Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

ja jeszcze tylko obniże przód, wymienie kierownice , naprawie laser w rns-e i fele w grafit i optycznie tyle, mechanicznie korekta programu i wsio narazie , jakby ktoś chciał sie pozbyć relingów to przytule czarne chętnie

---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ----------

http://s9.postimg.org/4zf4onxen/9f20bc23c0fe.jpg

teraz widać kot :slina:

---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ----------

musze sobie taką blende sprawić, Kerczi będe niestety drugi :kwasny:

Blenda fajna w tej czerwieni ale kuleczka :audi: w chromie lepiej by wyglądały :D

Wysłane z mojego GT-I9300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

a powiem Wam żę jak robiłem grilla w czerń to lakiernik zapytał czy nie chce go w czerwień zrobić i jeszcze jakieś małe detale w czerwieni np ranty w felgach.... ciekawe jak by to wyglądało

Widziałem keidyś tak zrobione S3 i było w pytkę ;-)

---------- Post dopisany at 00:40 ---------- Poprzedni post napisany at 00:35 ----------

a>

zawsze się zastanawiałem jakim cudem on nie obciera błotników z przodu czy z tyłu ? Wiem że to jest AIR ale tak czy inaczej koła wystają poza :/ U mnie na lato będzie chyba podobnie, nawet na bank ale jak kurna to może nie obcierać ? A może inaczej - jak to może nie upierdzielać blachy i rantu felgi ;-) ?

---------- Post dopisany at 00:43 ---------- Poprzedni post napisany at 00:40 ----------

i kto mi powie że chromowane lustra nie pasują do czarnych obwódek szyb

http://www.exoticsonroad.com/hdd1/pictures_2009_6/17/bild2009617919202808___audirs4b7avantblackedition8639919.jpg

i właśnie taki kolor felg , to grafit chyba :slina::kox:

za mała felga. Tzn to może i 18" ale optycznie jak jest ciemna to wygląda niczym 17 :/ Widziałem dzisiaj w dziale sprzedam felgi opony kilka w tym kolorze jakbyś szukał ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy spania nie macie?

jak w nocy nie doj**ie pół metra śniegu to jutro wrzucam lato :guma:

wogóle ja tam sytuacja w Krakowie? Jest śnieg czy ni ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież dopiero pierwsza ;-)

i tak wyjątkowo zbieram się właśnie do spania bo jestem u teściów w Dąbrowie.

Dobranoc wszystkich i wesołych świąt ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy spania nie macie?

Ja zawsze idę koło 2:00 spać a dzisiaj pewnie później bo już mam święta do poniedziałku :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie, panowie miałem pytac. Czy w niedzielę będzie coś wogole otwarte? Zona idzie na dyżur, mala z tesciami a mi samemu w domu się nie chce siedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak Ci pali ~6,5 to te twoje 0,5l to prawie 10% czyli stosunek jest praktycznie taki jak u mnie tyle że ja jeżdżę tylko miasto NEX ile waży ten twój pasek z ciekawości ?

Nigdy nie ważyłem osobiście, jedyne co mogę podać to Masa własna pojazdu z dowodu osobistego G: 1501kg

---------- Post dopisany at 07:31 ---------- Poprzedni post napisany at 06:56 ----------

Panowie pytanko

Niedługo będę wymieniał jak co rok filtry + olej, do tej pory lałem dedykowany do pompowtrysków olej Castrol Edge 5w30. Nic się nie dzieje, ubytków oleju od wymiany do wymiany nie ma - no może z maksimum spaść ponad minimum, ale obchodzi się bez dolewek, ale człowiek jak to zwykle bywa kombinuje :grin:, poczytałem troszkę o olejach, a jako że silnik jest po programie to chciałbym mu zapewnić jak najlepszy olej. Z opinii użytkowników wynika że MOTUL bije wszystkie marki na głowę. Czy to prawda i kto z Was w silniku PD stosuje taki właśnie olej. Z tego co wyczytałem to do mojego silnika motul specific 505.01 5w40. Ktoś ma jakieś doświadczenie i sugestie na ten temat??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po kartach. Gruszka następnym razem damy Ci fory:wink:

mówił Ci Kerczi co wyszukałem? :whistling:

Karol nie rozmawia ze mną :kwasny:

---------- Post dopisany at 08:37 ---------- Poprzedni post napisany at 08:36 ----------

Panowie mokrego jajka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nex, też nas tym Castrolu śmigam. On ponoc jest bardzo dobrą oliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nex ostatnio oglądałem program i najlepsza oliwa to w ciemnych butelkach z pierwszego tłoczenia extra virgin :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra virgin z pierwszego tłoczenia, ponoc najlepiej na zimno :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to Panowie jak co rok

163373.jpg

:hi::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak Ci pali ~6,5 to te twoje 0,5l to prawie 10% czyli stosunek jest praktycznie taki jak u mnie tyle że ja jeżdżę tylko miasto NEX ile waży ten twój pasek z ciekawości ?

