Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

A Cuberos to ma chyba teraz sen nocy letniej :decayed:

Dodam tylko że znowu do pracy po meczu nie poszedłem...

Jestem jestem i cięzko pracuje od Rana bo na kaca najlepsza jest cięzka praca :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

A Cuberos to ma chyba teraz sen nocy letniej :decayed:

Dodam tylko że znowu do pracy po meczu nie poszedłem...

Jestem jestem i cięzko pracuje od Rana bo na kaca najlepsza jest cięzka praca :gwizdanie:

To chyba faktycznie ciężko pracujesz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko do Was... tylko prosze o nie wrzucanie glupich komentarzy...

Czy mozecie sie ustosunkować jakos do tego co wam nizej pokaze?

Jest to jedno z 5 PW ktore dostalem od Waszego kolegi, które robi tez przypał Wam. Chamstwem jest cytowanie PW ale w tym wypadku sprawa wyglada troche inaczej... Pokaze wam tylko to jedno bo reszta dotyczy tylko mnie wiec zostawie dla siebie.

"to masz wp***dol w takim razie od całego Kraka bo powiedzieli mi jakim jesteś ch.ujem!!!"

pogrubiłem to co dotyczy Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, myśle ze niech kazdy wypowie sie na ten temat krótko i zwięźle i zapominamy o temacie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zabieram głosu,bo nie wiem o co chodzi,ale pisze zeby nie bylo ze nic nie napisalem bo moze cos ukrywam itp..Ale PW nie ładne :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"to masz wp***dol w takim razie od całego Kraka bo powiedzieli mi jakim jesteś ch.ujem!!!"

nie wiem kto to pisał, pod jakim wpływem i czego się nachlał, ale min. przeprosiny się należą :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno coś dokładnie napisać.Nie znam sprawy.Do Ciebie nic nie mam. :) I dlatego nieładnie że ktoś tak pisze i się powołuje na cały Kraków.

Na pewno pisaliście dość dużo.I o coś WAM poszło ? .Myślę że jest to sprawa kultury osobistej. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"to masz wp***dol w takim razie od całego Kraka bo powiedzieli mi jakim jesteś ch.ujem!!!"

pogrubiłem to co dotyczy Was.

Tu się dużo mówi i za bardzo nie wiadomo o co chodzi, można się tylko domyślać. Ale jeżeli pytasz czy Wszyscy jesteśmy przeciwko Tobie to w pewnej kwestii nie zgadzaliśmy się z Twoim zdaniem, ale bez przesady żeby zaraz jakiś wp***dol... :thumbdown: Myślę że to jest bardziej sprawa między Wami i reszty osób nie trzeba w to mieszać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber dzisiaj powtórzyłem jazdę nowohudzką :th: tylko w trzy auta :th:

Brakowało jeszcze czwartego wariata :polew: i dlatego takie spalanie miałem :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2008, 19:37 _________________________________________________acce03f0626754fe.jpg[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2008, 19:44 _________________________________________________ Co przynosi największego pecha??????

nie piątek 13

tylko prezydent na meczu :polew:

bf4e4e930cd26c90.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno coś dokładnie napisać.Nie znam sprawy.Do Ciebie nic nie mam. :) I dlatego nieładnie że ktoś tak pisze i się powołuje na cały Kraków.

Na pewno pisaliście dość dużo.I o coś WAM poszło ? .Myślę że jest to sprawa kultury osobistej. :thumbdown:

Te wiadomości wysyłał adikrakow.A napisał to po tym jak zapoznał się z treścią wątku w którym pod głosowanie poddawana była jego kandydatura na klubowicza.To tak w kwestii drobnego wyjaśnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno coś dokładnie napisać.Nie znam sprawy.Do Ciebie nic nie mam. :) I dlatego nieładnie że ktoś tak pisze i się powołuje na cały Kraków.

Na pewno pisaliście dość dużo.I o coś WAM poszło ? .Myślę że jest to sprawa kultury osobistej. :thumbdown:

Te wiadomości wysyłał adikrakow.A napisał to po tym jak zapoznał się z treścią wątku w którym pod głosowanie poddawana była jego kandydatura na klubowicza.To tak w kwestii drobnego wyjaśnienia

Tak, tylko spór między nimi zaczął się gdzie indziej kilka dni wcześniej i to Oni powinny to między sobą wyjaśniać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno coś dokładnie napisać.Nie znam sprawy.Do Ciebie nic nie mam. :) I dlatego nieładnie że ktoś tak pisze i się powołuje na cały Kraków.

Na pewno pisaliście dość dużo.I o coś WAM poszło ? .Myślę że jest to sprawa kultury osobistej. :thumbdown:

Te wiadomości wysyłał adikrakow.A napisał to po tym jak zapoznał się z treścią wątku w którym pod głosowanie poddawana była jego kandydatura na klubowicza.To tak w kwestii drobnego wyjaśnienia

Tak, tylko spór między nimi zaczął się gdzie indziej kilka dni wcześniej i to Oni powinny to między sobą wyjaśniać :)

Chlopak dobrze prawi,dac mu piwa :decayed: No sa dorosli wiec sobie wyjasnia co i jak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje żeby się umówili w Tarnowie i wyjaśnili sprawę :decayed:

Kto szybciej dojedzie do Tarnowa ten ma rację :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko spór między nimi zaczął się gdzie indziej kilka dni wcześniej i to Oni powinny to między sobą wyjaśniać :)

Jarko nie bylo żadnego sporu kilka dni wczesniej... ostatni kontakt z Adim mialem w Roznowie gdzie nie zamienilismy praktycznie zadnego słowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko spór między nimi zaczął się gdzie indziej kilka dni wcześniej i to Oni powinny to między sobą wyjaśniać :)

Jarko nie bylo żadnego sporu kilka dni wczesniej... ostatni kontakt z Adim mialem w Roznowie gdzie nie zamienilismy praktycznie zadnego słowa...

Nie mieszam się, nie moja sprawa. Jakieś tam plotki były i na tym opieram swoją wiedzę.

Zapytałeś, to odpisałem i na tym się kończy moja wypowiedź w tym temacie. Jak cos to pisz na PW, ale tutaj może skończmy tą konwersację bo to nikomu nie służy :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O prosze, jakies tam plotki były czyli jakąs wiedze masz ale ok, nie drązymy i konczymy temat.

Na koniec powiem, ze jedynym powodem tych tekstów pod moim adresem bylo to, że bylem przeciwny jego kandydaturze na Klubowicza a jakis inny Klubowicz mu to pokazał.

Trzeniu pisze zebym z nim wyjasnił-chcialem wyjasnic na zlocie w cztery oczy, ale wtedy wlasnie powołał sie na Was. Gdyby nie powołał sie na caly Krak to nie bylo by tematu na Forum publicznym tylko sprawa by zostala załatwiona miedzy nami i adminami bo zgłosiłem to wszystko do administracji i dlatego dostał bana.

Konczymy temat :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...