Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie kiepsko :thumbdown: rzucałem się całą noc w łóżku na myśl ile myszę zapłacić za klocki :decayed:

:polew: powiedz że przez to że Cię objechałem :polew:[br]Dopisany: 20 Październik 2008, 10:26_________________________________________________Panowie od dzisiaj zamawiamy części u Trzenia :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Sie pogubiłem.. To kto mi załatwi drugi silniczek :?: :mysli:

Trzeniu z naszym szefem :gwizdanie: maja super układy :) ja po 15 latach takich nie mam :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeniu z naszym szefem :gwizdanie: maja super układy :) ja po 15 latach takich nie mam

:naughty:

co za gość :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeniu z naszym szefem :gwizdanie: maja super układy :) ja po 15 latach takich nie mam

:naughty:

co za gość :gwizdanie:

A co :polew: nie prawda :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście Panowie co mówili dziś rano w radiu o HID-ach?? Mianowicie że Policja rozpocznie teraz akcję kontrolowania świateł i będzie zabierać dowody rejestracyjne a w nagrodę będzie obdzielać mandatami do 500zł :mysli: :mysli: :mysli:

Ja mam nadzieję że chodzi im o "Tumanów" którzy wkładają Hidy do zwykłych lamp albo zakładają te żarówki Xenonowe które poza tym że oślepiają jadących z przeciwka to światła dają jeszcze mniej niż zwykłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście Panowie co mówili dziś rano w radiu o HID-ach?? Mianowicie że Policja rozpocznie teraz akcję kontrolowania świateł i będzie zabierać dowody rejestracyjne a w nagrodę będzie obdzielać mandatami do 500zł :mysli: :mysli: :mysli:

:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w wiadomościach na RMFie albo o 9 albo o 10 to mówili, zaczęli od tych co mają lampy rozrególowane a potem napomknęli o xenonach. Tych z rozrególowanymi to jestem za tym żeby ścigali.[br]Dopisany: 20 Październik 2008, 15:24_________________________________________________Pany nie ma ktoś jakiejś niepotrzebnej małej antenki CB do sprzedania??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mega13 na allegro są jakieś takie po 30 zł, podróbki Presidenta Georgia,

takie coś: http://www.teltad.pl:81/product_info.php?cPath=111_114&products_id=945

Czytałem na cb-radio.pl że całkiem niezłe, jak na swoją cenę; na zapasową może być :decayed:

Wąski masz coś kiepskiego dostawcę klocków ;(

Najpierw tylne do B5-tki z urwaną sprężyną, a teraz okazało że moje mają urwany bolec we wtyczce do czujnika i cały czas świeci mi się kontrolka zużycia klocków :kwasny:, na szczęście mały drucik załatwił sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...