Nigdy nie ważyłem osobiście, jedyne co mogę podać to Masa własna pojazdu z dowodu osobistego G: 1501kg

---------- Post dopisany at 07:31 ---------- Poprzedni post napisany at 06:56 ----------

Panowie pytanko

Niedługo będę wymieniał jak co rok filtry + olej, do tej pory lałem dedykowany do pompowtrysków olej Castrol Edge 5w30. Nic się nie dzieje, ubytków oleju od wymiany do wymiany nie ma - no może z maksimum spaść ponad minimum, ale obchodzi się bez dolewek, ale człowiek jak to zwykle bywa kombinuje :grin:, poczytałem troszkę o olejach, a jako że silnik jest po programie to chciałbym mu zapewnić jak najlepszy olej. Z opinii użytkowników wynika że MOTUL bije wszystkie marki na głowę. Czy to prawda i kto z Was w silniku PD stosuje taki właśnie olej. Z tego co wyczytałem to do mojego silnika motul specific 505.01 5w40. Ktoś ma jakieś doświadczenie i sugestie na ten temat??

Po zakupie w czerwcu 2012 mialem nieznany olej, przy 80 km/h troche rzęziło, wlalem Motul 6100Synergie+ 10W40 miej rzęziło, po 8tys km wlalem Motul 8100 X-cess 5W40 i cisza- ogólnie to kulturniej silnik chodzi....

Oddam za paczkę gum rozpuszczalnych ok 0,7 litra Motul 6100 Synergie+ 10W40 VW 502.00 505.00 Może komuś podpasi na dolewkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak masz to samo zimą tylko wyższy profil to chyba logiczne że masz większe opory toczenia bo jest większy promień do ukręcenia przez półoś i nie widzisz tak różnicy bo masz tylko różnicę w profilu a nie w wielkości felgi więc różnica jest znikoma.

Ja mam zimę 205/55/16 lato założyłem 225/40/18 (miałem 245 ale mnie tak woziło po koleinach że szkoda gadać) spalanie na lecie jest ok 1,5l większe (miasto bo w trasie jest to dużo mniejsze) waga koła 18" jest na moje oko 1,5 razy tyle co 16" straty w przyśpieszeniu zwłaszcza na starcie b.wyczuwalne jak zakładam zimę po lecie to mam wrażenie jak bym włożył program

Logiczne że jak obwód opony czy całkowita średnica koła większa to się robi auto słabsze ale generalnie jakby mieć takie same koła to jednak w zimie spalanie wyższe ze względu na proces dogrzewania silnika, dlatego się zdziwiłem że u Ciebie jest na odwrót ale może w benzynie przy tej masie to silnik się zagrzewa na dwóch kilometrach... U mnie zima 225/55 R16 lato 225/45 R17 i różnicę w przyspieszaniu czuć ale nie aż tak drastyczną żebym nazwał to mułem na tych większych kołach :decayed: Jak sobie wrzucisz tutaj Tire/Wheel Combination Calculator dane swoich opon to zobaczysz że u mnie różnica jest większa niż u Ciebie dlatego jestem zdziwiony że masz aż takie odczucia. U mnie bardziej niż w przyspieszaniu czuć różnicę właśnie w spalaniu ~1-1,5l oraz w komforcie. No chyba że masa kół aż taką różnicę robi :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesołego jaja dziewczynki i chlopcy, no i mrożnego dyngusa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam drugiej czesci bo mi byla nie potrzebna.

Ja tez wlasnie musze nowa plyte nagrac bo ta cos dlugo startuje :/

Niestety potrzebna specjalna nagrywarka...

My z Zuzia tez jedziemy na GOKI !!!

Nagrywarkę chyba mam odpowiednią, obsługuje safedisc, kopię navi DX robiłem więc może by się i udało. Problem tylko był w RNS-D na jakiej płycie to nagrać bo zwykle po kilkunastokrotnemu użyciu kopii płyty klękały albo się płytki zacinały w środku :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...