Android

5934 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie czekam na swojego Xiaomi Mi Note 3 ( 6gb ram, 64gb rom, czytnik palca na froncie, z tyłu podwójna kamera 5,5 " wyświetlacz ) niecałe 1200 zł. Po moim aktualnym Redmi Note 3 Pro wiem, że bedzie to strzał w 10 ! Moja żona ma teraz Redmi Note 4 Global 3gb/32gb i mówi,  że jest to dla niej idealny telefon.. a z Chin kosztował niecałe 600 zł !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja też byłem zadowolony z Xiaomi. Miałem Mi4 i Mi5. W rodzinie kilka sztuk i prawie wszystkie modele przeszły mi przez ręce. I dla mnie to genialny sprzęt...gdyby nie aparat. Filmy to dramat. Zdjęcia w Mi5 były czasami genialne. Ale czegoś mi w nich brakowało. A że urzekło mnie MIUI to wybór był ograniczony. Huawei lub Honor z EMUI. No i mam od czerwca Honora 8. Dostaniesz nówkę w sklepie za około 1400-1500. Allegro trochę taniej. Genialny aparat,płynny i responsywny. Filmy w 60fps(jakość rewelacja,niestety bez stabilizacji która jest tylko w 30fps). Ma kilka wad(nie ma sprzętu idealnego),ale ja jestem bardzo zadowolony. 

Więc jeśli dla niej priorytet to aparat,to niestety ale Xiaomi przegrywa z większością modeli. Jeżeli mówilibyśmy o wydajności,cena do jakości to tu są nie do pobicia ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Dla żony dziś kupiłem

6493d0c9a96eaea61b172a93b334df85.jpgc0b85aafcd4bd73d6bf4b9dbd045085a.jpg3389b6b535e2037c620bbbab426a2eaa.jpg

Wysłane z s8

Daj znać jak wrażenia bo sam sobie chce taki sprawić. Recenzje wypadają bardzo fajnie. Ostatniego kg miałem G2 i był to chyba moj najlepszy telefon. Później LG trochę pobłądzilo ale teraz chyba znowu maja coś fajnego.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No chyba najgorszy flagowiec zeszłego roku. Ale przegoni go chyba V30. G6- blady ekran(kolory jakby wyprane w wanishu),lubi pękać szkło aparatu,kruchy mimo militarnej normy,bardzo stara i kiepska matryca aparatu(stosowana nawet w telefonach za 500zl)-ale brawa dla LG że tyle z niej wyciągnęła,mierna przednia kamera. 

Na plus wygląd i szerokokątny aparat. Rynek bardzo szybko pokazał co o nim sądzicie i cena poszybowała w dół. Dzięki temu obecnie dopiero jest akceptowalny :) Chciałem to kupić,ale jak staruszek kupił i zobaczyłem ten ekran,jak to działa w porównaniu do mojego Honora 8,to cieszyłem się że nie kupiłem :P Ale szerokokątnym aparatem można się bawić bez przerwy :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Normalny fon,ekran inny jak u mnie w s8,IPS czy lepszy czy gorszy nie mnie decydować,jedni wolą ten a inni tamten.Nie sprawia mi problemów patrzeć na ten ekran.Aparat spoko,bateria również,cena dobra.Generalnie za tą cenę dobry wybór.Nic mi jeszcze nie pękło itp.

Wysłane z s8

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tylko napisałem co go boli :) Bo przy obecnych cenach jest cholernie opłacalny :) Jakby można było skalibrować ten ekran... Ale niestety nie można. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie no,luzzz.Również czytałem o tym szkiełku ale póki co u mnie jest OK,że się rysuje itp.Kupiłem Spigena i jest tył zakryty.Za tą kasę to dobry wybór i kupiłbym go ponownie,choć to żona go używa. Osobiście to z chęcią bym wypróbował iPhone X ale cena zabija.

Wysłane z s8

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I zabija babolami i bublami ^^ Począwszy od błędów,wypalanych ekranów,pasków zielonych na ekranie,błędów kalkulatora,braku możliwości wpisania litry i itd :) Sprzęt super jak UJ za tą kasę :decayed:

Plus taki że wymieniają bez problemu,ale nie po to kupuje się sprzęt za taką kasę żeby być jego testerem...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Aż tak słabo?Kurde,a wydawałoby się że sprzęt idealny.

Wysłane z LG G6

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To co wychodzi w tym telefonie to masakra jakaś. Jak ludzie mogą być taką ciemnotą żeby płacić tyle hajsu tak naprawdę za logo... Gdyby nie soft to tragedia. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    9 godzin temu, rybus85 napisał:

To co wychodzi w tym telefonie to masakra jakaś. Jak ludzie mogą być taką ciemnotą żeby płacić tyle hajsu tak naprawdę za logo... Gdyby nie soft to tragedia. 

Jeśli kogoś stać to dlaczego ma nie kupić? Świat nie musi się kręcić tylko i wyłącznie wokół tanich towarów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie napisałem że ma się kręcić wokół tanich towarów(choć te tańsze robią się coraz lepsze). Ale kupując coś za ciężki hajs to wymagam żeby to było sprawne bez wad ukrytych,baboli itd. Nie jesteśmy testerami. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Również nie mogę wejść,pewnie jakieś prace prowadzą w łekend,trzeba czekać.

Wysłane z s8

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Od niech często są jakieś problemy.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Awaria serwera była pisali. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wgrywal ktos miui 9?

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kolega wgrywał w zeszłym tygodniu na Mi6. Co chcesz wiedzieć to dopytam ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    7 godzin temu, Vixen napisał:

Wgrywal ktos miui 9?

Ja mam wgrany jak coś

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja też mam już 9 na Mi4. 

Przy okazji zapytam. Dołożyłem sobie moduł BT (ori) i co najlepsze Xioami go nie widzi :/ Moduł OK, bo żony Lumia z WP10 łapie bez problemu... Wam Xioami bez problemu się paruje z BT ? ? ? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie Xanomi Redmi Not 3 Pro łączy się z bluetooth "M" bez problemu MIUI Global 8.5 android 6.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oki, Łukasz udało mi się, gdzieś na zagranicznym forum przeczytałem, żeby wejść w diagnostykę i tam wyszukać urządzenia i znalazło :)

A powiedz mi też masz tak, że jak ktoś dzwoni to i tel i BT daje dzwonek ? ? ? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    11 godzin temu, Vixen napisał:

Wgrywal ktos miui 9?

ja mam u siebie i u żony miui 9 już od pewnego czasu ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Oki, Łukasz udało mi się, gdzieś na zagranicznym forum przeczytałem, żeby wejść w diagnostykę i tam wyszukać urządzenia i znalazło

A powiedz mi też masz tak, że jak ktoś dzwoni to i tel i BT daje dzwonek ? ? ? 

Dzwoni mi w głośnikach przednich i rns-e przełącza się na telefon. Komórkę mam zawsze wyciszona więc nie wiem ale nie wibruje więc raczej dzwonka w komórce nie ma.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta