Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

a ja powiem tyle - w d***e mozna sobie wsadzic ta ankiete jak nie wiadomo kto glosowal.


powinnismy zrobic tak jak zaproponowal Hugo lub ktos inny z wpisywaniem glosow do pierwszego posta w tym watku

Edytowane przez Radekst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Mi to obojetne co prawda rzadko bywam na spotach ale wszędzię mogę podjechać więc dla mnie nie ma problemu .Radekst nie denerwuj się tak bo ci żyłka pęknie nie ma co się spinać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to po co ankieta ? która nie jest miarodajna ? to zróbmy głosowanie jawne faktycznie ,osobny wątek, trzeba pomyslec bo idzie zima i stanie na mrozie to nic przyjemnego.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wrażenia zapisałem sie na forum Opla ...facepalm jaka tam bida...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to po co ankieta ? która nie jest miarodajna ? to zróbmy głosowanie jawne faktycznie ,osobny wątek, trzeba pomyslec bo idzie zima i stanie na mrozie to nic przyjemnego.....

Nie ma na co czekac, wpisujcie sie Panowie bo w taki sposob do niczego nie dojdziemy:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/286123-ankieta-ktore-z-miejsc-wedlug-ciebie-bedzie-najlepsza-opcja-spotow-krakowskich/

jest to chyba jedyne sensowne rozwiazanie

ciekawe ile tym razem osob zaglosuje a ile osob to 'słupy'

Edytowane przez Radekst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje kupić karty na mp3 do rns-e w moim audi a4 2004r. Rozumiem ze max to 4gb i SD bez HC?? Gdzie takie kupić bo wszędzie same SDHC. Najlepiej w Krakowie ;)

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tukan ty ześ jest ten stary tukan czy nowy na forum ?


Kerczi rezaj opla ..... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam powinna się odbywać dyskusja na temat nowej miejscowki, kilka zdań dlaczego akurat to miejsce i na końcu zdania ''głosuje na Plaze'' wówczas Radekst w 1 poście aktualizuje głosy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje kupić karty na mp3 do rns-e w moim audi a4 2004r. Rozumiem ze max to 4gb i SD bez HC?? Gdzie takie kupić bo wszędzie same SDHC. Najlepiej w Krakowie ;)

Dzięki

Chyba 2*2gb :wink:

Tylko ze tych 50 użytkowników jakos nie widac na spotach...s zawsze tych samych...dokładnie juz plaza jest duZo lepsza od zakichanej bonarki w ktorej nie ma miejsca na nic...poprostu przez takie działanie przestają dodatkowo przyjeżdżać Ci którzy sa co tydzien..

I ta ekipa powinna zdecydować o Waszej nowej miejscówce ....reszta ,czasem " przyjezdna" i tak się dopasuje :wink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje kupić karty na mp3 do rns-e w moim audi a4 2004r. Rozumiem ze max to 4gb i SD bez HC?? Gdzie takie kupić bo wszędzie same SDHC. Najlepiej w Krakowie ;)

Dzięki

http://allegro.pl/karta-pamieci-4-gb-4gb-sd-do-nawigacji-gps-i4495341324.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: z rana...

to w takim razie mnie szuja co mi radio sprzedawała ...w błąd wprowadziła mówiąc ,że wchodzą karty 2*2gb....

Sorki za złą podpowiedź .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie jakby ktos jeszcze nie przegladal klimy u Siebie to mam do sprzedania 2 kupony z Cupponu na serwis klimatyzacji w R7 Serwis.

Bon w cenie 59 zł zamiast 120 zł obejmuje Pakiet Podstawowy przeglądu klimatyzacji w skład którego wchodzi:
- sprawdzenie szczelności układu klimatyzacji z wykorzystaniem barwnika UV
- uzupełnienie oleju w układzie klimatyzacji
- odgrzybianie klimatyzacji metodą ozonowania
- uzupełnienie czynnika chłodzącego do 100g
- sprawdzenie poziomu chłodzenia.

Oferta jest wazna do 31.08.14r, nie mam jak jechac do Krakowa zeby z tego skorzystac. Sprzedam za 50zl/szt. Kupony sa wazne, mozna zawsze sprawdzic w serwisie po numerze kuponu.

Od Siebie dodam na koniec, ze znajomy korzystal w tamtym roku z takiej oferty w tym zakladzie w 2 autach z jednym bylem osobiscie i widzialem jak robia. Do tej pory z klima wszystko jest ok, dlatego ja zdecydowalem sie na ta oferte.

Kontakt przez pw lub tel. 787350302

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ma ktoś w Krk zaprzyjaźniony serwis rowerowy? chyba ze ktoś jest bardziej ogarnięty w tym temacie, bo jestem zainteresowany takim rowerkiem...

http://olx.pl/oferta/scott-scale-60-deore-xt-rock-shox-hydraulika-formula-oro-CID767-ID6Df0z.html#10ece8376b

Widziałem go dzisiaj na Allegro i tam był tańszy ;-) Też się zastanawiałem jak i gdzie go najlepiej przejrzeć i sam nie wiem czy nie lepiej jednak pójść w nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jest tańszy o 50 zł. Ale po rozmowie z gościem to wydaje mi się, że jest coś jeszcze do zbicia. Miną aukcje to może mu opadnie trochę ciśnienie na cenę, bo może nie ma chętnych. Jakby tak popatrzeć to kupiłby coś w miarę w tej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...