Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

CHESTER MOLECULAR PASTA MONTAŻOWA PM-1200 (3118489891) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. :thumbup1:

---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ----------

why ?

a po uj? żeby na nich jeździć w dzień? powiedz z ręką na sercu ile czasu w ciągu roku je załączasz :decayed:. Ja przynajmniej jeżeli ich już nie używam, to chce je wrzucic w kolor :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:drinks: lepiej mi powiedz jakiego smaru użyłeś do przesmarowania nakrętek gwintu bo spotkałem się z różną opinią a Ty przecież wszechwiedzący jesteś :whistling:

nie do przesmarowania samych nakrętek tylko całej długości gwintu żeby w przyszłości nie mieć problemu z kręceniem gwintu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:drinks: lepiej mi powiedz jakiego smaru użyłeś do przesmarowania nakrętek gwintu bo spotkałem się z różną opinią a Ty przecież wszechwiedzący jesteś :whistling:

nie do przesmarowania samych nakrętek tylko całej długości gwintu żeby w przyszłości nie mieć problemu z kręceniem gwintu

:facepalm: nie łap za słówka.. to chyba jasne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co mnie najbardziej wkuwiło w gwincie, przynajmniej w MTS tak jest, do tylnych amorków przekładasz kielichy ze starych bo nie było - i to był +, a przednie miały zamiast kielichów gumowe więc nie zakładałem ze starych. Naciągasz gumowy na amorka pod gwint i wszystko jest ok, tylko że jak pojeździsz to guma wcina się i komponuje w talerz u góry i teraz przy wymianie koła jak windujesz auto do góry, guma naciąga się bo góra na talerzu zacięta nie puszcza i guma wyskakuje z dołu, a przez sprężynę naciągnąć ją to sztuka, jeszcze większa wyrwać ją z górnego talerza. Wkuwiłem się i poobrzynałem z obu stron na górze te gumy (rozdzieliłem) i dopiero nasunąłem na dół w męczarni przez sprężyny, teraz juz nie będzie zacinać :naughty: Może piachu na łączeniu też nie puści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było :naughty:

---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:44 ----------

dobra spadam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: i znowu trzeba opony zmieniać?? :polew: wariacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myśle o wrzuceniu hida na halogen

a nie miałeś :whistling:

ups sam je wymontowałem :facepalm: do swojej :naughty:

---------- Post dopisany at 09:04 ---------- Poprzedni post napisany at 09:03 ----------

:naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta wyscie zamontowali....HIDZIORY sa dalej u mnie...moze z raz je zapalilem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joł Panowie :wink:

Pany co lepiej założyć drugi cooler czy Fmica ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joł Panowie :wink:

Pany co lepiej założyć drugi cooler czy Fmica ?

No ale przecież pisałeś że kupiłeś pas nieodpowiedni pod 2 smic bez jakiegoś tam wycięcia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepij FMICA - mysle ze wyjdzie nie duzo drozej - a po sprzedaniu gratow wyjdzie tak samo albo taniej, a efekt bedzie lepszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joł Panowie :wink:

Pany co lepiej założyć drugi cooler czy Fmica ?

No ale przecież pisałeś że kupiłeś pas nieodpowiedni pod 2 smic bez jakiegoś tam wycięcia??

no tak, Siemiam ma drugi cooler, rure łączącą oba i kierownice powietrza za tysiąc złotych i myśle ze Fmic wyjdzie w podobnych pieniądzach a i możliwości większe bo chyba lepiej schładza

---------- Post dopisany at 10:38 ---------- Poprzedni post napisany at 10:34 ----------

fotele w tej s3 miażdzą moje suty :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...