Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Pakiet sportowy... odpuszczam temat wymiany, wywiozę ją do Egiptu i puszczę jakiemuś arabowi za A5 Sportback.

czyli klasyczny handlarzyna....

płakał jak sprzedawał...pewnie w schowku woziłeś rafaello...

jak przychodzi co do czego to vinu nie da sie przesłać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci podesłać PESEL :tongue4:

---------- Post dopisany at 11:07 ---------- Poprzedni post napisany at 11:04 ----------

Boseron kumpel sprzedaje BMW 730d

BMW 730 33800.00 PLN. Bochnia - otoMoto.pl

Auto w Polsce od ponad roku, miało uderzone lewe przednie drzwi. Kumpel wymienił drzwi i kurtynę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajecie po piździe :grin:

---------- Post dopisany at 12:06 ---------- Poprzedni post napisany at 12:05 ----------

a przód ? pokaż bo nie widać czy faktycznie nie bita :decayed:

Była kiedyś na spocie i potwierdzam że nie bita dobra sztuka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajecie po piździe :grin:

---------- Post dopisany at 12:06 ---------- Poprzedni post napisany at 12:05 ----------

a przód ? pokaż bo nie widać czy faktycznie nie bita :decayed:

Była kiedyś na spocie i potwierdzam że nie bita dobra sztuka :decayed:

Pablo na Ciebie zawsze można liczyć :thumbup1: Przyznam, że oko masz dobre :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie , oprozniam garaz ... mam do sprzedania w dobrych cenach ogumienie moze komus przypasuje , ewentualnie na tor .

245/45/18 ZIMA WinterSport Dunlop 3d DOT 08 , bieznik 5mm i 5.5mm - komplet 400zl

245/45/18 LATO Conti 3 DOT 08 , bieznik 5-6mm - komplet 400zl

245/45/17 LATO Bridge 050a potenza DOT 08 5mm - komplet 300zl

Wszystkie gumy sa ROF> , ceny do negocjacji .

nom ceny dobre, a 15" lepsiejszej zimy nie znajdziesz? :naughty:

kurde nie pamietam kiedy mialem 15ki w aucie :/ wiec nie ma bata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to jest 15"?

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 12:24 ---------- Poprzedni post napisany at 12:23 ----------

Wolę być kawalerem i mieć kilka kobiet :decayed:

Ale od 3 tygodni to się zmieniło i jestem wierny jednej :decayed:

Pablo ale koledzy się nie liczą...

Wysłane z mojego urQuattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od momentu wybicia szyby trwało to dokładnie 25sekund

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 16:34 ---------- Poprzedni post napisany at 16:33 ----------

Miał sk***iel nerwy bo trzy syreny w tym piezo w środku musiały mu nieźle dać popalić

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 16:35 ---------- Poprzedni post napisany at 16:34 ----------

Policjant powiedział ze jeszcze się nie spotkał z takim alarmem.. Tylko co z tego... Jak rnsa nie ma

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 16:35 ---------- Poprzedni post napisany at 16:35 ----------

a do auta się nie dostanie bez wyłamania drzwi...

jak jest glosna syrena to potrafi tak dac w banie ze sie glupieje na chwile. Ja mysle ze jak tak szybko to zrobil to nie jest z pierwszej lapanki i podbija ze stoperami w uszach - ja bym tak zrobil wiec Twoja syrene to on mial gleboko w... . Ale kutafon masakra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz? Wtedy też nie słyszy jak ktoś idzie... Nie sądzę żeby tak ryzykował... Poprostu to wytrzymał... Choć dziwie się bo jest jazgot...

Wysłane z mojego urQuattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy go odkręcę są tam 2 jak by cieniutkie rureczki pionowo w górę a obok nich delikatne zanieczyszczenie jak miąższ. Czy to działa na zasadzie filtra??

FOTO

z tego co pamiętam to jest filtr przelewowy tak żeby nie brało płynu z dołu zbiornika

od 3 tygodni to się zmieniło i jestem wierny jednej :decayed:

czyli co

ONLY RIGHT HAND

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od momentu wybicia szyby trwało to dokładnie 25sekund

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 16:34 ---------- Poprzedni post napisany at 16:33 ----------

Miał sk***iel nerwy bo trzy syreny w tym piezo w środku musiały mu nieźle dać popalić

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 16:35 ---------- Poprzedni post napisany at 16:34 ----------

Policjant powiedział ze jeszcze się nie spotkał z takim alarmem.. Tylko co z tego... Jak rnsa nie ma

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 16:35 ---------- Poprzedni post napisany at 16:35 ----------

a do auta się nie dostanie bez wyłamania drzwi...

jak jest glosna syrena to potrafi tak dac w banie ze sie glupieje na chwile. Ja mysle ze jak tak szybko to zrobil to nie jest z pierwszej lapanki i podbija ze stoperami w uszach - ja bym tak zrobil wiec Twoja syrene to on mial gleboko w... . Ale kutafon masakra...

dało mu po uszach bo sie w siatke wpier.olił :wink:

Kerczi w sumie fajnego miałeś/mam RNSa :decayed::wink:

---------- Post dopisany at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany at 12:44 ----------

od 3 tygodni to się zmieniło i jestem wierny jednej :decayed:

czyli co

ONLY RIGHT HAND

miszcz :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betę jutro odbieram, dzisiaj byłem u nich w PIM i zalany motul 7,5L filtry wymienione, również odmy, auto trochę przejechało km i już nie kopci pompa puściła i zalany był silnik, na początku kopcił jeszcze bo musiało to się wszystko przepalić po tym syfie, jedyny problem jaki jest to dzisiaj auto po postoju od po południa soboty i całą niedzielę jak odpalili to było tzw. cykanie na zimnym jak już się rozgrzał to przestało, twierdzą że może to być następstwem zalanego silnika przez co mogło inne szkody narobić, chwilę pojeżdżę i zobaczymy może ustanie.

Wiem że na pewno muszę przed zimą wymienić termostat bo długo się nagrzewa, na postoju potrzebował 40 minut aby wskazówka była na 90 stopniach.. Tak czy inaczej 2k muszę wyłożyć:facepalm:

Nie wiem jeszcze czy w tym roku nie wystawię na sprzedaż tego auta..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejebane :kwasny:

z innej beczki co powiecie o tym ogłoszeniu , silnik ?

BMWE60 2.2(170)GAZ XENON SKÓRY NAVI ALU19 M-PAKIET (3637520118) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

silnik wmiare, ale jak ktos montowal gaz i zrobil 190k przez 9lat no to jaki sens mial ten gaz? Jeszcze auto na handel kupione typowe. Mpak dokladany. Samochod na zdjeciach wyglada fajnie, ale ten motor + automat to ... nie jedzie za bardzo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...