Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

W weekend nie wkladasz pieniedzy do maszyny - jest za darmo. Co do ulic do parkowania. Sarego/sebastiana blizej wawelu/kazimierza... Sklodowskiej/zamenhofa blizej florianskiej. W weekend bycmoze trzeba bedzie zrobic pare kolek by trafic na zwalniajace sie miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

W weekend nie wkladasz pieniedzy do maszyny - jest za darmo. Co do ulic do parkowania. Sarego/sebastiana blizej wawelu/kazimierza... Sklodowskiej/zamenhofa blizej florianskiej. W weekend bycmoze trzeba bedzie zrobic pare kolek by trafic na zwalniajace sie miejsce.

Tutaj jest mapka strefy, może się przyda:

Płatne parkowanie - Strefa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo witam, kogo goszcze

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock3::shock3: :facepalm::kwasny:

brałem udział w bardzo podobnym wypadku :kwasny:

---------- Post dopisany at 08:40 ---------- Poprzedni post napisany at 08:40 ----------

:hi: miłego panowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ulic do parkowania. Sarego/sebastiana blizej wawelu/kazimierza... Sklodowskiej/zamenhofa blizej florianskiej. W weekend bycmoze trzeba bedzie zrobic pare kolek by trafic na zwalniajace sie miejsce.

potwierdzam, mnie złapali na Sarego i msc temu, dokładnie po trzech latach od parkowania, przyszło mi wezwanie do zapłaty :decayed: ze strefą pł.parkowania w krk nie ma co ryzykowac, lepiej zapłacić parę złotych, bo potem przychodzi 5 dych mandatu za każdy postój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncert zmiazdzyl mi system głównie pod względem technologii i tego jakie łby musiały go opracować. Generalnie kozackie show.

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 09:36 ---------- Poprzedni post napisany at 09:34 ----------

Wąski mogę podjechać po 11 po gruche?

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka ,

No i Audica w ASO zobaczymy co jest powodem dziwnych dzwięków :wink: ( turbo czy nieszczelności )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za wskazówki na pewno się przydadzą:hi: być może do zobaczenia w weekend:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem dają dużo do myślenia takie filmy..

no że lepiej nie wychodzić z domu

takiego cię nie znałem dżygit jesteś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzech facetów kawał życia zbierało na wyjazd do Kenii. Jedli suchy chleb, popijając wodą, w końcu uzbierali i wyjechali. Pewnego wieczoru jeden z nich mówi:

- Może napijemy się wódeczki?

Drugi:

- No raczej!

Trzeci się wkurzył:

- To ja pół życia prawie nic nie jem, nie piję, oszczędzam, żebyśmy wyjechali... Zbieram na to, żebym mógł sobie pozwolić na zwiedzanie, na wycieczki... A wy wydajecie na wódkę?? pier**lę! - i obrażony poszedł spać.

Dwóch wiec poszło, kupiło 2 flaszki, opili się zdrowo i wrócili do domu.

Rano wstają, patrzą, a obrażalskiego nie ma. Wychodzą przed kwaterę... a tam leży krokodyl - wielki, tłusty krokodyl z otwartą paszczą! A z tej paszczy wystaje głowa tego trzeciego... Stoją tacy jeszcze pozamiatani i jeden mówi:

- Na wódke k**wa sępił, a śpiworek od Lacoste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka ,

No i Audica w ASO zobaczymy co jest powodem dziwnych dzwięków :wink: ( turbo czy nieszczelności )

To przy okazji... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jutro odbieram auto, dobra wiadomość jest taka ze zapłacę za połowę remontu, postawił em sprawę na ostrzu noża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jutro odbieram auto, dobra wiadomość jest taka ze zapłacę za połowę remontu, postawił em sprawę na ostrzu noża

na jakiej podstawie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...