Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Jest jakiś mocher z Krakowa co by podpiął CANy. radio pod licznik ażeby mi wyświetlało RDS na liczniku?

pewnie że jest 501963597

---------- Post dopisany at 14:09 ---------- Poprzedni post napisany at 14:09 ----------

wie ktos gdzie mozna zregenerowac turbo w krk tylko chodzi mi o pewny zaklad

jak to u mnie :wink:

regenerujesz turbawy??

ja nie ale mam ludzi od tego :wink:

---------- Post dopisany at 14:10 ---------- Poprzedni post napisany at 14:09 ----------

Witam :hi:

Ja też dzisiaj wybieram się na spota :decayed:

może ja podjadę B2 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Witam :hi:

Ja też dzisiaj wybieram się na spota :decayed:

może ja podjadę B2 :naughty:

może czy jedziesz? :klamie:

pamiętasz o dekorze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Jest jakiś mocher z Krakowa co by podpiął CANy. radio pod licznik ażeby mi wyświetlało RDS na liczniku?

pewnie że jest 501963597

---------- Post dopisany at 14:09 ---------- Poprzedni post napisany at 14:09 ----------

wie ktos gdzie mozna zregenerowac turbo w krk tylko chodzi mi o pewny zaklad

jak to u mnie :wink:

regenerujesz turbawy??

ja nie ale mam ludzi od tego :wink:

---------- Post dopisany at 14:10 ---------- Poprzedni post napisany at 14:09 ----------

Witam :hi:

Ja też dzisiaj wybieram się na spota :decayed:

może ja podjadę B2 :naughty:

zła pogoda na B2 :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waski co z ta turbawka prosze o kontakt priv

---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

dzieki pablo za pamiec sms pojawie sie pazdzierniku bo mam jakos wolne chyba ze mi cos wstawia ale chce wpasc bo dawno mnie nie bylo na spocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spota!! Szkoda że nie było nas więcej, bo wtedy na pewno kogoś by Panowie Policjanci zamielili i byłby jeszcze większy ubaw niż wystraszony Pablo z brązowym kleksem na pupie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spota!! Szkoda że nie było nas więcej, bo wtedy na pewno kogoś by Panowie Policjanci zamielili i byłby jeszcze większy ubaw niż wystraszony Pablo z brązowym kleksem na pupie :polew:

opowiedz coś więcej co tam działo się :) kurde mi czasu na wszystko brakuje.. musiałem ze spota zrezygnować.. a tak mnie ssie teraz na kielbaske spod hali ze to masakra.:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spota!! Szkoda że nie było nas więcej, bo wtedy na pewno kogoś by Panowie Policjanci zamielili i byłby jeszcze większy ubaw niż wystraszony Pablo z brązowym kleksem na pupie :polew:

Że co:eusathink: :decayed:

---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ----------

Pierwszy raz od 2007r był spot gdzie przyjechali kryminalni :decayed: i wszystkim czesali auta czy nie mamy takich scyzoryków jak Lennox dzisiaj pokazał :decayed:

I oczywiście do wszystkich "dowodziki poprosimy" :decayed:

Ogólnie beka była :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dantemu prawie udało się zbiec :decayed:

No mi się nie udało i znów w dołku, dobrze że mają tutaj wi fi :decayed::decayed::decayed:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spota!! Szkoda że nie było nas więcej, bo wtedy na pewno kogoś by Panowie Policjanci zamielili i byłby jeszcze większy ubaw niż wystraszony Pablo z brązowym kleksem na pupie :polew:

Że co:eusathink: :decayed:

---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ----------

Pierwszy raz od 2007r był spot gdzie przyjechali kryminalni :decayed: i wszystkim czesali auta czy nie mamy takich scyzoryków jak Lennox dzisiaj pokazał :decayed:

I oczywiście do wszystkich "dowodziki poprosimy" :decayed:

Ogólnie beka była :kox:

a co było w 2007 :whistling:

---------- Post dopisany at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ----------

Hamilton ogłosi dzisiaj transfer do Mercedesa? McLaren sięgnie po Pereza? :naughty:

---------- Post dopisany at 10:10 ---------- Poprzedni post napisany at 10:08 ----------

100 milionów :shock3::shock3::shock3:

ok 4 miesięcznie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci Nowi dzisiaj zapomnieli o kubełku z KFC :kwasny:

A kto był nowy???? no chyba ze pieski, ale oni to pewnie zjedli po drodze razem z kostkami :grin::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci Nowi dzisiaj zapomnieli o kubełku z KFC :kwasny:

A kto był nowy???? bo jak chodzi ci o gościa z clio to troche sie pomyliłes.... bo to ja :wink::grin: i nowy nie jestem:decayed:

Ci z Astry :banan2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dantemu prawie udało się zbiec :decayed:

hehe no nie dużo brakło, gdybym się nie bawił zestawem głośnomówiącym to zdążył bym odjechać :grin:

dzięki za spota:naughty:

:siema:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...