Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

A co to poprawny u Karola ;-) czy gej party bo widzę tylko facetów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie ktoś coś mi powie na temat takiego oto modelu ?

BMW 325 24999.00 PLN. SKAWINA - otoMoto.pl dziś go oglądałem, nie dla siebie ale znajomy sie przypalił troche.... w jakim to silniku najlepiej kupić ?

Taki oto model ma silnik dwa i pół. To jest ten sam co trzy zero tylko inny :polew:

A tak na serio, to całkiem fajne auto. Kupiłbym. No i automat :good:

:bry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktoś coś mi powie na temat takiego oto modelu ?

BMW 325 24999.00 PLN. SKAWINA - otoMoto.pl dziś go oglądałem, nie dla siebie ale znajomy sie przypalił troche.... w jakim to silniku najlepiej kupić ?

Niech prześwietli auto historie wszystko co się da bo ze skawiny to znałem typków co cuda robili z furkami ogólnie szajka się wykruszyła nie wiem w jakim stopniu bo nie utrzymuje kontaktu z tymi bukietami mieszkam obok tej miejscowości dokładnie ok 5 km ale nie jednemu pieskowi burek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać panowie rady potrzebuje odnośnie opon czy ktoś z was jeździł na takich jaka przyczepność hałas i czy śliskie czy nie ogónie czy warto się pchać w w takie gumy Toyo Proxes T1 Sport 225/45R17

polecam oponka daje radę :wink: po ok dwóch latach traci swoje dobre właściwości przy szybkiej jeździe :wink:

---------- Post dopisany at 10:26 ---------- Poprzedni post napisany at 09:16 ----------

było ?

---------- Post dopisany at 10:28 ---------- Poprzedni post napisany at 10:26 ----------

Rzeźnicy i rzeźbiarze - BMW X5M - Adrenaline Motorsport

Dzięki za rade i zainteresowanie pytaniem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy dla samochodów starszych niż 25 lat NIE zarejestrowanych jako zabytek są jakieś zniżki na ubezpieczenie OC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy dla samochodów starszych niż 25 lat NIE zarejestrowanych jako zabytek są jakieś zniżki na ubezpieczenie OC?

:hi: w sprawie ubezpieczeń pytaj SokolaNH lub Ozziego napewno ci wszystko powiedzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebistą ofertę ma NJU MOBILE, nie ma póki co lepszej oferty na rynku, oczywiście mówię o sobie bo ja chce mieć wszystko bez limitu + elastyczność, nie chce telefonu i powiązania umową na kilka lat. 57zł/miesiąc maxymalnie za bez limitu sms/mms no i rozmowy do all stacj/kom w Polsce, internet 1gb na pełnym transferze. Jak czegoś wykorzystasz mniej to rachunek jest mniejszy, minimum 9zł/miesiąc. Umowa na czas nieokreślony, chce zrezygnować piszę wypowiedzenie i za miesiąc już jestem wolny. Czekam do lipca jak skończy mi się umowa i uciekam z abonamentu orange bo póki co płacę 80zł i mam tylko nielimitowane sms oraz połączenia do wszystkich, bez mms i internetu i też w tym abonamencie nie dostałem telefonu bodajże 1.5 roku temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy dla samochodów starszych niż 25 lat NIE zarejestrowanych jako zabytek są jakieś zniżki na ubezpieczenie OC?

Jeśli NIE jest zarejestrowany jako zabytek, to nie ma żadnych zniżek. Na szczęście zwyżek też nie :-)

Ps: Niepokonana :-)

---------- Post dopisany at 18:03 ---------- Poprzedni post napisany at 17:57 ----------

Zajebistą ofertę ma NJU MOBILE, nie ma póki co lepszej oferty na rynku, oczywiście mówię o sobie bo ja chce mieć wszystko bez limitu + elastyczność, nie chce telefonu i powiązania umową na kilka lat. 57zł/miesiąc maxymalnie za bez limitu sms/mms no i rozmowy do all stacj/kom w Polsce, internet 1gb na pełnym transferze. Jak czegoś wykorzystasz mniej to rachunek jest mniejszy, minimum 9zł/miesiąc. Umowa na czas nieokreślony, chce zrezygnować piszę wypowiedzenie i za miesiąc już jestem wolny. Czekam do lipca jak skończy mi się umowa i uciekam z abonamentu orange bo póki co płacę 80zł i mam tylko nielimitowane sms oraz połączenia do wszystkich, bez mms i internetu i też w tym abonamencie nie dostałem telefonu bodajże 1.5 roku temu

No to interes po ch..ju... Ja mam abonament 111 zł a w tym nielimitowane wszystko do wszystkich i 2,5GB internetu + iPhone 5... Poza tym przeczytaj dokładnie warunki NJU Mobile to sie przekonasz ze wcale nie jest tak tanio. Ja juz to studiowałem i do mojej oferty Orange - NJU sie nie umywa :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie, magiczne 111zł czyli w chooooj jak za abonament jak dla mnie i jeszcze powiedź na ile czasu abonament. Warunki czytałem i wszystko jest tak jak napisałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie, magiczne 111zł czyli w chooooj jak za abonament jak dla mnie i jeszcze powiedź na ile czasu abonament. Warunki czytałem i wszystko jest tak jak napisałem

Przeczytaj warunki znizek za internet, rozmowy lub SMS-y. Wychodzi na to, że jak napiszesz jednego SMSa to juz pobiera Ci pakiet za 19 zł. Jak wykorzystasz jednego bajta to juz pobiera Ci 19 zł za internet. O rozmowach nie wspomne bo rozmawiac trzeba więc ta dziewiętnastka jest wliczona. Ogolnie IMHO d*py nie urywa ta oferta (ale to tylko moje zdanie).

