Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

z RS'a nic, ino zderzak z przodu z S'ki

---------- Post dopisany at 10:52 ---------- Poprzedni post napisany at 10:51 ----------

aa grill ma z RS'a chyba że to podróbka bo za małe zdjęcie i dobrze nie widać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

a znaczki?

aaa znaczki jeszcze :decayed: no tak jak gość napisał - audi po liftingu w wersji RS, nie inaczej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a znaczki?

aaa znaczki jeszcze :decayed: no tak jak gość napisał - audi po liftingu w wersji RS, nie inaczej :decayed:

no to właśnie mówię, unikat panie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a znaczki?

aaa znaczki jeszcze :decayed: no tak jak gość napisał - audi po liftingu w wersji RS, nie inaczej :decayed:

no to właśnie mówię, unikat panie

Biały Kruk :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem wstepnie umowiony z kolega z TTC na piatek rano na romozwe :decayed: Zobaczymy co z tego wyniknie :wink:

Jezeli bede wymienial turbinke w pozniejszym czasie, to musze z powrotem poprawic program? Ile takie strojenie dodatkowo kosztuje ?

Tak, jak wymienisz przykładowo na BRD to trzeba pozmieniać parametry. O Koszt zapytaj Daniela, pewno koło połowy sumy czipa. Jak program przykładowo 800 to myślę że korekta 300-400. Zapytaj

boseron, kreska nie ma sprawy, jak drogi będą suche to kiedyś się umówimy i przyjadę. Może wyskoczymy na obwodnicę? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nex audi jedzie 240 wiec nie wiem czy zjesz go na obwodnicy

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KERCZI, chodziło mi raczej o bezpieczeństwo, po za tym do obwodnicy mamy po polowie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Pany, to co dzisiaj znów jakiś większy spot się szykuje :kox:

mnie nie będzie znowu, leje mi się płyn hamulcowy w okilicach skrzyni biegów. 2013 zamiast od modzenia rozpoczął się od napraw :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Pany, to co dzisiaj znów jakiś większy spot się szykuje :kox:

mnie nie będzie znowu, leje mi się płyn hamulcowy w okilicach skrzyni biegów. 2013 zamiast od modzenia rozpoczął się od napraw :kwasny:

Panie to pojedziesz ze mną :wink::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseronek i Nex czekam na Waszą ustawkę :naughty: tylko wagowo musicie sie wyrównać który lżejszy, to pakuje odpowidnią ilość osób lub płyt chodnikowych na pokład :naughty: aby było sprawdiedliwie to jeszcze kapcie winny być rozmiarowo te same :kox:

Co do NM i Koników hmmm u mnie jest 180 i 420 NM z tego co pamietam, a Boseronek ( KERCZI ) nie było u Ciebie 190 km ? bo coś mi się tak przypomina :wink: a seria była bardzo przyjemna :) z tymi niutami :)

Dzis spocik :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Pany, to co dzisiaj znów jakiś większy spot się szykuje :kox:

mnie nie będzie znowu, leje mi się płyn hamulcowy w okilicach skrzyni biegów. 2013 zamiast od modzenia rozpoczął się od napraw :kwasny:

Panie to pojedziesz ze mną :wink::hi:

a widzisz :decayed: jestem na TAK, odezwe się jeszcze żeby potwierdzić ,ale jadem, Dzięki Panie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ma być ta stara pytka PIXI z wawy :decayed:

---------- Post dopisany at 12:45 ---------- Poprzedni post napisany at 12:30 ----------

Na spocie w KFC jak ktoś będzie wcinał kukurydzę to niech weźmie sprzęta jak wyżej :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spocie w KFC jak ktoś będzie wcinał kukurydzę to niech weźmie sprzęta jak wyżej :polew:

Hehe :-D

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boseron, kreska nie ma sprawy, jak drogi będą suche to kiedyś się umówimy i przyjadę. Może wyskoczymy na obwodnicę? :naughty:

ja też, ja też:drunk:... skoro audi nex jedzie 240, to i mnie zje, bo max 230 jechałem, chyba, że będzie gdzieś z górki to dyszkę jeszcze pociągnie:grin:

jeśli chodzi o dzisiejszą pomoc w rnse na spocie, problem został rozwiązany, na twardo zaaplikowałem dodatkowy upgrade z SW: 600 do SW:650 i płytki śmigają jak ta lala, ale dzięki gregfr za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sprawdzić jaki ma soft m rnse ? może i u mnie trzba taką operacje wykonać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klikasz na rns-e CAR lub SETUP - wersja SW: .... i wyobraź Sobie bosseron, że wcale nie trzeba było czyścić lasera, wystarczyło trochę PLN'ów upgrade softu i wszystko śmiga:naughty:

kto Ci to robił ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darek ze swoszowic jak chcesz mogę Ci wysłać na pw number, drogi :facepalm: ale narazie bardzo skuteczny, navi śmiga rewelacyjnie, a z hammerem zachodziliśmy co może być nie tak, laser, rns-e z 2007 a mapy z 2013 i inne. Ale koniec-końców udało się, a hammer swoją drogą za***isty gość-klasa sama w sobie :hi::hi::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...