Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na aze zobacz. Ja sie dzis wkor..em!!! Miałem wgrywac rom miui eu i wylaczylem go i wyjolem karty sim i wlaczylem jeszcze raz. Odpalil i odlozony byl na chwile z braku czasu. Po 30min ciemny ekran i zero reakcji na cokolwiek :( Napisalem do aze i czekam na odpowiedz. Trzeba bedzie reklamowac ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Za bardzo my go chwalili,dobrze że choć gwarancja w Polsce bo tak to lipa byłaby.Póki co wolę jednak swojego s7e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt jak sprzęt...każdy się może zepsuć ;) Najgorsze że jak sobie pomyślę że teraz bez Mi5 mogę być do świąt albo i nowego roku to mi ręce opadają :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się... Od wczoraj jestem posiadaczem Xiaomi Mi5 3/32. Telefon wyglada obłędnie. Szybki jak cholera. Cena-smiech na sali. Na szybko antutu ponad 122tys na globalu. Pod koniec tyg zmiana ROMu na Muiu eu i powinno byc lepiej:D

Kurde a ja poluję na ten telefon na IBUYGOU żeby mieć gwarancję w polsce a okazuje się, że już wyprzedany....:/ Kolega z pracy ma właśnie mi5 i bardzo sobie chwali. Gdzie dorwałeś swojego? Mnie interesuje wersja 64GB

Na aliexpress u Goldway widziałem opcje gwarancji w Polsce za kilka dolarów na rok. Wiec jest alternatywa;)

Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomocy. Android 6.0.1 w galaxy S5. Kupiłem kartę 32GB i chciałem AM przewalić na kartę. Okazuje się, ze ten andek 6 to już jakieś zabezpieczenia ma i n AM nie poleci. Więc zapadła decyzja o rootowaniu telefonu. Póki co kingoroot nie daje chce rootwać i wyskakuje faild. Jakieś pomysły jak zrobić roota na tym ustrojstwie ? Nie ruszę AM lucky patcherem póki nie będize roota.

Soft ori orange - też bym zmienił ale jak już będzie root to polecą ich aplikacje do kosza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie go przełamałem root już siedzi teraz lucky patcher w ruch i wycinam wszystko po kolei :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może poleci z allegro jakiegoś sprzedającego jeśli chodzi o MI5 64GB czarny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://miuipolska.pl/forum/forum/56-opinie-o-sklepach/

Najlepiej u źródła ;)

Jutro mój jedzie do sklepu na gwarancji...mam nadzieje że szybko wróci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U normalnych ludzi jest już brak czarnego.... Rybus, udało Ci się kupić czarny kolor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny to masakra jakaś. Był tydzień temu w aze.com.pl ale to doslownie kilka godzin. Pozostaje z chin... Jakby co to ibg ma serwis we Wrocławiu a paczki przewaznie ids z czech lub hiszpanii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ibg czarnego nie ma już i nie wiem czy będzie dostępny czy już jednak nie będą produkowali mi5.... A ali też ciężko już z wersją 64gb czarną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo o tym czytałem jak ludzie czekali po premierze po 3-4 miesiące na czarne. Też chciałem czarny,ale mam w odcieniach złotego. Biały nie jest brzydki,ale mocno widać ramki wokół wyświetlacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki i koledzy,

Poszukuje tabletu dla córki. Babcia jej chce kupić na gwiazdkę i potrzebuję pomocy, bo o ile w telefonach się jako tako oriantuje, tak w tabletach jestem noga.

Zależy mi na w miare nowym Andku co by można to było w miare załatane...

Niestety problemem jest cena 250 - 300zl i ma być nowy (potrzebuje dwie sztuki [wspomniana cena z sztukę dla jasności;)], więc ewentualnie jak ktoś ma dwie używki z chiciaż 3 miesięczną gwarancją...).

Co możecie polecić?

Znalazłem coś takiego, ale rozdzielczość d*py nie urywa, ale za tą cenę wiele nie można chyba oczekiwać:

http://allegro.pl/tablet-lenovo-tab3-710f-wifi-gps-8gb-ips-bt-i6638152841.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz możliwość sprawdzenia na innej karcie? Moja matka od wczoraj używa Redmi mając Play i normalnie net w LTE hula az miło. Kilku znajomych ma różne modele Xiaomi i też żaden problemów nie ma,ale znów prawie wszyscy też w Play...

No właśnie sprawdzę na innej karcie, ale to jest dziwne bo kolega na s4 ma LTE i ja na swoim samsungu na tej samej karcie też tak mam, a w tym samym miejscu na redmi mam E, gdy mam pełny zasięg. On ma orange i ja też mam orange.

Wgram miui polska lub eu bo ludzie piszą że to może pomóc, trzeba jakieś bootloadery itd ? Czy da się to prościej zrobić ??

Edytowane przez donalex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej. Mi po zmianie na eu lepiej zarządzało siecią. Napisać mozesz o odblokowanie bl. Ja czekałem chyba 3-4 aż przysłali pozwolenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki i koledzy,

Poszukuje tabletu dla córki. Babcia jej chce kupić na gwiazdkę i potrzebuję pomocy, bo o ile w telefonach się jako tako oriantuje, tak w tabletach jestem noga.

Zależy mi na w miare nowym Andku co by można to było w miare załatane...

Niestety problemem jest cena 250 - 300zl i ma być nowy (potrzebuje dwie sztuki [wspomniana cena z sztukę dla jasności;)], więc ewentualnie jak ktoś ma dwie używki z chiciaż 3 miesięczną gwarancją...).

Co możecie polecić?

Znalazłem coś takiego, ale rozdzielczość d*py nie urywa, ale za tą cenę wiele nie można chyba oczekiwać:

http://allegro.pl/tablet-lenovo-tab3-710f-wifi-gps-8gb-ips-bt-i6638152841.html

w tej kasie to chyba jedna z lepszych opcji... moja córka katuje dosyć intensywnie Kiano Elegance 8 3g jest cały aluminiowy ale już pare groszy trzeba dołożyć... a może tablet z windowsem ? mam 2 w domu i sa bardzo spoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tablet z androidem mija się z celem. Takie przedłużenie telefonu. Jak kolega wyżej pisał lepiej kupić na windzie. Wiecej możliwości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega wyżej pisał lepiej kupić na windzie. Wiecej możliwości :)

A jakie dodatkowe możliwości daje windows na pokładzie?

Osobiście z windom mam doczynienia jedynie na lapku służbowym, więc pytam poważnie. Nigdy nie pracowałem na win7/10 i ten interfejs (z tego co pamiętam to się chyba kafelki nazywa) do mnie nie przemawia, ale może w tablecie się to sprawdza.

Jeśli tab z windą to ewentualnie jaki w tym przedziale cenowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...