Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tylne światła LED do Audi A4 B7


ba$ior

Rekomendowane odpowiedzi

Pięknę... Szkoda że nie idzie wyrezać takich do sedana...

Da się, tylko trzeba rezać lampy z A3 :naughty: choć w sumie :mysli: można obciąć z 2 ledy w tych z klapy z A6 i powinno wejść do sedana :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KENOiX

Panowie może ktoś zrobił by jakiś tutorial rezania takich lamp?
w sedanie... :gwizdanie: :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bedzie pierwsza rzecz którą będę rezał po zakupie B7 :kox:

Te lampy rozkładaja mnie na łopadki.

Mozesz napisac jaki jest przybliżony koszt tej imprezy nie licząc oczywiście swojej pracy i czasu. Pewnie duza rolę gra tutaj sprawa kupna ori lamp od A6, na allegro około 1000 trzeba liczyć ale za 700zł tez znalazłem. A jak juz mamy te lampy to jakie koszty nas czekaja dalej?? Pozostaje tylko kwestia chęci czy coś jeszcze? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bedzie pierwsza rzecz którą będę rezał po zakupie B7 :kox:

Te lampy rozkładaja mnie na łopadki.

Mozesz napisac jaki jest przybliżony koszt tej imprezy nie licząc oczywiście swojej pracy i czasu. Pewnie duza rolę gra tutaj sprawa kupna ori lamp od A6, na allegro około 1000 trzeba liczyć ale za 700zł tez znalazłem. A jak juz mamy te lampy to jakie koszty nas czekaja dalej?? Pozostaje tylko kwestia chęci czy coś jeszcze? :)

mając ledy z A6 i lampki z A4 pozostałe koszty ( nie licząc pracy ) to jakieś 200zł jak się nie mylę

( kilka rezystorów, dwa przekaźniki, kabelki, silikon lub coś w tym stylu, coś jeszcze :mysli: ..............jeżeli nie to właśnie około 200zł )[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 14:12_________________________________________________tak orientacyjnie oczywiście - troszke czasu już minęło od rezania :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hammer teraz masz dwa fajne cyce z przodu i dwie fajne lampy z tyłu :kox:

:polew: :polew: :polew: racja :good:

:decayed: :decayed: :decayed:

Co do kosztów: mi udało się kupić komplet lamp z A6 za 480zł z przesyłką :gwizdanie: do tego dochodzi zastępczy komplet lamp z A4 + 12 rezystorów + 4 przekaźniki + silikon + tarcze do dremla. Więc, bez lamp coś około 200zł jak Miron pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hammer teraz masz dwa fajne cyce z przodu i dwie fajne lampy z tyłu :kox:

:polew: :polew: :polew: racja :good:

:decayed: :decayed: :decayed:

Co do kosztów: mi udało się kupić komplet lamp z A6 za 480zł z przesyłką :gwizdanie: do tego dochodzi zastępczy komplet lamp z A4 + 12 rezystorów + 4 przekaźniki + silikon + tarcze do dremla. Więc, bez lamp coś około 200zł jak Miron pisze.

osobiście za ledy A6 zapłaciłem 850zł z przesyłką - coprawda były w idealnym stanie ale dla mojego młotka nie miało to większego znaczenia :decayed:

koszty są oczywiście większe jeżeli po drodze sa jakieś niespodzianki i trzeba to kupić jeszcze raz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echh wszystko Pięknie...ale ja szukam już tylko te co są w klapie... a na alledrogo nie ma :wallbash: mam już prawą i lewą tą na błotnikach :) ...masakra.. a W ASO cena masakra....[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 19:22_________________________________________________tylko to znalazłem http://www.allegro.pl/item867692012_listwy_tylnych_lamp_led_audi_a6_c6.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są moje pozostałości po bocznych lampach :gwizdanie:

Cierpliwości ;) na pewno się pojawią :cool1:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 21:01_________________________________________________http://allegro.pl/item870675986_audi_a6_avant_4f9_prawa_i_lewa_diodowa_led_zobacz.html[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 21:03_________________________________________________http://www.allegro.pl/item860994188_audi_a6_kombi_allroad_nowy_model_diody.html tu masz do klapy

http://www.allegro.pl/item846551086_lampa_tyl_audi_a2_a3_a4_a6_a8_tt_cabrio.html a tu możesz zadzwonić i zapytać czy ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak z tym grupowym zamowieniem? Pewnie nic sie nie ruszylo w tym kierunku.

Podobno maja sie pojawic w sprzedazy juz 22.01.2010 (wyczytalem na innym forum).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avanciarze - szczęściarze :)

Fajne te lampki i kierunek na diódce też se śmiga :)

ra16lbani.gif

no ładnie ładnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...