Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wróć... jednak mam :) właśnie zaktualizowalem i pierwsze wrażenie jest na plus.

Masz 5.0? Cichy tryb jest bez wibracji?Bo zastanawiam się czy samsung tylko tak ma :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak 5.0 mam. Cichy tryb mam z wibracją... sciszam tel na max i przeskakuje ni na wibracje wyłącznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mnie drażni brak trybu cichego. Ale cóż zrobic:kwasny: Akurat jak mi się kończy umowa wejdzie s6 to może sobie kupie:decayed:

Tapnięte z SGS5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi po głowie powrót z windows phone na androida... samo działanie fona jest na wysokim poziomie ale jedno co w WP mnie drażni to brak możliwości zainstalowania jakiejkolwiek innej przegladarki niz IE ...

myślę nad Lenovo A806 można go mieć za ok. 8 stówek ...

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/lenovo/goldenwarriora8/Lenovo-Golden-Warrior-A8.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge z czystym sumieniem polecić samsungi s3/4 w tym przedziale cenowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam coś Huawei

Nie ma nic lepszego jakość / cena.

Prawdopodobnie Sony Xperia jest u nich robiony.

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/huawei/Huawei.html

Wszelkiej maści apk.

http://www.apkmirror.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po kilku telefonach z andkiem dochodzę do wniosku, że totalne MINIMUM w korzystaniu non stop to 2gb ramu i procesor conajmniej 4 rdzenie po 1,2 ... mam racje ? nad szajsungiem też się zastanawiam ale drażni mnie nakładka na andka...totalny szajs a jesli chodzi o rooty itp. nie chce tego robic i tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1GB czy 2GB wszystko zależy od "śmieci" instalowanych na telefonie...Jak nie zrobisz roota to niektórych nie usuniesz. Miałem bodajże jakiegoś szajsunga kiedyś na zrootowanego i 1GB RAM było na lajcie ;p Maks zajęte 55-60% Teraz w LG G3 2GB RAMu i wolnego mam średnio 600-700

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez uwazam ze aby komfortowo korzystac z telefonu na androidzie to minimum 2GB ramu trzeba miec. I w mojej opinii S4 chodzila "ciezej" niz obecna G2.

Wysłane z G2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez 2 ale tamb byla zamula np. Dialera czy galerii.

Wysłane z G2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez 2 ale tamb byla zamula np. Dialera czy galerii.

Wysłane z G2

Bardzo chwaliłem sobie s2 i note2. Nie wiem co mnie podkusiło na G3. Chyba mialem jedynie dość tego kretyńskiego wyglądu mydelniczki...

Wysłane z taboreta G3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy serii Note nie uzywalem. Ale Esek mialem juz dosyc. Teraz z G2 jestem bardziej zadowolony.

Wysłane z G2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w G3 w aplikacje i wyłącz niepotrzebne, będzie śmigać aż miło.

Mam Xperie E3 1GB ramu i śmiga a samsungi nie chciały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w G3 w aplikacje i wyłącz niepotrzebne, będzie śmigać aż miło.

Mam Xperie E3 1GB ramu i śmiga a samsungi nie chciały.

To i tak wygolone mam. Poprostu powoli sie przyzwyczajam. Swoje też robił amoled w S. Co prawda to andek 5 ma swoje za uszami. Wczoraj ze 3 razy restartowalem, takie lagi łapał. Ale coś sie działo bo goła s2 też wczoraj lagowała. Musi że nam kopie robią...

Wysłane z taboreta G3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Moto G 2014 też mam 1GB RAM i zapitala na lizaku aż miło przy wgranych ok 60 aplikacjach. Nie ma zamulaczy producenta, zbędnych usług działających w tle .Poza tym środowisko runtime'owe oparte jest w Lollipop na ART nie na Dalvik cache co znacząco wpływa na czas odpalenia bibliotek aplikacji. Myślę, że do Lizaka 1GB to absolutne optimum przy założeniu że działamy na czystym Androidzie, bez nakładek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że nie długo będę zmieniał telefon poleccie coś a mianowicie obecnie użytkuje iPhone 4 , dostałem go na próbę żeby zobaczyć czy system będzie mi odpowiadał.

Jako że mega mi pasuje to że jest mały i solidnie się go w ręce trzyma bo jest cały szklany mam ochotę na 5S ale że chore pieniądze jeszcze kosztuje to czy jest coś mocnego z androidem pod względem parametrów a jednocześnie wielkością i solidniscia przypominał iPhone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SONY XPERIA Z3 COMPACT

http://www.sonymobile.com/pl/products/phones/xperia-z3-compact/

Ciężko ja przebić innym fonem. [emoji12]

Edytowane przez POWER-KRIS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z-tki padają jak muchy ;p Kolega ostatnio mówił że tyle reklamacji z żadnymi telefonami nie mieli :D A jednemu w robocie jak kupił nówkę Z3 to przyjechał do roboty i pękła mu w kieszeni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...