Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Witek jest dobry każdego z wydechem do niego wysyłam.

j**any korek na powstańców przez cholerny remont:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Dzwonilem pod 997, ale powiedzieli ze sierzant na szkolenie pojechal wiec bedzie dopiero jutro :grin:

Dzieki koledzy ;) teraz to mam az nadto kontaktow :decayed:

Mowicie tylko ze to od wydechu, a tu tez zderzak trzeba robic :wink:

Ehhhh.... tak to jest jak czlowiek chce ladnie autko zrobic, a nie ma czasu sam albo nie umie....:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek jest dobry każdego z wydechem do niego wysyłam.

j**any korek na powstańców przez cholerny remont:kwasny:

Hehe - z Ruczaju jechałem 2 h. Poj....ło urzędasów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie największy jest korek od orlenu przed tandetą w stronę skrzyżowania z wielicką wszystko rozkopane, zamiast w wakacje robić remont to teraz się wzięli :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekaj aż wróca studenty na studia, będzie jeszcze ciekawiej :decayed:

Czekam z utęsknieniem mały ruch w pracy jak ich nie ma :decayed:

Zaraz akcja sms:banan: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo Frekwencja bedzie przed 20??? Co autor miał na myśli??

Hehehe z humorem musi być napisane :decayed: Nie będzie tylko się zjedzie napisałem :naughty:

---------- Post dopisany at 12:57 ---------- Poprzedni post napisany at 12:55 ----------

Pablo, o ile kojarze to ty sie telefonami zajmujesz, mam do opylenia N97 w bardzo dobrym stanie :decayed:

Skupujemy tylko nówki fabrycznie zapakowane, chyba że trafi się używka 2-3 dniowa ale to już na M1 musiałbyś podjechać do nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skupujemy tylko nówki fabrycznie zapakowane, chyba że trafi się używka 2-3 dniowa ale to już na M1 musiałbyś podjechać do nas.

... a to spoko :wink: moja ma 2 lata, wiec nie bylo tematu :wink:

to Ty jestes na tym stoisku pierwszym przy wejsciu od neste? w sobote kupowalem tam telefon :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Ty jestes na tym stoisku pierwszym przy wejsciu od neste? w sobote kupowalem tam telefon :grin:

Nie nie, ja mam swój punkt na ruczaju ale u nich praktycznie codziennie jestem, oni są ode mnie z tej samej sieci, wszystkie 3 są nasze w M1, masz od praktikera, przy kasach pod realem i trzeci po prawej stronie nie daleko gł wejścia przy Diversie. Mamy też w cerfie na zakopiańskiej.

Na dniach będę wiedział czy przejmiemy w cerfie 2 punkty w czyżynach to może tam będę działał. To wszystko jeśli chodzi o Krk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tak off topic od tjuningu ;). W sobote mnie ustrzelil fotoradar w Krosnie. Stal sobie przy skrzyzowaniu, ja przyspieszylem zeby sie zlapac na zielone i mialem gdzies 90+ na 70 i pomaranczowe (moze nawet pozne pomaranczowe). Orientuje sie ktos z Was jak to jest ze zdjeciami z takich fotoradarow przy skrzyzowaniach? cykaja tylko za predkosc czy rozwniez za czerwone? i jako, ze to moje pierwsze "pamiatkowe" zdjecie, nie mam doswiadczenia - ile sie mniej wiecej czeka na mandat/wezwanie na komende? dodam, ze samochod mam w leasingu na poznanskich blachach, zameldowany jestem na podkarpaciu a mieszkam w Krakowie. Bede musial jechac do miejsca zameldowania czy moga mi to przyslac do Krakowa?

jednak dostalem zdjecie od strazy miejskiej z Krosna z pisemkiem, ze:

a) przyjmuje 4pkt i 200 pln (97km/h na 70).

lub

B) podaje dane osoby, ktora prowadzila i ona bierze 4pkt i 200 pln

lub

c) nie ujawniam kto prowadzil i biore mandat 500 pln

lub

d) nie przyznaje sie i sprawa kierowana jest do sądu

najchetniej bym 'sprzedal' te punkty zonie, ona ma czyste konto a ja nie. i teraz takie pytanie, zdjecie jest slabej jakosci ale da sie rozpoznac, ze to nie zona. orientujecie sie czy ktos to sprawdza? czy jak odesle pismo z danymi zony, ona sie podpisze to sprawa zostanie zamknieta czy ktos jednak sie temu przyglada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to sie rozrastacie i bardzo dobrze, oby jak najlepiej szlo :wink:

...a ja poszukam sobie kupca, bo jak go od razu nie sprzedam to bedzie lezal w szufladzie do konca swiata i jeden dzien dluzej :decayed:

