Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Kerczi i Wąski bardzo Wam dziękuje za pomoc :thankyou2:co ja bym bez Was zrobił... w BT będzie coś na Was czekać w podzięce :naughty:

OGr są dla Ciebie oponki 215/35/19 Falkenki w za***istym stanie :naughty:

ja chyba jutro zorganizuje sobie podwózkę do firmy bo nie chce znowu gdzieś wisieć.. :kwasny:

ooo a pytałeś ile chce ? w sumie szukałem yomoham no ale aż dziwne że ma jakieś ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Śniegu ładnie najeba.... :decayed: a chciałem do Bukowiny jechac na lecie ups.....

ps. dzieki deante za zaproszenie na piłkę :hi:

ps. dzięki Gabriel za transport :hi:

ps. dzięki Boseron za gre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze Wam powiedziec, ze tylko w krakowie padalo, u mnie nie ma ani cm wiecej...w wieliczce, tez nie za duzo nasypalo:wink:

dzieki za meczyk!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniegu ładnie najeba.... :decayed: a chciałem do Bukowiny jechac na lecie ups.....

ps. dzieki deante za zaproszenie na piłkę :hi:

ps. dzięki Gabriel za transport :hi:

ps. dzięki Boseron za gre

Fajnie że przyjechaliście :wink:

Jak wracaliśmy z Boseronem to tym razem żeśmy nie poszaleli bo ulice w opłakanym stanie a osiedle zasypane w 3 d*py:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie 15cm nasypało a gdzieniegdzie jak nawiało to dużo więcej. Jak bym nie zmienił wczoraj opon to bym spał w aucie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tacy wszyscy przerażeni? Przecież to tylko śnieg :grin::grin: Potrzeba Wam było letnich gum, naciągów, dokładek i gwintów? :wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tacy wszyscy przerażeni? Przecież to tylko śnieg :grin::grin: Potrzeba Wam było letnich gum, naciągów, dokładek i gwintów? :wink::wink:

tak potrzeba nam tego było :decayed:

:hi:wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: i już po śniegu a tyle gadania :decayed: Karol jak kabelek ?podłączony :whistling:

---------- Post dopisany at 08:50 ---------- Poprzedni post napisany at 08:49 ----------

Wąski bardzo Wam dziękuje za pomoc :thankyou2:
za co :whistling:

---------- Post dopisany at 08:51 ---------- Poprzedni post napisany at 08:50 ----------

fajny

Jeździłbym tym szybkim Borkiem… | klasyczny.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: i już po śniegu a tyle gadania :decayed: Karol jak kabelek ?podłączony :whistling:

---------- Post dopisany at 08:50 ---------- Poprzedni post napisany at 08:49 ----------

Wąski bardzo Wam dziękuje za pomoc :thankyou2:
za co :whistling:

---------- Post dopisany at 08:51 ---------- Poprzedni post napisany at 08:50 ----------

za czas, kabelek, gumy itd itd. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tacy wszyscy przerażeni? Przecież to tylko śnieg :grin::grin: Potrzeba Wam było letnich gum, naciągów, dokładek i gwintów? :wink::wink:

tak ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:wszystkim

cos pieknego!!!

Ładny ulep, szpachli tyle co na dwudziestoletnim Polonezie. :grin:

dobre :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruks ty się znasz myślisz że mają przekroczone DMC w takim zestawie i czy kierowca pierwszego słonia musi mieć już B+E :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruks ty się znasz myślisz że mają przekroczone DMC w takim zestawie i czy kierowca pierwszego słonia musi mieć już B+E :eusathink:

:polew:

ważne że jest sztywny hol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruks ty się znasz myślisz że mają przekroczone DMC w takim zestawie i czy kierowca pierwszego słonia musi mieć już B+E :eusathink:

DMC zależy od słonia :wink: natomiast kierujący pierwszym słoniem powinien mieć prawo jazdy "słoń + E" a podpięty z tyłu słoń odblaskowe światła w kształcie trójkąta :wink: gdyż tworzy "zespół słoni" :grin:

---------- Post dopisany at 10:30 ---------- Poprzedni post napisany at 10:26 ----------

girls-messe-hostessen-genf-19-fotoshowimagenew-6e9858c1-667324%282%29-b55eeee607b5b5da6c28c48c0030f014.jpg

Brunetka, blondynka czy siwa przyfarbowana na rudo? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wieków dziś wpadło mi 100zł i 4 pkt stali na Tischnera, dziady zawsze przed 10:00 stoją i się przyzwyczaiłem że później ich nie ma to wyszło jak wyszło :decayed:

:siema:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wieków dziś wpadło mi 100zł i 4 pkt stali na Tischnera, dziady zawsze przed 10:00 stoją i się przyzwyczaiłem że później ich nie ma to wyszło jak wyszło :decayed:

:siema:

za co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...