Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

kupilem dzisiaj te ledy do a6, zobaczymy czy wywali blad :)

Masz nowy numer tel. ? Nie dochodzą sms'y ? :)

nie, caly czas ten sam. Dostalem smsa, ale taki sajgon ostatnio ze zapomnialem odpisac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem dzisiaj te ledy do a6, zobaczymy czy wywali blad :)

Masz nowy numer tel. ? Nie dochodzą sms'y ? :)

nie, caly czas ten sam. Dostalem smsa, ale taki sajgon ostatnio ze zapomnialem odpisac :)

Spoko. Ale będziesz miał na uwadze i jakoś na czasie ogarniesz temat ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem dzisiaj te ledy do a6, zobaczymy czy wywali blad :)

Masz nowy numer tel. ? Nie dochodzą sms'y ? :)

nie, caly czas ten sam. Dostalem smsa, ale taki sajgon ostatnio ze zapomnialem odpisac :)

Spoko. Ale będziesz miał na uwadze i jakoś na czasie ogarniesz temat ? :)

ogarniety zostal odrazu, na poczatku tygodnia powinny byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opisz dokladniej jak to robiles

zabezpieczasz elementy lakierowane wkoło lampy taśmą izolacyjną, bądź wyciągasz lampę, ja wybrałem to pierwsze. Następnie przygotowujesz sobie jakiś pojemnik w dyfuzorem i wlewasz do niego czystą wodę. Przygotowujesz najpierw papier ścierny wodny, zależnie od zniszczeń lampy, jeśli nie duże to można zacząć od 1200, ja zacząłem od 400. Spryskujesz lampę wodą i czyścisz papierem ściernym z 30 minut co chwile spryskując wodą, w celu sprawdzenia zmatowienia powłoki lampy wycierasz ją do sucha. Jeżeli uważasz że jest już ok bierzesz kolejny papier ścierny tym razem ja wziąłem 600 i robisz to samo co z 400, następnie 1200, na koniec 2000- można 2500, ale 2000 spokojnie wystarcza - koszt papieru to 1.20zł za arkusz. Papierem czyścisz nie okrężnymi ruchami na lampie tylko po linii prostej. Jest to żmudna praca. Następnie po wyczyszczeniu papierem 2000/2500 czyścisz lampę do sucha. Zakładasz na wiertarkę z regulacją obrotów nakładkę na rzep to której przyklejasz polerkę filcową - koszt nakładki 9zł, filc bodajże 4zł. Nakładasz pastę TEMPO (ja tej użyłem - koszt 6.5zł) na filc oraz rozcierasz na lampie i polerujesz na wolnych obrotach lampę - nie za szybko aby jej nie przypalić. Polerujesz jakieś 20 minut. Koszt całości 4 arkusze - 4.80zł + nakładka-filc 13zł + pasta 6.5zł = 25zł a efekt bezcenny :kox:

dzieki :thumbup1: powinienes fotostory wrzucic do dzialu zrob to sam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co jutro zajazd kobierzyńska ja sie troche spóźnie bo mam dniówke w pracy i kończe około 19.30 ale będe bo mecz gramy dopiero o 22 giej jutro.

niech ktoś weźmie na spota klucz nasadowy 13,14,15 (nie pamiętam rozmiaru) cali musze odkręcić pióro wycieraczki tył a nie mam takich kluczy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem dzisiaj te ledy do a6, zobaczymy czy wywali blad :)

Masz nowy numer tel. ? Nie dochodzą sms'y ? :)

nie, caly czas ten sam. Dostalem smsa, ale taki sajgon ostatnio ze zapomnialem odpisac :)

Spoko. Ale będziesz miał na uwadze i jakoś na czasie ogarniesz temat ? :)

ogarniety zostal odrazu, na poczatku tygodnia powinny byc.

:notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech ktoś weźmie na spota klucz nasadowy 13,14,15 (nie pamiętam rozmiaru) cali musze odkręcić pióro wycieraczki tył a nie mam takich kluczy....

chyba chciałeś napisać milimetrów (mm) :naughty:, 15 calowa nasadka była by jak moja felga na zimę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupujesz :whistling: czy rzucasz przynętę :naughty:

---------- Post dopisany at 08:17 ---------- Poprzedni post napisany at 08:17 ----------

dżem dobry :hi:

dobry :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalna nowa lampka LED AUDI A3 A4 B6 A6 A8 Q7 (2414512808) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Jeśli chodzi o te lampki to one pochodzą z najnowszego A5 Cabrio. Pytałem u swojego oswojonego mechanika i stwierdził że nie powinno wyrzucać błędu w B6 a wg. wątku w "Zrób to sam" w B7 pojawiają się z tym problemu. Lampki będę montował w przyszłym tygodniu u siebie więc wtedy będę mógł powiedzieć coś więcej :)

Pozdrawiam :hi:

w/g. ETK-i to te ledy są spod wh...j modeli audi prawie wszystko po 2010r. dziwi mnie to że mechanik ci stwierdził że w B6 będzie ok a w b7 kupa czyżby w B6 MCE nie kontrolował żarówek tablicy ??? bo to o to głównie chodzi mnie szczerze mówiąc jeszcze się nie przydarzyło żeby mi się spaliła żarówka dla tablicy więc nawet nie wiem jak to zgłasza.