Ps: abonament mam na 24 miesięcy. Standard wsród abonamentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**wa Transit co Ty pier**lisz?? Tam jest elastyczny rachunek, widać że piszesz co usłyszałeś a nie sprawdzisz sam. Jak wyślesz 1 sms to nalicza mi 9gr, powyżej 99 dopiero jest 9zł czyli już bez limitu, do 99 każdy naliczany jest indywidualnie, podobnie z internetem i rozmowami. Za internet jak wykorzystam 1MB to zapłacę 19gr.

Weź najpierw poczytaj a nie pisz rzeczy wyssanych z palca albo jak nie jesteś pewien:

http://www.njumobile.pl/oferta/kalkulator-postpaid-19zl

---------- Post dopisany at 18:21 ---------- Poprzedni post napisany at 18:18 ----------

Ps: abonament mam na 24 miesięcy. Standard wsród abonamentów

No właśnie i teraz jak wyjdzie lepsza oferta za pół roku po tym jak wziąłeś ten abonament to Ty mimo wszystko jesteś zobowiązany płacić po 111zł przez 24 miesiące, a ja w momencie jak ktoś przebije lepszą ofertę moją obecną, za 1 miesiąc zmieniam operatora. Jak już pisałem mi nie potrzeba telefonu bo mam, a jak bedę chciał inny to wole sobie kupić za gotówkę. Ja napisałem o sobie i mi to odpowiada, są ludzie którzy biorą abonament tylko po to żeby dostać telefon, w to nie wnikam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :hi:

Siedzę w NJU MOBILE już od pół roku. Faktycznie jak się czegoś nie wykorzysta to rachunek mniejszy (jak napisze 10sms w miesiącu to płace tylko za te 10 i automatycznie mam mniejszy rachunek) Zdarzyło się, że zapłaciłem nieco więcej o 2-3zł jak wysyłałem msm po dojściu do limitu czyli tej wartości od której zaczynają się nielimitowane sms. Warto się przyjrzeć i poczytać co to jest w NUJ "LIMIT NALEŻNOŚCI" bo tu tkwi haczyk. Jeszcze mi nic nie doliczyli ani nie wyłączyli telefonu bo może nie gadam aż tak dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdałem egzamin na prawko, chociaż zaczęło się tragicznie i ledwo zmieściłem się w czasie. Potem szło coraz lepiej. Ale co Was to obchodzi.

MfG.

Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka All :hi:

Zajebistą ofertę ma NJU MOBILE, nie ma póki co lepszej oferty na rynku, oczywiście mówię o sobie bo ja chce mieć wszystko bez limitu + elastyczność, nie chce telefonu i powiązania umową na kilka lat.

Jak dla mnie jest :)

sieć Orange , place abonament 35 zł netto ( no limits rozmów, mmsów i smsów ) tylko fakt jest to oferta dla Firm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :hi:

Siedzę w NJU MOBILE już od pół roku. Faktycznie jak się czegoś nie wykorzysta to rachunek mniejszy (jak napisze 10sms w miesiącu to płace tylko za te 10 i automatycznie mam mniejszy rachunek) Zdarzyło się, że zapłaciłem nieco więcej o 2-3zł jak wysyłałem msm po dojściu do limitu czyli tej wartości od której zaczynają się nielimitowane sms. Warto się przyjrzeć i poczytać co to jest w NUJ "LIMIT NALEŻNOŚCI" bo tu tkwi haczyk. Jeszcze mi nic nie doliczyli ani nie wyłączyli telefonu bo może nie gadam aż tak dużo.

Możesz rozmawiać, sms i mmsować dzień i noc + internet 1gb bo później transfer spada do 16kb/s (oczywiście można sobie dokupić jak ktoś chce nadal korzystać z internetu bez ograniczenia transferu) i nie zapłacisz więcej jak 57zł/miesiąc.

LIMIT NALEŻNOŚCI to zabezpieczenie operatora, aby nie mieć zbyt wysokiego rachunku i nie dotyczy ograniczenia usług. Bo jeżeli ktoś dzwoni za granicę lub korzysta z roamingu to wiadomo że kwotę 57zł musi przekroczyć bo to są operacje dodatkowo płatne. Na tym to polega.

---------- Post dopisany at 19:05 ---------- Poprzedni post napisany at 19:03 ----------

Jak dla mnie jest :)

sieć Orange , place abonament 35 zł netto ( no limits rozmów, mmsów i smsów ) tylko fakt jest to oferta dla Firm :)

no dla firm może są lepsze oferty nie podważam, mi podoba sie to że tam nie ma abonamentu, jest nolimit i rachunek wcale nie jest wielki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwa-lony: potrzebny dobry magik od dobierania lakieru potrzebuje prysnąć zderzak przedni nie znacie kogoś w Krakowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nex pogrzeb po necie to znajdziesz.. np https://www.facebook.com/Njumobile/posts/166334156869547

---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:05 ----------

"nju mobile Hania, jest to granica zobowiązań każdego użytkownika, której przekroczenie może uprawniać nas do żądania wpłaty kaucji lub zawieszenia możliwości połączeń."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja śmigam panowie w play 89zł abonament nie ograniczone rozmowy i smsy w sieci 1000 minut do wszystkich sieci i 2,5G internet dostałem samsunga galaxy S2+ mam już jakieś pół roku i jestem zadowolony miałem wcześniej ORANGE przez 10 lat i krew mnie zalewała z zasięgiem,przeszedłem do T-mobile bo orange nie przedstawiało mi żadnej oferty sensownej ani tele na miarę czasu a teraz play mam bo coś od siebie przynajmniej dali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwa-lony: potrzebny dobry magik od dobierania lakieru potrzebuje prysnąć zderzak przedni nie znacie kogoś w Krakowie?

Jaki masz kod lakieru??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...