Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

potrzebuje kupic turbine do 1z ahu 90km ma ktos jest to golf 3 tdi

a czemu nie chcesz wsadzić większej ?

wsadzil bym ale nei wiem co musialbym jeszcze dokupic i ile by to wyszlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolektor z AWX'a, flansza i strojenie ;-)

Kolektor z flanszą dorwiesz za 100-150 zł. Strojenie kwestia gdzie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje kupic turbine do 1z ahu 90km ma ktos jest to golf 3 tdi

a czemu nie chcesz wsadzić większej ?

wsadzil bym ale nei wiem co musialbym jeszcze dokupic i ile by to wyszlo

moim zdaniem szkoda pchać kase w większa turbinę do ahu. Chyba że chcesz robić go na duże moce, to wtedy wyjścia nie masz :wink:

---------- Post dopisany at 17:51 ---------- Poprzedni post napisany at 17:50 ----------

kompa też musisz zmienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radimm, widziałem u Ciebie w temacie że chcesz się pozbyć drewna ;-) Będziesz wsadzał jakieś inne dekory czy folią 3M je oklejasz ? Jak coś to ostatnio kupiłem takie próbki: PRÓBKI 3M FOLIA CARBON MAT SERIA 1080 5cm x 5cm (2599969280) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. to możesz sobie zobaczyć na żywo jak wyglądają.

Trochę dałem też ciała bo mogłęm od razu zamówić i te: PRÓBKI 3M FOLIA CARBON 3D DI-NOC 5cm x 5cm // GJK (2626991915) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja myśle o oklejeniu, jeszcze nie wiem w jaki kolor, ale chyba pojde w jasny carbon,żeby trochę wpadło kontrastu do srodka.

I jak wrażenia? warte to coś? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie montowałem u siebie ale te próbki mnie nie powaliły, te drugie które wkleiłem ponoć są lepsze/(3D). W zasadzie szukam czegoś ala ALU. W B5 w S4 były takie zajefajne dekory ale niestety nie mogę ich dorwać :-)

O te mi chodzi:

s4-dekor-5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje kupic turbine do 1z ahu 90km ma ktos jest to golf 3 tdi

a czemu nie chcesz wsadzić większej ?

wsadzil bym ale nei wiem co musialbym jeszcze dokupic i ile by to wyszlo

moim zdaniem szkoda pchać kase w większa turbinę do ahu. Chyba że chcesz robić go na duże moce, to wtedy wyjścia nie masz :wink:

---------- Post dopisany at 17:51 ---------- Poprzedni post napisany at 17:50 ----------

kompa też musisz zmienić

nie chce robic mu wielkiej mocy jedynie 110km mu zrobie programem

a moze znacie kogos kto regeneruje turbo i juz u niego ktos robil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

regenerowane turbiny ponoć nie są nic warte, lepiej kupić używkę sprawną, poczytaj artykuły na forach i oponie. Czytałem o tym dużo jak chciałem kupić brd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

nie kręci się ktoś czasem jutro w okolicach Bora komorowskiego? :)

A co chcesz:question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

regenerowane turbiny ponoć nie są nic warte, lepiej kupić używkę sprawną, poczytaj artykuły na forach i oponie. Czytałem o tym dużo jak chciałem kupić brd.

tzn inaczej: jeżeli jest regenerowana na chińskich częściach to nie polata za długo, natomiast porządna regeneracja swoje kosztuje ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jakich sumach mowimy jesli chodzi o regeneracje i czy ktos wie gdzie taka ja porzadna robia?? albo kto moze zalatwic pewna turbawke od nas z forum?

---------- Post dopisany at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ----------

AUDI S4 RS4 +400 PS HAMULCE PORSCHE (2624844220) - motoAllegro

:slina::slina::shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fantowski na śmierć zapomniałem o tej imprezie to bym pojechał z wami i jakoś bym zorganizował czas:kwasny:

267072_500277833334023_1238387372_o.jpg

242080_500278420000631_2033908313_o.jpg

204420_500278793333927_2120752297_o.jpg

193158_500276393334167_1056113717_o.jpg

240665_500277936667346_805330709_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie montowałem u siebie ale te próbki mnie nie powaliły, te drugie które wkleiłem ponoć są lepsze/(3D). W zasadzie szukam czegoś ala ALU. W B5 w S4 były takie zajefajne dekory ale niestety nie mogę ich dorwać :-)

O te mi chodzi:

http://audia4.nazwa.pl/kupie/s4-dekor-5.jpg

te które podałeś są bardzo fajne :thumbup1: kurde nie wiem, muszę pomyśleć jak to rozegrać, czy klejenie czy za jakiś czas szarpnąć się na dekory :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko one były chyba tylko z napisem Quattro ale w razie W można tam wstawić coś innego ;-) No i tak jak pisałem - w zasadzie to ich nie ma :/

---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

O patrz nawet koleś ma ale cena zabija: AUDI S4 A4 B5 Listwa ozdobna deski boczków LISTWY (2581318343) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko one były chyba tylko z napisem Quattro ale w razie W można tam wstawić coś innego ;-) No i tak jak pisałem - w zasadzie to ich nie ma :/

---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

O patrz nawet koleś ma ale cena zabija: AUDI S4 A4 B5 Listwa ozdobna deski boczków LISTWY (2581318343) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

faktycznie, w życiu nie dam za dekory 550zl :decayed: widziałem czarny carbon chyba za 700 :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...