Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tylne światła LED do Audi A4 B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dokładnie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

:hi:Dajcie namiary na jakieś przyzwoite lampy do sedana

Opublikowano

odswierze temat znalazlem cos takiego na ebayu

http://www.ebay.com/itm/A4-S4-2005-2009-B7-Projector-LED-R8-HEADLIGHT-w-Amber-Black-for-AUDI-/121210202708

u nas sa tutaj

http://allegro.pl/lampy-reflektory-audi-a4-b7-04-08-led-tube-black-i5314080830.html

pisza o nich ze ladnie swieca ledy poniewaz sa zastosowane te mocniejsze nie wiem jednak jak sie ma sprawa z drl oraz bixami pewnie zeby to mialo rece i nogi trzeba by rozebrac lampy i wsadzic wiazke oraz soczewke z b7 bixenon o ile sie da. moze kogos to zainteresuje. ja wole i tak orginaly he

Edytowane przez michail55

Opublikowano

DZIĘKI 0KOLEGO

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Elegancko

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie

posiadam już przerobione wkłady lamp z a6 do avanta b7

teraz pytanko

1. przypuśćmy że mam włączone tylko mijania/postojowe

lampy zewnętrzne

czy one świecą z połową mocy? dopiero po stopie świecą pełną jasnością ?

Edytowane przez Grzehu

Opublikowano

ad.1 - Tak

ad.2 - obramowanie ledow podlaczasz pod postoj Z ledow wychodza trzy przewody? Ja mam trzy wiec podejrzewam ze Ty tez. Jeden masa, drugi postoj ( obramowanie ledow ) trzeci stop ( srodek ledow i wtedy chyba rozjasniaja sie tez obramowki ( ledy zewnetrzne )

Opublikowano

Ktoś chętny na zrobione lampy LED z a6 do b7 kombi ?

mam 2 komplety :)

chętni na pw

Edytowane przez Grzehu

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ktoś chętny na zrobione lampy LED z a6 do b7 kombi ?

mam 2 komplety :)

chętni na pw

witam kolego czy jeszcze aktualne ? jaka cena ? jakies foto

Opublikowano

Witam czy ktoś by sie podjoł zrobienia kompleciku ? do avanta do b7 ? :D chętnie bym taki przygarnoł :)

Opublikowano

Witam czy ktoś by sie podjoł zrobienia kompleciku ? do avanta do b7 ? :D chętnie bym taki przygarnoł :)

pisz do Grzechu (3 posty wyżej). pisałem z nim i mi napisał, że sam robi i już nie jedne zrobił

Opublikowano

ktoś chętny to proszę na PW

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

greg poszlo PW

nic daje szanse swoim umiejetnoscia LOL wyjecie OEM ledów z lamp C6 to pikus,mi zajelo to doslownie 15min,licytuje teraz lampy z a4 poniewaz moja stoi u blacharze i jak przyjda to dzialam dalej ;) szkoda ze wszysktie informacje sa tak rozsiane po forum i w zasadzie malo co jest,jakis admin molglby poswiecic chwilke i sklecic to w jeden watek

led5_zpsliyxa2uu.jpg

led4_zpsebmngnun.jpg

led_zpsiukfgbee.jpg

Opublikowano

greg poszlo PW

nic daje szanse swoim umiejetnoscia LOL wyjecie OEM ledów z lamp C6 to pikus,mi zajelo to doslownie 15min,licytuje teraz lampy z a4 poniewaz moja stoi u blacharze i jak przyjda to dzialam dalej ;) szkoda ze wszysktie informacje sa tak rozsiane po forum i w zasadzie malo co jest,jakis admin molglby poswiecic chwilke i sklecic to w jeden watek

led5_zpsliyxa2uu.jpg

led4_zpsebmngnun.jpg

led_zpsiukfgbee.jpg

Będziesz sam robił ?

Opublikowano

na to wychodzi,raczej jestem dobry w takie bzdety,gorzej tylko elektrycznie ...ale mysle ze ogarne

Opublikowano

pochwal się potem jak ci poszło

tylko nie z daleka tylko z bliska :)

Opublikowano

pochwal się potem jak ci poszło

tylko nie z daleka tylko z bliska :)

moglbys swoje pokazac cos podpowiedziec :P jak bede robic to na pewno zrobie manuala przynejmiej z pasowania ledów ;)

Opublikowano

Witam, przeglądam temat i cieszę się, że nie mam kombi :) miałbym duży dylemat, a tak do sedana niema alternatywy tylko chinol :)

W kilku postach czytałem, że niema nic fajnego do sedana nie zgodzę się z tym użytkuję lampy ledowe ok 1 rok i jestem bardzo zadowolony. Model w ful opcji :) tj. postojówki, stop, przeciw mgielne i kierunki w ledzie do tego trochę farby i efekt jest.

fot1.jpg

fot2.jpg

Tu porównanie z A6 C6

fot3.jpg

Edytowane przez thonk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.