział ktoś takie cudo w B6? Zastanawiam się nad nimi:eusathink:

bylo na forum ktos mial zalozone te swaitelko ledowe na tyl efekt mega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Pogoda marzenie :kox:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi::hi::hi:Cześć ekipa

:siema:

Kiedy nas odwiedzisz ptysiu różowy:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też liczymy że będzie inna miejscówka którą planujemy koło Boserona zrobić :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to trochę rzeźba z tej A5. Ciekawe czy te z linku są tak zmodzone że nie wywala blędu na FIS-e ? Nie widać nr części ciekaw jestem czy to faktycznie ori pod te modele A3,4,6 czy z jakiegoś innego VAG-a to podpasili. Coś mi się wydaje że w seacie EXEO są chyba właśnie led-y z tyłu w tablicy bo kiedyś jechałem za takim i gość miał właśnie LED w tablicy a starszy dziadek jechał więc nie chce mi się wierzyć żeby sobie zrezał LED-a :tonguemad:

:hi::hi::hi:Cześć ekipa

a kto ty jesteś ???

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sądze ze te ledy wywalą błąd na Fis-e bo nic nie piszą czy to przeznaczone do benzyniaków czy diesli a te lampki sie róznią podobno nie chodzi mi o wygląd tylko jakieś zabezpieczenie przed spadkiem mocy przy odpalaniu, ja mam led-y kupione w Krakowie i świecą super ale to nie ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron ale teraz tos wymyslil...czyli reszte zarowek...tez kupujesz...do DIESLA? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się wydaję, że skoro są to ori lampki Led dla grupy vw to błędu nie wywali. Ten sprzedawca ogłasza się jako diler vw Gładysz, więc produkt oryginalny w 100%. Ja się tylko zastanawiam czy to spasuje w miejscu lampek które mam obecnie, no i czy faktycznie jest prawa i lewa lampka, czy są one takie same:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...