Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Masz system taki sam jak na Pc/ lapku. Kafelki wylaczasz jeśli chcesz i po temacie.... Ograniczenia takie jak na PC wszystkie aplikacje itp takie same .. chodzi to super płynnie ...aż dziwne :) jak kupisz etui. Klawiatura i touchpad to robi się mały przenośny laptop :) ja mam 2 x Larka 7 z win 10. Kupilem oba na licytacji po ok 150 zł sztuka nowe :) do tego karta 32gb i jest cacy :) jutro Ci mogę fotke zrobić jak to wyglada

Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wytłumaczy mi ktoś jak zmienić room w xiaomi redmi 3 pro, to chyba za trudne dla mnie, czytam te poradniki i niby wszystko ok, ale u mnie nie działa np. konfiguracja klawiszy power i - żeby włączyć tego fastboota, ani kombinacja +/- lub + i power żeby włączyć download, coś źle robię ?

"Uruchomienie w trybie download/edl (w tym trybie telefon nic nie wyświetla, czarny ekran):

-uruchamiamy menu serwisowe kombinacją vol+ i power, po czym wybieramy "download" lub

-jeśli mamy uceglony telefon to możemy próbować włączyć tryb download trzymając vol+ i vol- i podłączając telefon do komputera lub

-jeśli mamy bootloopa i możemy wejść tylko do trybu fastboot używamy skryptu"

Ehh już doszedłem, że musi najpierw być telefon wyłączony :facepalm:

Edytowane przez donalex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A UJ wie ;p Napisali tylko że gwarancja uznana, koszty zero zł i telefon uruchamia się poprawnie. Może uruchomili w EDL(ja nie miałem do tego kabelka a kombinowanie nic nie dało z przeróbkami zwykłego kabla) albo płyta. Muszę do nich napisać bo powinni napisać co było. Cieszę się tylko że tak szybko poszło bo steskniłem się za nim i obstawiałem że dotrze po nowym roku :D

Zresztą czytając na forum miui polska to przy Mi5 zdarzają się takie sytuacje,więc nie byłem sam. Mam nadzieję że jest zrobiony że już mnie to nie dopadnie. Gwarancja jakby co 2 lata więc zabezpieczenie jest :P

Edytowane przez rybus85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy idzie sprawdzić która apka włącza mi bluetooth ? wyłaczę go z palca a po paru minutach znowu jest włączony. Potrafi też wzbudzić się na chwilę i za chwilę wyłączyć. Normalnie by mi to nie przeszkadzało ale radio mi w aucie szaleje jak co chwile wywołuje BT i zrywa połączenie. Pacjent p8 lite połatany do najnowszej wersji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam. Jest możliwość wyłączenia tego jak nie używam czy tylko deinstalacja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aplikacji,Yanosik Connect odznacz żeby automatycznie łączył.

W dwóch miejscach trzeba wyłączyć,w ustawieniach Yanosika i w ustawieniach bluetooth.

Edytowane przez chudy13101980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile wyszło? Biały czy udało się trafić czarny? 32/64? Ciężko z częściami do 128GB. Trafia się że padają płyty główne(jakaś wadliwa partia) i dlatego pytam o gwarancję. Mój od naprawy na razie chodzi jak przecinak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny nie do dostania chyba że za 2k na allegro. 64GB biały z przesyłką do Pl 265dolcow

Edytowane przez majkel20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.01.2017 o 15:39, rybus85 napisał:

Ile wyszło? Biały czy udało się trafić czarny? 32/64? Ciężko z częściami do 128GB. Trafia się że padają płyty główne(jakaś wadliwa partia) i dlatego pytam o gwarancję. Mój od naprawy na razie chodzi jak przecinak :D

będziesz zadowolony..... ja jestem baaardzo zadowolony z xiaomi, nastepny model będzie miał jedynie podwójny aparat  i czytnik palca z przodu , reszta w mooim mi pasuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacjent to SGS6 EDGE.

Muszę mieć coś namieszać w telefonie bo nie mogę zrobić print screena, pytanie tylko co ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...