Wiesz ja tam swojego LG LG%2BGD880%2BMini.jpg wystawiłem ponad 2 letniego bo jest jedna gablotka gdzie trzymamy używki w bardzo dobrym stanie i po 4 dniach przyszły rumuny i kupili :decayed: Ale fakt dbałem o ten telefon i pomimo ponad 2 lat to wyglądał jak nowy, 2-3 mikroryski widoczne tylko pod światło :)

Jak byś był na spocie to weź go, oglądnę :wink4:

---------- Post dopisany at 13:38 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ----------

jednak dostalem zdjecie od strazy miejskiej z Krosna z pisemkiem, ze:

a) przyjmuje 4pkt i 200 pln (97km/h na 70).

lub

B) podaje dane osoby, ktora prowadzila i ona bierze 4pkt i 200 pln

lub

c) nie ujawniam kto prowadzil i biore mandat 500 pln

lub

d) nie przyznaje sie i sprawa kierowana jest do sądu

najchetniej bym 'sprzedal' te punkty zonie, ona ma czyste konto a ja nie. i teraz takie pytanie, zdjecie jest slabej jakosci ale da sie rozpoznac, ze to nie zona. orientujecie sie czy ktos to sprawdza? czy jak odesle pismo z danymi zony, ona sie podpisze to sprawa zostanie zamknieta czy ktos jednak sie temu przyglada?

Robisz tak, piszesz że prowadził znajmomy z zagranicy, podajesz adres, ogólne wyjaśnienie że samochód był użyczony tej i tej osobie, adres musi być prawdziwy do osoby z zagranicy i wtedy mogą naskoczyć :)

Info od kumpla, już 3 razy tak robił :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

licze ze pojawie sie w nastepnym tygodniu na spocie :wink: jak sie uda to dostane dzien wczesniej urlop i zdaze wtedy na spota :decayed:

moj nie ma ani 1 ryski bo folia od pierwszego dnia na wyswietlaczu, a tyl tak skonstruowany, ze styka sie tylko w 2 miejscach z podlozem :decayed: jedyny mankament to zeszlo posrebrzanie paska dookola kalwiaturzy qwerty :wink: ale to juz na spocie ogladniemy :wink: moze jakies rumuny wezma :grin:

Yoghurt, chcesz adres jakiegos Niemca ? Wyjde z pracy i zczytam z jakiejs skrzynki pocztowej :naughty::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze VIP-liga rusza dzisiaj to mnie na spociku nie bedzie niestety........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tak off topic od tjuningu ;). W sobote mnie ustrzelil fotoradar w Krosnie. Stal sobie przy skrzyzowaniu, ja przyspieszylem zeby sie zlapac na zielone i mialem gdzies 90+ na 70 i pomaranczowe (moze nawet pozne pomaranczowe). Orientuje sie ktos z Was jak to jest ze zdjeciami z takich fotoradarow przy skrzyzowaniach? cykaja tylko za predkosc czy rozwniez za czerwone? i jako, ze to moje pierwsze "pamiatkowe" zdjecie, nie mam doswiadczenia - ile sie mniej wiecej czeka na mandat/wezwanie na komende? dodam, ze samochod mam w leasingu na poznanskich blachach, zameldowany jestem na podkarpaciu a mieszkam w Krakowie. Bede musial jechac do miejsca zameldowania czy moga mi to przyslac do Krakowa?

jednak dostalem zdjecie od strazy miejskiej z Krosna z pisemkiem, ze:

a) przyjmuje 4pkt i 200 pln (97km/h na 70).

lub

B) podaje dane osoby, ktora prowadzila i ona bierze 4pkt i 200 pln

lub

c) nie ujawniam kto prowadzil i biore mandat 500 pln

lub

d) nie przyznaje sie i sprawa kierowana jest do sądu

najchetniej bym 'sprzedal' te punkty zonie, ona ma czyste konto a ja nie. i teraz takie pytanie, zdjecie jest slabej jakosci ale da sie rozpoznac, ze to nie zona. orientujecie sie czy ktos to sprawdza? czy jak odesle pismo z danymi zony, ona sie podpisze to sprawa zostanie zamknieta czy ktos jednak sie temu przyglada?

dowiedz się, czy aby na pewno ten fotoradar był legalny skoro od straży miejskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze VIP-liga rusza dzisiaj to mnie na spociku nie bedzie niestety........

ups a ja specjalnie dla Ciebie miałem przyjechać :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ups a ja specjalnie dla Ciebie miałem przyjechać :kwasny:

A świstak siedzi i :naughty:

Podjechałbyś w końcu na spota bo ludzie zapomną jak wyglądasz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...