Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

fura wydaje się ciekawa i mega wypaśna - a mimo to stoi i stoi

Maja jeszcze b7 rs4 jak chcesz

Wiosna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fura wydaje się ciekawa i mega wypaśna - a mimo to stoi i stoi

Maja jeszcze b7 rs4 jak chcesz

Wiosna

I tez stoi i stoi :-)

Zima

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba już nie wystawione

Zima

---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ----------

A tak poważnie to cena duza+przebieg

Zima

---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 23:24 ----------

Auto zadbane ale upalane

Zima

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg

Zima

Przebieg, rocznik i cena. Niewiele osób potrafi docenić taki wózek. Ja wkrótce będę miał możliwość kupić A6 C6 z 2007 roku 3.0TDi w Avancie z przebiegiem 140000 km, samochód w rodzinie od 2009 roku, przywieziony z DE przy przebiegu 80000km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba już nie wystawione

Zima

---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ----------

A tak poważnie to cena duza+przebieg

Zima

---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 23:24 ----------

Auto zadbane ale upalane

Zima

Piszesz o RS4 czy B8 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co ludzie w polsce z tymi przebiegami mają

Patrząc na to B8 (niby tak mało atrakcyjne oczyma polaka)

W DE nie kupimy takiego autka z tym wypasem i przebiegiem do 20-22 tyś euro - patrząc na opłaty i akcyzę powinno się te B8 rozpatrywać w kategorii okazji - a u nas stoi i stoi

Od 2 miesięcy regularnie i bardzo często przeglądam mobile.de - i takiego auta i w tej cenie nie trafiłem

A u nas jest - i zainteresowania brak lub małe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas ludzie szukają full wypasu za 60 000 zł i oczekują, że 6-letni samochód będzie miał max 100000km przebiegu. Taka nasza jeb..a mentalność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nam tego tłumaczyć nie musisz. Niestety ludzie w PL nie doceniają stanu, wypasu, zadbania o auto. Interesuje ich tylko buda samochodu bo to widzą sąsiedzi i przebieg bo o to pytają

Zima

---------- Post dopisany at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany at 23:35 ----------

Ostatnio był chłop co chciał kupic Peugeota z 2008 z przebiegiem 178kkm i wziął go i zapytał czy nie dałoby się zrobić 120kkm... FACEPALM to o czym gadamy?

Zima

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie 380zl to tez przesada.. za nakladki na pedały :facepalm:

niektórzy nie żałują na pedały

:hi:

Krakusy znacie taką postać z Waszej Wioski jak Maciek Steinhof ?

A wiecie może coś więcej na temat tej fury ?

Audi A4 86500.00 PLN. - otoMoto.pl

miało być ...: pisz do Gruszki on zna wszystkich w CIA FBI CBA i UPC ale się już jak widzę sam ujawnił :wink:

... stoi i stoi :-)

sobota wieczór ...otwórz wino...szepnij żonce coś romantycznego do uszka i może zapomni co jej przyrzekłeś na ślubie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas ludzie szukają full wypasu za 60 000 zł i oczekują, że 6-letni samochód będzie miał max 100000km przebiegu. Taka nasza jeb..a mentalność

ooooo to to dokładnie

Z innej beczki kupiłem aparat w MM i nie minęło 7 miesięcy a aparat padł:kwasny: (wysuwa obiektyw i wyswietla czarny ekran i tyle- nawet wyłączyć się go nie da tylko trzeba baterię wyciągnąć).

Czy po takim dość sporym terminie można w reklamacji napisać niezgodność towaru z umową??? orientuje się ktoś jak to jest:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nam tego tłumaczyć nie musisz. Niestety ludzie w PL nie doceniają stanu, wypasu, zadbania o auto. Interesuje ich tylko buda samochodu bo to widzą sąsiedzi i przebieg bo o to pytają

Zima

---------- Post dopisany at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany at 23:35 ----------

Ostatnio był chłop co chciał kupic Peugeota z 2008 z przebiegiem 178kkm i wziął go i zapytał czy nie dałoby się zrobić 120kkm... FACEPALM to o czym gadamy?

Zima

Ja wole kupic starsze zadbane auto z wypasrm niz nowsze z podstawa takie moje zdanie

Wysłane z kosmosu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miodzio dajesz na gwarancję a nie jakieś niezgodności po tak długim okresie. Możesz taką napisać ale z potwierdzeniem ze do np 31 dni jak nie naprawią to ubiegasz się o nowy towar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miodzio dajesz na gwarancję a nie jakieś niezgodności po tak długim okresie. Możesz taką napisać ale z potwierdzeniem ze do np 31 dni jak nie naprawią to ubiegasz się o nowy towar.

Tylko ja mam niezbyt fajne doświadczenie z reklamacjami. Mikrofalówka usmażyła mi się po pierwszym włączeniu (dodam ze to był markowy produkt). Poszła na reklamację - jak otworzyłem pudełko po niby naprawie po prawie miesiącu to sprzęt wyglądał jak by ktoś go z I piętra zrzucił a potem łopatą poskładał:facepalm: Na szczęście sprzedającego tak rozbawił widok mojej mikrofalówki po "naprawie" ze postanowił dać mi nową a z "starą" walczyć w serwisie.

Ogólnie jak by ktoś chciał coś oddawać lub naprawiać w "serwisie" na ul. Dauna w Krakowie to stanowczo odradzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...