Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dajcie od 3:48s

Zaczyna mnie powoli wkurzać andek i zastanawiam się czy za rok nie pojadę do Drezna z kumplem kupić 6S i kilka sztuk na handel.

Edytowane przez PABLO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z aplikacją Mapy na androidzie. Po uruchomieniu nawigacji gada mi kobiecy głos po angielsku. Jak to zmienić?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce ktoś S5?

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/291301-samsung-galaxy-s5-sm-g900f-polska-t-mobile/#entry4177136

Jacek - Z2 1600-1700zł z tego co kojarzę z oferty ale w tym tygodniu nie mam, tylko M2ki, Zki, Z1ki, E1, V tyle jeśli chodzi o Xperie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby s5 miało ios wymiatałaby 2x bardziej ale niestety android coraz bardziej obciąża telefon no i efekty są :kwasny: Kolosalna przepaść między iphonem i s5 w szybkości działania :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z1 compact czekam od 2 tygodni i nie mają nigdzie, fajny telefon ostatnio bardzo popularny.

Panowie ma ktoś numer do kolegi Wandej??
Jak coś to na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z1 compact czekam od 2 tygodni i nie mają nigdzie, fajny telefon ostatnio bardzo popularny.

Panowie ma ktoś numer do kolegi Wandej??

Jak coś to na PW.

W sygnaturę spójrz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żonie właśnie dałem LG L50 Sporty. Ogólnie podejście na starcie było że raczej złom, 512 ram plus Kit Kat 4.4.Ale mnie zadziwia, optymalizacja niezła i jak na tą cenę jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S5 i G3 w dziale sprzedam jak coś :)

Pablo - a ile u Ciebie trzeba dać za LG G2 32GB jeśli się trafia? 5s i 6-kę miewasz?

Edytowane przez KOval81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz listę urządzeń

http://android.com.pl/news/31709-lista-urzadzen-ktore-otrzymaja-androida-5-0-w-pierwszej-kolejnosci/

Edytowane przez pablo_9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi taką rzecz, mam xperie m2, po miesiącu użytkowania rozwaliłem szybkę. wsiadałem do auta mając telefon w tylnej kieszeni. efektem było złamanie się telefonu jak nowe ajfony :D ale używam go dalej już jakiś miesiąc w tym stanie (wyprostowany i naklejona nowa folia, żeby szkło w palcach mi nie zostawało), wszystko działa bez problemu. na allegro są szybki od ok 80zł do 250zł, na klej albo na taśmę itp. Jaką szybkę kupić żeby to miało ręce i nogi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...