Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to kilka dni testów Maps.Me i leci to w kibel.Dobre jako mapa żeby sprawdzić co i gdzie,ale jako nawigacja kiła.Kilkanaście razy lag,pokazywanie obok drogi,brak komend głosowych,brak jakichkolwiek sensownych ustawień itd,itd...No i ta dokładność też zostawia wiele do życzenia ;p No i Here szybciej mi łapała od włączenia do ruszenia w trasę.Może jak wyjdzie jakaś aktualka to znów sprawdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kilka dni testów Maps.Me i leci to w kibel.Dobre jako mapa żeby sprawdzić co i gdzie,ale jako nawigacja kiła.Kilkanaście razy lag,pokazywanie obok drogi,brak komend głosowych,brak jakichkolwiek sensownych ustawień itd,itd...No i ta dokładność też zostawia wiele do życzenia ;p No i Here szybciej mi łapała od włączenia do ruszenia w trasę.Może jak wyjdzie jakaś aktualka to znów sprawdzę.

No jest dobra tylko pod katem numerów bloków itd , brak 3 D komend głosowych ustawień trasy , jest to wersja 1.0 wiec mysle ze dopiero to rozwiną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś coś czy jest lub będzie nowsza lub bardziej dopracowana wersja apki Tapatalk niż 4 ?

Powered by LG G3s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jest 4.10.4 i nic lepszego nie ma.A że ja zyebali trudno trzeba przyzwyczaić się do... nowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany da jakoś radę usprawnić andka 5.0? Wykończy mnie to oprogramowanie :facepalm: Z zajebistego telefonu zrobił się wkórwiający złom :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany da jakoś radę usprawnić andka 5.0? Wykończy mnie to oprogramowanie :facepalm: Z zajebistego telefonu zrobił się wkórwiający złom :facepalm:

jaki fon?

Wysłane z taboreta G3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można sprawdzić czy wifi w telefonie jest zepsute?

Niby sieci wyszukuje ale nie chce się połączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rówbież jestem zadowolony z płynności działania. Pare apek wyleciało, ale nie będe becał. Zawsze można wrócić. Tylko wydaje mi sie że baterie drenuje bardziej albo subiektywne odczucie.

Zauważyłem że dużo ludzi narzeka na działanie po akt. Jak sie nie zrobi wipe...

Wysłane z taboreta G3

Próbowałeś z różnymi sieciami? Co znaczy nie chce? Nie pobiera adresu? Nie autoryzuje?

Wysłane z taboreta G3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie próbowałem z innymi sieciami, bo nie miałem możliwości.

Nie chce pobrać adresu IP, wyskakuje komunikat że sygnał za słaby.

Ostatnio parę razy yebnąłem telefonem o rękę bo sie zacinał i już nie wytrzymałem :)

!

Ale później robiłem wipe i factory reset i normalnie działało bo wszystko ściągałem jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo się zaczeło? Jakaś aktualizacja była robiona? Jaki model fona?

Wysłane z taboreta G3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie zauważyłem żeby bateria szybciej padała. Szkoda że nie mogę usunąć MC Afee Security. Niepotrzebne A ssie baterie. A roota nie chcę robić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multis samo się zaczęło. Nawet nie wiem kiedy bo mam też pakiet danych.

Wczoraj rano robiłem wipe i od nowa wszystko ściągałem i wifi działało.

Wieczorem chciałem się podłączyć i już nie dało rady.

Aktualizacje raczej żadne nie były robione.

Model SGS3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany da jakoś radę usprawnić andka 5.0? Wykończy mnie to oprogramowanie :facepalm: Z zajebistego telefonu zrobił się wkórwiający złom :facepalm:

jaki fon?

Wysłane z taboreta G3

S5. Wkórza mnie np to że jak rozmawiam przełącza mi się cały czas coś na ekranie. Ustawienia się zmieniają. Ostatnio np ustawiło mi się automatycznie odrzucanie połączen :kwasny: A zawiesza się przeokrutnie. Do tego na nowym andku nie wiem czy można ustawić że widać na zablokowanym ekranie jakieś powiadomienia. Czy ma się np sms czy coś. Mam goły ekran tylko z godziną na górze i zasięgiem a powiadomien na górnym pasku brak :kwasny: Na andku z początkiem 4 był to zupełnie inny telefon bez zacinania i wkórzania. Tylko go ładnie pod siebie personalizowałem a tutaj takie kwiatki :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


S5. Wkórza mnie np to że jak rozmawiam przełącza mi się cały czas coś na ekranie. Ustawienia się zmieniają. Ostatnio np ustawiło mi się automatycznie odrzucanie połączen :kwasny: A zawiesza się przeokrutnie. Do tego na nowym andku nie wiem czy można ustawić że widać na zablokowanym ekranie jakieś powiadomienia. Czy ma się np sms czy coś. Mam goły ekran tylko z godziną na górze i zasięgiem a powiadomien na górnym pasku brak :kwasny: Na andku z początkiem 4 był to zupełnie inny telefon bez zacinania i wkórzania. Tylko go ładnie pod siebie personalizowałem a tutaj takie kwiatki :kwasny:

Masz fona od operatora z brandem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wrocic do 4.4 i czekac na poprawki. Dzis do lg g3 znowu cos wyszlo. Wroce do dom i flash :)

Wysłane z taboreta G3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...