Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

o f*ck, właśnie podjechał pode mnie prosiak carrera szał we wsi :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o f*ck, właśnie podjechał pode mnie prosiak carrera szał we wsi :grin::grin:

jak On to zrobił :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIemanko jak tam u was??

wszyscy myśleli że umarłeś :decayed:

---------- Post dopisany at 12:24 ---------- Poprzedni post napisany at 12:19 ----------

PABLO, tu masz to o czym mówiłem... cena chyba robi robotę

http://www.facebook.com/ZimnyLokiecCzyszczenieTapicerek

---------- Post dopisany at 12:28 ---------- Poprzedni post napisany at 12:24 ----------

Czyszczenie wnętrza pojazdu, pranie ekstrakcyjne całego wnętrza (podsufitka, fotele, wykładzina, bagażnik) + czyszczenie plastików Cena: 100zł

Z forum passata dużo osób korzystało i podobno 100% zadowolenie, profi robota i cena praktycznie darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skórę też ogarniają?

Bo nie wiem czy dzisiaj podjechać do galerii Kazimierz, chłopaczek z osiedla tam pracuje i nie ważne że za pół ceny zrobi na lewo tylko ważne by było zrobione git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimny Łokieć | zimnylokiec.eu | usługi

zadzwoń zapytaj, nie mam pojęcia

---------- Post dopisany at 12:38 ---------- Poprzedni post napisany at 12:36 ----------

myśle że na pewno i skórę czyszczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boseron to prawda że 3 osoby się wczoraj utopiły na tej imprezie na tych skałkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadek na Zakrzówku: 28-latek walczy o życie

Dobrze że nie pojechałem, hołota była na maksa:facepalm:

Same kradzieże i rozbójki.

Kumpela napisała mi że co chwile policje wzywali na Kaufland taki zrobili rozpierdziel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qwa, ale nas gościu wczoraj wy***ał :/

Wracaliśmy z rynku taksówką niecałe 5km na mieszkanie, kumpel dał gościowi 100zł a on przyjebał po gazie, odjechał i nie wydał reszty :facepalm:

A najgorsze, że nawet niewiemy jaka korporacja bo wzieliśmy jakąś takse z postoju :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qwa, ale nas gościu wczoraj wy***ał :/

Wracaliśmy z rynku taksówką niecałe 5km na mieszkanie, kumpel dał gościowi 100zł a on przyjebał po gazie, odjechał i nie wydał reszty :facepalm:

A najgorsze, że nawet niewiemy jaka korporacja bo wzieliśmy jakąś takse z postoju :facepalm:

Czemu płaciliście dopiero jak wyszliście z auta:question: :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qwa, ale nas gościu wczoraj wy***ał :/

Wracaliśmy z rynku taksówką niecałe 5km na mieszkanie, kumpel dał gościowi 100zł a on przyjebał po gazie, odjechał i nie wydał reszty :facepalm:

A najgorsze, że nawet niewiemy jaka korporacja bo wzieliśmy jakąś takse z postoju :facepalm:

Czemu płaciliście dopiero jak wyszliście z auta:question: :blink:

Pewnie przez to, że wracaliśmy z kawalerskiego :facepalm: Tzn pan młody był jedną nogą w aucie jak on zaczal odjezdzac i go troche pozamiatało :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

...ciekawe co to za impreza i czy to juz wejdzie w życie, bo przydałoby sie ożywienie tego rejonu Krakowa

Co roku taka impreza jest na Zakrzówku... nawet chyba 2 razy w roku. Niestety z imprezy na imprezę wpada coraz więcej gówniarstwa i za chwile stanie się to co z klasykami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:
...ciekawe co to za impreza i czy to juz wejdzie w życie, bo przydałoby sie ożywienie tego rejonu Krakowa

Co roku taka impreza jest na Zakrzówku... nawet chyba 2 razy w roku. Niestety z imprezy na imprezę wpada coraz więcej gówniarstwa i za chwile stanie się to co z klasykami.

Zgadzam sie. Ale szczerze powiedziawszy, na tyle osob to i tak malo sie uszkodzilo :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIemanko jak tam u was??

wszyscy myśleli że umarłeś :decayed:

---------- Post dopisany at 12:24 ---------- Poprzedni post napisany at 12:19 ----------

PABLO, tu masz to o czym mówiłem... cena chyba robi robotę

http://www.facebook.com/ZimnyLokiecCzyszczenieTapicerek

---------- Post dopisany at 12:28 ---------- Poprzedni post napisany at 12:24 ----------

Czyszczenie wnętrza pojazdu, pranie ekstrakcyjne całego wnętrza (podsufitka, fotele, wykładzina, bagażnik) + czyszczenie plastików Cena: 100zł

Z forum passata dużo osób korzystało i podobno 100% zadowolenie, profi robota i cena praktycznie darmo

ee tam zyje tylko ze mam teraz bardzo malo czasu i zadko tutaj do was zagladam :wink:

postaram sie byc czesciej i podbic na jakiegos spota:naughty:

w dodatku slyszalem ze sprzedajesz paska?? na co sie chcesz przesiasc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...