Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Yo pany :hi:

Zrobiony dziś przegląd za 40 zeta i odebrany dowód z urzędu więc zglaszam obecność dziś na spocie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Kaaarooool, jakiś możliwy kontakt z Tobą jest może ? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol zaginął bo nawet smsy do niego nie dochodzą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:takiego::decayed:

Podrzucisz jakiś prowiant na spota:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Panowie i Panie :)

Coś ciekawego słychać ? Dzis oczywiscie na spocie mnei nie bedzie ze względu na mecz o 20-30 :)

Jak cos to wpadnijciena spota na bulwarową , tylko z pomponami co by kibicować mocno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzucę tym tematem na spocie to może podjedziemy do was :wink:

z11923974X,Malowidlo-3D-Solny-Swiat.jpg

Wieliczka up.

540933_10151903699455227_767688314_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki tam adres na tą bulwarową jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki tam adres na tą bulwarową jest?

W tym miejscu się wjeżdża i jak wjedziesz to na końcu w lewo i zobaczysz wszystkich.

Ale najlepiej jechać razem z Galerii.

:arrow2:50.080487,20.048648 - Mapy Google

---------- Post dopisany at 14:59 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ----------

Kto ogląda Polsat Sport bo podobno Radwańska wygrywa w półfinale i prowadzi w drugim secie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Tomcio ledy zadziałały, KENYA...caly dzien stracony. Efekt OK

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 20dbe9b3924d0.jpg

Karol zabawy przy ich montażu jest co nie miara ale wyglądają rewelacyjnie :kox:

Panowie pisaliście o Oleju CASTROL EDGE Professional LL III 5W30 SLX czym się on różni od CASTROLA EDGE 5W30. Polecacie ten pierwszy? Ja jeżdżę na tym drugim a cena jest porównywalna:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki tam adres na tą bulwarową jest?

W tym miejscu się wjeżdża i jak wjedziesz to na końcu w lewo i zobaczysz wszystkich.

Ale najlepiej jechać razem z Galerii.

:arrow2:50.080487,20.048648 - Mapy Google

Pablo aj noł, ale nie wiem o której odbiorę auto, jeśli przed spotem to przyjadę do galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:
Tomcio ledy zadziałały, KENYA...caly dzien stracony. Efekt OK

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 20dbe9b3924d0.jpg

Karol zabawy przy ich montażu jest co nie miara ale wyglądają rewelacyjnie :kox:

Panowie pisaliście o Oleju CASTROL EDGE Professional LL III 5W30 SLX czym się on różni od CASTROLA EDGE 5W30. Polecacie ten pierwszy? Ja jeżdżę na tym drugim a cena jest porównywalna:eusathink:

zapewne jest do wozow z dpfami common rail ale mysle ze na dluzsza mete wiele sie nie rozni i jak przystalo na castrola to tylko marketing :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz właśnie doczytałem:wink:

Castrol SLX Professioanl Powerflow VW Longlife III 5W-30 to w pełni syntetyczny olej silnikowy opracowany przy współpracy z Grupą VW jako olej technologii niskopopiołowej LOW SAPS do nowoczesnych silników benzynowych i Diesla z filtrami cząstek stałych w innowacyjnej technologii Clean Performance Technology. Olej rekomendowany przez Grupę VW. Olej ten może być stosowany do silników grupy VW wcześniej konstrukcji, także z pompowtryskiwaczami. Castrol SLX 5W-30 został opracowany w celu spełnienia najwyższych standardów w technologii środków smarnych. Grupa: Oleje silnikowe do samochodów osobowych - produkty detaliczne Specyfikacje: ACEA A3/B3/B4 VW 504 00/507/ 00
:naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, który się dziś ścigał swoim czarnym avantem B7 ze srebrną A3 kumpla:naughty: Coś odjechała ta A3 a jest w serii 1.9TDI 130KM :decayed:

Pablo ja sie ścigałem na nowohuckiej i po pierwsze przy porównywalnej mocy on 130 ja 140 tak naprawde ma znaczenie kto pierwszy zacznie cisnąć but na pedał gazu do spodu , on fakt mnie wyprzedził ale później zapytaj kolege co sie działo na wiadukcie jak został z tyłu i to duzo nie wspominając ze został na światłach jednych w tył przy tandecie.... :wink:

a po drugie kolega jest daltonistą bo ja mam granatowy kolor a było jasno :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, który się dziś ścigał swoim czarnym avantem B7 ze srebrną A3 kumpla:naughty: Coś odjechała ta A3 a jest w serii 1.9TDI 130KM :decayed:

Pablo ja sie ścigałem na nowohuckiej i po pierwsze przy porównywalnej mocy on 130 ja 140 tak naprawde ma znaczenie kto pierwszy zacznie cisnąć but na pedał gazu do spodu , on fakt mnie wyprzedził ale później zapytaj kolege co sie działo na wiadukcie jak został z tyłu i to duzo nie wspominając ze został na światłach jednych w tył przy tandecie.... :wink:

a po drugie kolega jest daltonistą bo ja mam granatowy kolor a było jasno :naughty:

Mówił że przy 160km/h odjechał Ci na kilka długości :decayed:

Rozmawiałem z nim teraz to mówił że hamował przed wiaduktem bo nie wjeżdża z taką prędkością na wiadukt a po za tym były auta przed nim, później już Cię nie gonił :grin:

Jak by nie było to wychodzi na to że nie rozróżnia kolorów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wiadukcie zatrzął hamowac przy 140 moze a ja pojechałem dalej zapytaj kto na kogo czekał na światłach przy saskiej , fak w pierwszej fazie mnie objechał ale wcześniej dodał gazu niz ja sie zorentowałem ze gość che sie ścigać..... zresztą niewazne , pozatym a3 troche mniej wazy przy tej samej mocy ma prawo być szybsza....

---------- Post dopisany at 16:15 ---------- Poprzedni post napisany at 16:14 ----------

Fantomas i Kerczi mam brać wiecie co na mecz ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem mówiłem mu o tym że nie ma co się podniecać bo ile waży A3 w 1 budzie a ile B7.

Jeździłem tą A3 i nie powiem fajny gokart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jest plan :)

Sobota Grill , Ośrodek Krakowianki w Borku domek wynając można bezproblemów.

Kto by się pisał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobić akcję sms :question::naughty:

Ja oczywiście chętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...