Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnią poprawkę andka miałem 20 stycznia. Czytałem i trochę słyszałem że S5 mam cholerne problemy z Lolipopem. Mi się podoba 5 na LG :) Kolosalnych zmian nie było ;p Ogólnie telefon jakby żwawszy i bardziej przejrzysty.

Teraz sprawdzałem i nic nowego z aktualek nie ma ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja z powodu kiepskiej optymalizacji kolejnych alktualizacji na samsungach zrezygniwalem z tej marki. Teraz mam Lg i jestem bardzo zadowolony. No moze tylko 16gb gdzie na sam system idzie ponad 5...

Wysłane z G2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie narzekam. Mam teraz trochę ponad 40GB więc miejsca raczej nie zabraknie hehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się dzisiaj LG G3 i moim zdaniem to naprawdę fajny telefon, zwłaszcza biorąc pod uwagę cenę. Ma jednak dwa spore minusy - ekran mimo że ostry jak brzytwa, to barwy, czerń i kąty widzenia mogłyby być lepsze. Drugi minus to przyciski funkcyjne androida na ekranie, a nie pod nim. Strzał w kolano, nie tylko u LG... po co mi 5,5" skoro pasek na dole nie jest wykorzystany[emoji52]

by Note2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie może ktoś będzie kojarzył...podobno wyszedł jakiś Galaxy S4 po lifcie...duże różnice względem S4?

Napisałem Ci na FB, niczym :decayed:

:arrow2:http://www.pcworld.pl/news/396861/Samsung.Galaxy.S4.Value.Edition.po.co.w.ogole.powstal.ten.smartfon.html

Edytowane przez PABLO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się dzisiaj LG G3 i moim zdaniem to naprawdę fajny telefon, zwłaszcza biorąc pod uwagę cenę. Ma jednak dwa spore minusy - ekran mimo że ostry jak brzytwa, to barwy, czerń i kąty widzenia mogłyby być lepsze. Drugi minus to przyciski funkcyjne androida na ekranie, a nie pod nim. Strzał w kolano, nie tylko u LG... po co mi 5,5" skoro pasek na dole nie jest wykorzystany[emoji52]

by Note2

Włąśnie się przesiadłem z nota 2 na lg g3 , całe życie samsung na amoledzie i teraz mam lekki problem się przyzwyczaić, Ale muszę przyznać że pomimo tego że fajny ten LG to daleko mu do nota 2, pomijam ekran ale jakość wykonania obudowy jak w typowym chinczyku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia przyzwyczajenia.Też miałem Samsungi i dopiero na G3 zobaczyłem jaki Amoled jest cukierkowy :D Co do jakości...nic nie trzeszczy,nie odłazi,spasowane ładnie.Ja nie widzę nic złego ;p Najlepsze tylko to że tylna obudowa oryginalna ma zajebiaszczą cenę jak na taki plasticzek ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem uczulony na punkcie jakości wykonania. I widze różnice na korzyść samsunga. Są to mało widoczne szczegóły dla innych. Dla mnie jak zadra w...

Wysłane z taboreta G3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jak się przesiadłem ze Samsunga nawet na GoClevera to zauważyłem sporo minusów przy Samsungach :D Ludzie w robocie też ;p Ale dla mnie i tak najważniejsze tak jak pisałem wyżej.Nie trzeszczy,nie ma szpar itd. A klapki nie otwieram i noszę telefon w Spigen-ie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też nabyłem spigena ale podróbke. Nie mniej jednak najlepszy case jaki miałem

Wysłane z taboreta G3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona z aplikacjami androida 5.0 które można pobrać i zainstalować na 4. Polecam Messenger do Smsów .

http://www.gizmobolt.com/2014/10/21/download-google-smsmms-messenger-app-from-android-5-0-lollipop/

lub

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.messaging

Edytowane przez POWER-KRIS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Note 3 też lizak chodzi modnie. Znacznie lżej niż na brandowym sofcie ?

Jedyny minus, to fakt, że co jakiś czas rozłącza mi BT w A6.

Ja do N3, do iphone 5s i Galaxy S5 kupowałem spigeny i opinia jest jedna: lepszego i dokładniej spasowanego nigdy nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da radę w SGS3 w jednym miejscu wyłączyć wszystkie synchronizacje i aktualizacje?

Bo wyjeżdżam za granicę i nie chciałbym, żeby po pierwszym włączeniu neta zaczęło mi się nagle wszystko aktualizować i synchronizować :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby jak autosynchronizacja wyłączona to nie powinno.

W aplikacjach wyłącz wszystko co ma synchronizacja w nazwie.

Kliknij w nazwę konta która utwazyles do Google play i odznacz wszystkie synchronizację.

Wejdź do sklepu play i zaznacz w ustawieniach tylko WiFi.

Nie za bardzo trybie samsunga więc nie bij.[emoji12]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ten kombajn znowu sie zaktualizował i już jest lepiej :kox: Chyba nie wskoczył na nowsza wersje ale az się zresetował przy aktualizacji. Teraz chodzi szybciej tylko nadal drażni mnie to przełaczanie ekranów itp podczas rozmowy :kwasny: ma ktos podobny sprzęt moze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...