W B6 MCE wyświetla błąd tablicy jak się spalą obie żarówki a co do B7 to nie mam pojęcia dlaczego tak powiedział, być może w B7 jest jakiś nowszy "czulszy" CAN-BUS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalna nowa lampka LED AUDI A3 A4 B6 A6 A8 Q7 (2414512808) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Jeśli chodzi o te lampki to one pochodzą z najnowszego A5 Cabrio. Pytałem u swojego oswojonego mechanika i stwierdził że nie powinno wyrzucać błędu w B6 a wg. wątku w "Zrób to sam" w B7 pojawiają się z tym problemu. Lampki będę montował w przyszłym tygodniu u siebie więc wtedy będę mógł powiedzieć coś więcej :)

Pozdrawiam :hi:

w/g. ETK-i to te ledy są spod wh...j modeli audi prawie wszystko po 2010r. dziwi mnie to że mechanik ci stwierdził że w B6 będzie ok a w b7 kupa czyżby w B6 MCE nie kontrolował żarówek tablicy ??? bo to o to głównie chodzi mnie szczerze mówiąc jeszcze się nie przydarzyło żeby mi się spaliła żarówka dla tablicy więc nawet nie wiem jak to zgłasza.

W B6 MCE wyświetla błąd tablicy jak się spalą obie żarówki a co do B7 to nie mam pojęcia dlaczego tak powiedział, być może w B7 jest jakiś nowszy "czulszy" CAN-BUS?

:hi:

W B7 jak się spali jedna jest komunikat na FIS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo :hi:

Jakie jaja chłopaki, rano przychodzą do mojej Mamy goście którzy montują po blokach nowe drzwi, firma "Polskie Drzwi" to poszła gadka szmatka że ich drzwi nie są produkowane w Chinach jak te z Leroy czy Castoramy/Obi, namówili ją, drzwi 1690zł ale z ratami 24 x 99zł to mamy niemal 2400zł! Jak to zobaczyłem to pomyślałem o te chu^e! Przepłaciła by 2 razy tyle!

Gość od razu umowę/raty na miejscu spisał(Żagiel) i po 5 minutach już chcieli montować drzwi.

Na szczęście wybiłem to jej z głowy, po czym telefon do jego pracownika to gość powiedział że nie można się już wycofać bo 5 minut temu bank mu już przelał pieniądze:shock3:

To się wkurwiłem wtedy strasznie, jak mu pocisnąłem że nie zna prawa bo akurat siedzę w temacie i do 10 dni można odstąpić od umowy a jak nie to zaglądnie do niego Inspekcja konsumenta to gość nagle przestał grać kozaka i powiedział że szef jego przyjdzie do nas ale się do tej pory nie zjawił. Wtedy już pojechałem do pracy, to Mama pojechała do tego banku bo przecież telefonicznie nie idzie nic załatwić!

To na miejscu już były 4 osoby od nas z osiedla w tej sprawie i chcieli wycofać umowę, jeden gość w banku był w gorszej sytuacji bo już mu zamontowali te drzwi i podobno w takim są złym stanie że nie chcą już tego przyjąć i może mu nie przejść umowa.

Same raty dały dużo do myślenia ponieważ w życiu nie widziałem takich odsetek by 700zł więcej płacić przez okres dwóch lat przy kwocie 1690zł!

Reasumując, pierd^lony prywaciarz (podający się na firmę "Polskie Drzwi") z Czernichowa szukający jeleni który chce zarobić łatwą kasę na ludziach którzy się nie znają!

Napisałem to by nikt nie słuchał ludzi którzy chodzą po mieszkaniach/domach i namawiających o tzw. super okazji:facepalm: Najbardziej mnie denerwuje jak ludzie mogą być tacy bezczelni i oszuści.. Drzwi wejściowe można już kupić za 1200-1300zł a porządne za 1700-2000zł.

Jakbyście mieli pewne źródło/sklep z takimi drzwiami wejściowymi to dajcie znać, podjadę i kupie jej bo aż coś mi się robi po tej dzisiejszej "akcji" :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując, pierd^lony prywaciarz (podający się na firmę "Polskie Drzwi") z Czernichowa szukający jeleni który chce zarobić łatwą kasę na ludziach którzy się nie znają!

Kupuj drzwi tylko w biedronce :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co chcesz od biedronki:decayed:, ostatnio promocja Coca-Cola 8litrów za 9,99zł to ludzie kupowali tylko migiem :grin:

Ja tylko jestem zły że mi pod nosem zburzyli biedronkę i trzeba chodzić "haj" :grin: dalej na osiedle :grin:

Sprawa już załatwiona z tymi drzwiami w banku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze znikome zainteresowanie i pewnie znów odbędzie się pod "dachem" w Galerii..

Jak to jest na Kobierzyńskiej to przecież można się wcześniej ustawić na powiedzmy 20:00 na parkingu testo kapelanka i wszyscy pojedziemy na miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...