Skocz do zawartości
IGNOROWANY

odbior koszulek...ocena, uwagi


Gość Murzyn

Rekomendowane odpowiedzi

no nareszcie, MAM MAM MAM doszły dzisiaj. Panowie bez JAJ - czytajcie to: przesyłka priorytetowa nadana w urzędzie pocztowym Chrzanów 1, jedna pieczątka z datą 03.10.06 i obok druga z datą 09.10.06 - "rozumita cóś z tego". Sześć dni priorytet przeleżał na poczcie i później w przeciągu jednego dnia znalazł się u mnie w domu. Przecież to skandal i jeszcze biorą za to dodatkowe opłaty - w załączeniu skan stempli, pogniecione bo wyjąłem z kibelka :grin:stempelki.jpg

Murzyn - dzięki wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdzisiek, bartte, dziwne....myslalem ze do wszystkich juz doszlo :mad:

z ta poczta to fakt dziwna sprawa...najpierw wojtas czekal tydzien, a nastepna przesylka poszla za 2 dnialfuta, ja kompletnie z tego nic nie kumam...moze jakas reklamecje trzeba zlozyc, ze priorytet idzie tydzien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie i nareszcie nasza ,,kochana" hehehe -Poczta Polska dotarła dziś o 11.15 mam swoja koszulke wszystko jest OK, rozmiar, jakość jak za tą kase przyzwoita i z nadrukiem też Ok DZIęKI MURZYN za zaangażowanie w temat !!! DSC07796.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 42 dniach oczekiwania dotarła do mnie paczka :mrgreen:

paczka priorytetowa nadana 09.10.2006 doszła 12.10.2006 (3 dni priorytet - kpina - zasrana poczta)

do tego stan paczki poniżej krytyki uszkodzone opakowani (dokładniej rozerwana całkowicie) :evil:

na szczęście wszystkie 4 koszulki są całe :cool:

fakt logo deczko za wysoko i ściągacze przy szyi mimo ze mam XXL trochę ciasne :twisted:

poza tym wszystko gra

moja radość nie zna granic :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszulka dotarla rowniez do mnie :mrgreen: jestem szczesliwy jak male dziecko ktore dostalo lizaka hehehe :mrgreen: :mrgreen: dzieki Murzyn :wink: wykonales kawla dobrej roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beemg, tak, bo paczka lezy u mnie na pianinie i czeka na Twoj dokladny adres :!: :!: :!: tak samo jak lataya i helusia juz pisalem o tym ze 2 razy ;)

po 42 dniach oczekiwania dotarła do mnie paczka :mrgreen:

to sobie wyobraz jak ja jeszcze czekm na cala kase ;)

ściągacze przy szyi mimo ze mam XXL trochę ciasne :twisted:

z moich doswiadczen wynika ze ten element z czasem sie troche rozciaga, fakt ze mi na poczatku tez bylo ciasno

[ Dodano: 13-10-2006, 18:41 ]

spedyt, hmm to jest juz zastanawiajace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja czekalem na przesylke, nie bylo mnie jakis czas na forum i dopiero teraz patrze ze Murzyn nie ma mojego adresu (chociaz nie wiem czemu, pisalem w tytule). Adress podalem na PW, wiec czekam na przesylke. Sorka ze z mojej winy wszystko tak sie przeciagnelo. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukas23, moze na wtorek dojdzie... ;)

Murzyn!!Kiedy sie skończy temat z koszulkami????????Ja Ci szczerze wspólczuje - nie masz Stary problemów...Ale Dzieki.

ehh juz mam dosc tych koszulek i problemow z nimi...a do przedania jeszcze troche zostalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...