Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kowi87 w ustawieniach Tapatalk jest na końcu usuń pamięć podręczna. Użyj i zaloguj się. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kowi87 w ustawieniach Tapatalk jest na końcu usuń pamięć podręczna. Użyj i zaloguj się. ;-)

nie pomogło:kwasny: ogólnie komentarze na google play pod nową wersja tapatalk są beznadziejne:thumbdown:

tak to wglada jak biore zaloguj, tapatalk na siłe chce bym sie logowałz konta fb, ale w ogóle nie ma opcji gdzie kolwiek cos wpisać, z lewej stroy jest rozsuwane menu, ale to kategorie forum i nic tam sie nie pokazuje(brak zawartosci)

Screenshot_2014_01_17_18_08_25.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kiesa trzeba instalować jak chcę sobie wgrać czystego softa odinem?

Tak, ale tylko po to, żeby z całym pakietem zainstalowały się sterowniki. Potem możesz go usunąć, a sterowniki zostawić lub poszukać pakietu sterowników i zainstalować wyłacznie je.

Edit:

Tu masz pakiet samych sterowników: [Driver][24.10.2013]SAMSUNG USB Drivers for Mobile Phones -LATEST VERSION- - xda-developers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd masz ?

---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

Podrzuci ktos link do Adobe na handy ?

Nie moge odczytywac plikow w PDFie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrzuci ktos link do Adobe na handy ?

Nie moge odczytywac plikow w PDFie :kwasny:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.adobe.reader&hl=pl nie bądź leń :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel20 wrzucał instalkę strone albo dwie wcześniej. Wgrane przez odina ;) Zero problemów i dziecinnie proste.

Czy są różnice? Wiadomo stylistyczne. Ale wydaje mi się, że przyspieszyło się otwieranie apek, ściąganie górnego paska i otwieranie samych ustawień.

Jak na razie na plus.

No i oczywiście znikło badziewne logo orange przy odpalaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badziewne logo Orange to jedna z rzeczy, które mozna bez problemu zmienić mając Root'a. To samo tyczy sie reszty brandingu, w tym durnych najczęściej aplikacji od operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na jakiej zasadzie korzysta się z fona jak jest zrootowany? W sensie jak się zmienia te wszystkie rzeczy? Jakimiś programami czy po prostu po zrootowaniu jest to w opcjach dostępne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrzuci ktos link do Adobe na handy ?

Nie moge odczytywac plikow w PDFie :kwasny:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.adobe.reader&hl=pl nie bądź leń :whistling:

Instalowalem, nie chodzi, dlatego prosilem o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrzuci ktos link do Adobe na handy ?

Nie moge odczytywac plikow w PDFie :kwasny:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.adobe.reader&hl=pl nie bądź leń :whistling:

Instalowalem, nie chodzi, dlatego prosilem o pomoc.

Ciekawe.. Reset nie pomaga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tzieland,

W tej chwili masz dostep do jednego albo dwóch "folderów" - internal_sdcard i ew. external_sdcard (nazwy mogą być inne, ale chodzi o zawartość pamieci wewnętrznej i karty SD zewnętrznej jesli jest). System jednak znajduje się zupełnie gdzieś indziej i w tej chwili nawet go nie widzisz. Po zrootowaniu będziesz miał dostęp do wszystkich plików w telefonie i będziesz mógł z nimi zrobic cokolwiek - usunąć, zmienić, dodać. Wszystko to robi się najczęściej "ręcznie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrzuci ktos link do Adobe na handy ?

Nie moge odczytywac plikow w PDFie :kwasny:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.adobe.reader&hl=pl nie bądź leń :whistling:

Instalowalem, nie chodzi, dlatego prosilem o pomoc.

Ciekawe.. Reset nie pomaga?

Niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tzieland,

W tej chwili masz dostep do jednego albo dwóch "folderów" - internal_sdcard i ew. external_sdcard (nazwy mogą być inne, ale chodzi o zawartość pamieci wewnętrznej i karty SD zewnętrznej jesli jest). System jednak znajduje się zupełnie gdzieś indziej i w tej chwili nawet go nie widzisz. Po zrootowaniu będziesz miał dostęp do wszystkich plików w telefonie i będziesz mógł z nimi zrobic cokolwiek - usunąć, zmienić, dodać. Wszystko to robi się najczęściej "ręcznie".

Teraz rozumiem. Dosyć ciekawe to wszystko ale to trzeba się już znać, żeby sobie kłopotów nie narobić.

A ta na przyszłość. To jak najprościej zrobić roota? Da radę tym sposobem Jak wgrać nowy ROM w smartfonie z Androidem za pomocą programu Odin

Czy jest prostszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja jestem jakiś niedorobiony czy odczytywanie SMS z poziomu blokady ekranu jest jakieś do d*py?

Wcześniej w 4.1.2 przeciagalem ikonkę wiadomości i mi się odpalalo a teraz mam taka jakby cegiełkę i nie można jej przeciągnąć ani nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja jestem jakiś niedorobiony czy odczytywanie SMS z poziomu blokady ekranu jest jakieś do d*py?

Wcześniej w 4.1.2 przeciagalem ikonkę wiadomości i mi się odpalalo a teraz mam taka jakby cegiełkę i nie można jej przeciągnąć ani nic

Pisałem o tym parę stron wcześniej. W 4.3 do d*py jest odczytywanie SMSów....:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja jestem jakiś niedorobiony czy odczytywanie SMS z poziomu blokady ekranu jest jakieś do d*py?

Wcześniej w 4.1.2 przeciagalem ikonkę wiadomości i mi się odpalalo a teraz mam taka jakby cegiełkę i nie można jej przeciągnąć ani nic

kliknij ją, a później na ekranie poniżej odblokuj:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po zmianie softu w Z1 nic sie nie zmieniło w sumie z wygladu:whistling: wgrałem sobie nakładke windows phone launcher, teraz wszystkie opcje mam na głównym ekranie, według mnie jest to wygodniejsze od standardowego androida:whistling:

Bez_nazwy_1.jpg

ekran jest przesuwny w dół i w prawo, z tym że w prawo to są wszystkie aplikacje w formie ikonek, a dół to przedłuzenie ekranu głównego na 1,5 wysokosci ekranu(chyba ze wiecej doda sie ikonek). Pewnie troche zżera ramu, ale antutu czy jak mu tam zrobił wynik 32145 z właczona nakładką. Wszystko jest kofigurowalne(wielkosć pola, kolor, przezroczystosć itd). Wybór ikonek i aplikacji/widgetów pod nie jest dowolony, jest tez mozliwosc wgrywania skinów, zablokowany ekran to tapeta wybrana przez siebie wraz z zegarkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...