Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt mnie nie zmusi do używania aplikacji, które operator dodał od siebie, a logo operatora przy włączaniu telefonu widzę tylko ja i nie wiem co to za reklama i dla kogo.

Za to świetną antyreklamą jest kilkumiesięczne opóźnienie z aktualizacją nowego systemu. Kilkumiesięczne na dziś, a kiedy aktualizacja będzie i czy w ogóle bedzie to nie wiem i operator pewnie tez nie wie i Samsung pewnie tez nie wie. Nikt k**wa nic nie wie.

Dlatego telefony choćby ze względu na potencjalny brak aktualizacji softu powinny być sprzedawane z czystym softem.

AMEN :-)

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dokładnie. Kazdy brand kazdego gównianego operatora to konieczność przygotowania dodatkowego ROMu.

Nie wiem jak to wyglada u innych operatorów, ale w przypadku Samsunga to sa dziesiątki, setki ROMów na jeden model telefonu. To jak ma być szybko?

Setki krajów, a w każdym jeszcze kilku, kilkunastu czy kilkudziesieciu operatorów!

Tu przykładowa lista dla SGS3 i to tylko ze 100 najświeższych: Samsung Updates Latest Firmware - LIVE! :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Kazdy brand kazdego gównianego operatora to konieczność przygotowania dodatkowego ROMu.

Nie wiem jak to wyglada u innych operatorów, ale w przypadku Samsunga to sa dziesiątki, setki ROMów na jeden model telefonu. To jak ma być szybko?

Setki krajów, a w każdym jeszcze kilku, kilkunastu czy kilkudziesieciu operatorów!

Tu przykładowa lista dla SGS3 i to tylko ze 100 najświeższych: Samsung Updates Latest Firmware - LIVE! :facepalm:

Zgadzam się w pełni.

Znam tą sytuację i kompletnie tego nie rozumiem.

Nie wiem po co taki pęd w stronę brandingu...

Ale jak niewiadomo o co chodzi to chodzi o ...

Kto dokonczy? :-)

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za kupa ten nowy soft na S3,coś mi bateria szybko leci na nim albo mi się wydaje ,ponadto kontakty dalej wolne jak ketchup.

Telefon spoko ale soft staje się uciążliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za kupa ten nowy soft na S3,coś mi bateria szybko leci na nim albo mi się wydaje ,ponadto kontakty dalej wolne jak ketchup.

Telefon spoko ale soft staje się uciążliwy.

Wgraj CM i po kłopocie :-)

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłącz w tle niepotrzebne aplikacje tj. podwójny anologowy zegar który żre baterie, ja tak samo wyłączam mapy google bo w ogóle tego nie używam.

Ja mam odmienne zdanie, po tym sofcie jest lepiej, szybciej śmiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem z moim Galaxy Note 2, a mianowicie po aktualizacji Androida jak chce gdzieś zadzwonić wyskakuje komunikat "nie zarejestrowano w sieci" i nici z połączenia to samo z smsami. Karta SIM działa bo po przełożeniu do innego telefonu normalnie mogę dzwonić. A co najlepsze teraz nie zgadza mi się numer IMEI wyświetlany w ustawieniach z tym pod baterią telefonu - wcześniej wszystko grało. Czy ktoś z was spotkał się z podobnym problemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem z moim Galaxy Note 2, a mianowicie po aktualizacji Androida jak chce gdzieś zadzwonić wyskakuje komunikat "nie zarejestrowano w sieci" i nici z połączenia to samo z smsami. Karta SIM działa bo po przełożeniu do innego telefonu normalnie mogę dzwonić. A co najlepsze teraz nie zgadza mi się numer IMEI wyświetlany w ustawieniach z tym pod baterią telefonu - wcześniej wszystko grało. Czy ktoś z was spotkał się z podobnym problemem?

Jak robiłeś aktualizację? Przez kiesa, ota czy odinem?

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten telefon rozkładany do tabletu to super opcja! Moim zdaniem wejdzie to do użytku, gdyż taką możliwość wyginania ekranu daje nam technologia OLED, która właśnie teraz małymi kroczkami wchodzi na rynek :)

Na chwile obecną czekam na premierę Note III :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest przyszłość telefonów, elastyczne o milimetrowej grubości będą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany szukam ceny Samsunga Note 3 ... wie ktos cos ile to bedzie kosztowalo... wyczytalem ze maja byc 3 wersje ... 16 32 i 64 Gb ... troche sie napalilem ale do 4 wrzesnia juz blisko ... takze jakby kto byl chetny moj 3 miesieczny note 2 to pojdzie w allegro. Cena note 3 mam nadzieje nie przekroczy 2500 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś wczoraj wyczytałem ze napewno nie przekroczy 2500 zł. Miejmy nadzieję że tak będzie to może skusze się na zamianę s4 na n3:-D

Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś wczoraj wyczytałem ze napewno nie przekroczy 2500 zł. Miejmy nadzieję że tak będzie to może skusze się na zamianę s4 na n3:-D

Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Ja jestem tylko troche zawiedziony rozmiarem bo miedzy n2 a n3 bedzie mala roznica w ekranach ... liczylem na cos wiekszego a znow galaxy mega paarametrowo slabszy i tak naprawde nie ma idealu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolei moim zdaniem Note II jest w sam raz. Na styki wchodzi do kieszeni. Jeśli chcesz coś większego to kup tablet;) Mam S4 na co dzień i 5 cali też jest w sam raz. fajnie się ogląda filmy na fullhd pomimo "tylko" 5 cali.... system też smiga jak szalony (po kilku modach :D) . Pomimo że S4 jest jak dla mnie idealny to kusi mnie N3 bo jeszcze nie miałem Note. Trochę duży ale może kwestia przyzwyczajenia;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...