Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

to co z jutrem skoro juz jest 6 osób Cuberos oddzywaj sie tutaj szybciutko a nie pij tyle :decayed: przodowniku stada

ja jestem za tylko od 19 tej bo wtedy kończe prace i do białego rana moge siedzieć w dobrym towarzystwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

PABLO, stare jak świat i jest to z filmu, bodajże borat, ale mogę się mylić, w każdym bądź razie oglądałem film w którym ta akcja była lata temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nagly PROBLEM mi wyskoczyl a potzrebuje na juz niechcacy rodzielil mi sie kluczyk w pol i bateria nie stykala w rezultacie nie dzialaja mi przyciski na alarm nie moge go wylaczyc:/ a jak wsadzam kluczyk to otwieran to wlacza sie alarm PLISSSS o POMOC bo musze jechac z psem do fryzjera.

Zamień psa na chomika - nie będzie tyle problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko musi być chomik krótkowłosy :decayed:

---------- Post dopisany at 00:50 ---------- Poprzedni post napisany at 00:49 ----------

dobra mozna iść lulu bo na 7 do pracy :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nagly PROBLEM mi wyskoczyl a potzrebuje na juz niechcacy rodzielil mi sie kluczyk w pol i bateria nie stykala w rezultacie nie dzialaja mi przyciski na alarm nie moge go wylaczyc:/ a jak wsadzam kluczyk to otwieran to wlacza sie alarm PLISSSS o POMOC bo musze jechac z psem do fryzjera.

Zamień psa na chomika - nie będzie tyle problemu :)

hahaha smiej sie smiej ale wlasnie babka wczoraj powidziala ze chomiki tez u niej obcinaja:)

a kluczyk udalo sie na spokoju zakodowac uf ale nie wychodzilo to za pierwszymi razami w nerwach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już 6... :wink:

To żem pogrillował... :facepalm:

Mam dziś imieniny mamusi :doh:

Dalej jest 5-ciu:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo Ty tak lubisz z kurami ?:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tam co tam ......

Tranzit coś zaniemogłes wczoraj.... :wink: ale gratulacje witaj wśród mundurowych pełną gębą :naughty: to kiedy stawiasz :decayed:

to co temat domku dziś odpuszczamy ? czy wgóle kiedykolwiek uzbiera sie więcej osób nie wydaje mi sie bo coś nie widze parcia w tym kierunku eh...... kiedys jak sie rzuciło hasło to nie trzeba było sie prosić...... 20 chłopa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslę ze temat trzeba ogarnać na przyszłą Sobotę temat grilla Klubowego i juz niech każdy dobrze pomysli i złoży konkretną deklarację obecności.

Plan był by nastepujący :

Borek Fałecki obok stadionu Borku , camping domki :) Sobota godzina 19-00 :) trzeba by było zorganizować grilla jakiegoś sensownego :) Koszt wynajęcia domku to około 100 zł + jakas tam opłata pobytowa ale to grosze.

zrzute bysmy zrobili na napoje , wódkę ewentualnie pifko jak ktos woli do tego węgiel lub brykiet kubki sztućce talerzyki jednorazowe, a jedzonko kazdy przynosi co lubi i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo Ty tak lubisz z kurami ?:grin:

Reksio prze uj:decayed:

Ok w tygodniu zrobię powiadomienie wszystkim o sobocie i myślę że frekwencja nie zawiedzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tyram cały week, wbić na kiełbe mogę ale imprezować całą noc raczej średnio...

Pokażcie się panie kolego, pytanie mam odnośnie tego serwisu na "makucha".

A jakby co, to się zabiorę do Huty

Pisz na PW jak coś, bo ja i czas wolny ostatnio na spota czy wypad to jakaś abstrakcja... :kwasny:

---------- Post dopisany at 14:00 ---------- Poprzedni post napisany at 13:58 ----------

a szkoda Jarku, dawno twej facjaty nie widziałem i wódki nie piłem :decayed:

Byłem ostatnio u Ciebie pod firmą, ale szybciutko mnie zwarło i musiałem uciekać... No ale, co się odwlecze... :)

Następna sobota to rezerwacja dla a4-klub.pl, specjalnie dla Ciebie :decayed:

---------- Post dopisany at 14:04 ---------- Poprzedni post napisany at 14:00 ----------

zrzute bysmy zrobili na napoje , wódkę ewentualnie pifko jak ktos woli do tego węgiel lub brykiet kubki sztućce talerzyki jednorazowe, a jedzonko kazdy przynosi co lubi i tyle.

JESTEM !!! I nie ma pierdolenia z jakimś piwkiem... Konkret impra jak za dawnych lat... :grin: I żebym znowu nie musiał dymać na Orlen bo się skończyło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to mi się podoba , konkret impreza :naughty:

ps. Może jakies panie nawet wpadną :) ale to już rola Pabla czatera na interii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm::grin::polew:

Cuber ja nie mam 17 lat by siedzieć na czaterii, sympatii i tego typu stronkach:decayed:

Teraz są na topie stronki typy showup.pl na klubowym Hummer pokazywał fajne suczki na żywo robiące sobie dobrze za monety :polew:

Pogadam z małą czarną to pewnie wpadnie i może z Krzyśkiem z Wolbromia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm::grin::polew:

Cuber ja nie mam 17 lat by siedzieć na czaterii, sympatii i tego typu stronkach:decayed:

Dziunie z Taawy też mogą być :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba iść na zwiady :decayed::polew:

Albo pójdziemy z Boseronem na rynek jak za dawnych lat to się znajdą chętne na imprezkę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba iść na zwiady :decayed::polew:

Albo pójdziemy z Boseronem na rynek jak za dawnych lat to się znajdą chętne na imprezkę :grin:

Niom, Boseron zapewne kogoś przyprowadzi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...