Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat jak wracałem do domu to przede mną rozkładali blokadę na Jana Pawla, stanąłem pierwszy na czerwonym świetle, później dojechał radiowóz i zablokował dwa pasy. Pomachali żeby jechać w lewo, to pojechałem zastanawiając się OCB... Dzisiaj od Was dowiedziałem się że był wypadek...

Tamto przejście pod Plaze jest niefartowne, wieczorami ciemno i wystarczy że piesi chodzą w ogólnie obowiązujących kolorach maskujących... ciekawe czy faktycznie było czerwone.

To nie było na przejściu pod Plazą tylko wcześniej jak jest pętla tramwajowa to przed nią jest przejście biegnące też przez przystanki tramwajowe, które jest niesamowicie wypadkowe, nie pierwszy raz widziałem tam potrącenie pieszego :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

cześć Pany co tam słychać zarobasy :naughty: tylko modzenie Wam w głowach

no ta choroba jest nieuleczalna :kox: ja dziś po pracy zakładam lato :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie wstrzymam do przyszłego tygodnia , .uj wi co tam jeszcze spadnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać ekipę :hi:

thx za wczorajszego spocika frekwencja :thumbup:

Wysłane z mojego GT-I9300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ta choroba jest nieuleczalna :kox: j

Taa chyba jak się ma hajs na mody :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ta choroba jest nieuleczalna :kox: j

Taa chyba jak się ma hajs na mody :whistling:

zaglądnij za szafę może złapiesz jakiegoś pająka to też będziesz miał za co modzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze napisane :naughty:

Tomek tak ogólnie napisałem a nie że nie mam hajsu, B5 wymodziłem za swoje lata a jak bym miał B7 to znów zaczęło by się grube rezanie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO, ale Ty pieprzysz o tej B7, ostatnio sprzedawałeś Fele 19" z B5 bo nie miałeś kasy na cokolwiek....

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko po co te lusterka satynowe skoro caly jest BLACK ???
kontrast tzw :wink:

---------- Post dopisany at 14:26 ---------- Poprzedni post napisany at 14:24 ----------

polecam sklep ceny znośne

OEM+ największy tuning sklep Kraków, centrum tuningu samochodów | Meguiar's Kraków, PlastiDip, www.oemtuning.pl | Tuning, sklep, akcesoria tuningowe, hurtownia tuningowa, modyfikacja samochodów, dealer KW, H&R, Eibach, MTS-Technik, TA Technix, A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ta choroba jest nieuleczalna :kox: j

Taa chyba jak się ma hajs na mody :whistling:

zaglądnij za szafę może złapiesz jakiegoś pająka to też będziesz miał za co modzić

Dobrze napisane :naughty:

Tomek tak ogólnie napisałem a nie że nie mam hajsu, B5 wymodziłem za swoje lata a jak bym miał B7 to znów zaczęło by się grube rezanie :kox:

Wąski wrzucił ostatnio fajny wycinek znanego filmu...

http://a4-klub.pl/malopolskie-85/spociki-krakowskie-czwartek-godzina-20-00-galeria-kazimierz-parking-niebieski-15697/index3341.html#post3455629

...odpowiedz w życiu sobie na jedno za***iście ważne pytanie... co lubisz w życiu robić... a później zacznij to robić...

a że jedna pasja napędza drugą... to hmm :whistling::guma: przypadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO, ale Ty pieprzysz o tej B7, ostatnio sprzedawałeś Fele 19" z B5 bo nie miałeś kasy na cokolwiek....

Nie wprowadzaj ludzi w błąd mendo :decayed:

---------- Post dopisany at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany at 14:30 ----------

a że jedna pasja napędza drugą... to hmm :whistling::guma: przypadek

Nie każdy tak ma więc się ciesz:whistling: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO, ale Ty pieprzysz o tej B7, ostatnio sprzedawałeś Fele 19" z B5 bo nie miałeś kasy na cokolwiek....

Nie wprowadzaj ludzi w błąd mendo :decayed:

---------- Post dopisany at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany at 14:30 ----------

a że jedna pasja napędza drugą... to hmm :whistling::guma: przypadek

Nie każdy tak ma więc się ciesz:whistling: :naughty:

ja mam tak tylko raz na jakiś czas... zeszły rok klapa i sam wkład.. teraz troszkę na waciki zostało :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę podziałać coś znowu z nawigacjami, za czasów Media Markt wielka kasa z tego dodatkowo była więc modzenie było grube hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę podziałać coś znowu z nawigacjami, za czasów Media Markt wielka kasa z tego dodatkowo była więc modzenie było grube hehe

powodzenia Pablo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam sklep ceny znośne

OEM+ największy tuning sklep Kraków, centrum tuningu samochodów | Meguiar's Kraków, PlastiDip, www.oemtuning.pl | Tuning, sklep, akcesoria tuningowe, hurtownia tuningowa, modyfikacja samochodów, dealer KW, H&R, Eibach, MTS-Technik, TA Technix, A

brałem od nich plastDipa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam sklep ceny znośne

OEM+ największy tuning sklep Kraków, centrum tuningu samochodów | Meguiar's Kraków, PlastiDip, www.oemtuning.pl | Tuning, sklep, akcesoria tuningowe, hurtownia tuningowa, modyfikacja samochodów, dealer KW, H&R, Eibach, MTS-Technik, TA Technix, A

brałem od nich plastDipa :wink:

a ja kilka kompletów dywaników :naughty:

---------- Post dopisany at 14:47 ---------- Poprzedni post napisany at 14:46 ----------

Fanta zabawki czekają :decayed:

---------- Post dopisany at 14:49 ---------- Poprzedni post napisany at 14:47 ----------

0_0_product_Gfx_78b2f733f5ae94820a1ad83b943489a5.jpg Pablo chcesz :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...