Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Powiem wam że biednie te wszystkie wyniki wychodzą przy nowej S6/S6 Edge która ma 70 tys :)

samsung-galaxy-s6-benchmarks-antutu-aa-2

A niżej filmik i w końcu nie ma lagów!



Niedługo kupuję S6 po 3 latach użytkowania S3ki, tylko poczekam na dobrą ofertę w pracy i pomyślę czy wersja 32GB lub 64GB.

Ostatnio w eurobrtv byla promocja G2 za 1049zl na dzien kobiet chyba. Moze jeszcze jest

Żadna promocja tylko zostało parę ostatnich sztuk w polsce po jednej sztuce na ekspozycji, dlatego taka cena :wink:
Obecnie zmieniłem pracę i właśnie pracuję w EURO RTV AGD, jestem oczywiście na telefonach bo jak zobaczyli jak sprzedaje smartfony to od razu powiedzieli że ma być to mój dział :decayed::grin:
Odnośnie telefonów które sprzedawałem do tej pory nadal mam oferty z sieci Telakces w której pracowałem i droższe telefony oczywiście dużo taniej niż w sieci w której teraz pracuje, przykładowo G3 w sklepie 1649zł, z oferty mogę załatwić taki sam za ok 1300zł.

Edytowane przez PABLO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablo tylko ciekawe jak będzie chodzić s6 jak dostanie trochę apek i towaru do pamięci :wink: Mój s5 też szybko chodził po przywiezieniu ze sklepu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesiadał się ktoś z G2 na G3? Jest sens? Jak to jest z tym grzaniem i nie wielkimi lagami w użytkowaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie narzekam na G3.Kolega z pracy ma G2 i też :banan: Grzeje się dość jak pogram w wymagające gry.A jeżeli chodzi o G2 a G3 to jak dla mnie oba na plus.Z tym że G3 ma lepszy wyświetlacz no i slot na kartę pamięci :) U mnie już siedzi 32GB :decayed:

A co do S6 to ktoś na łeb upadł.I to dość mocno...może nawet kilka razy, ustalając cenę tego telefonu.No lekka przesada płacić jakieś 3 klocki za słuchawkę...A po kilku miesiącach i tak straci 1/3 albo 1/4 wartości ;p

Edytowane przez rybus85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablo tylko ciekawe jak będzie chodzić s6 jak dostanie trochę apek i towaru do pamięci :wink: Mój s5 też szybko chodził po przywiezieniu ze sklepu :decayed:

Ja mam od sierpnia i czasami mnie krew zaczyna zalewać jak się zmuli. I chyba jest gorzej na lizaku niż było wcześniej.

To chyba mój ostatni szajsung...

Ja nie narzekam na G3.Kolega z pracy ma G2 i też :banan: Grzeje się dość jak pogram w wymagające gry.A jeżeli chodzi o G2 a G3 to jak dla mnie oba na plus.Z tym że G3 ma lepszy wyświetlacz no i slot na kartę pamięci :) U mnie już siedzi 32GB :decayed:

A co do S6 to ktoś na łeb upadł.I to dość mocno...może nawet kilka razy, ustalając cenę tego telefonu.No lekka przesada płacić jakieś 3 klocki za słuchawkę...A po kilku miesiącach i tak straci 1/3 albo 1/4 wartości ;p

Ale wszystkie tyle kosztują. A popatrz na ceny ajsrona...

Dołożyli szkło i metal, to ceną musi swoje skoczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że biednie te wszystkie wyniki wychodzą przy nowej S6/S6 Edge która ma 70 tys :)

samsung-galaxy-s6-benchmarks-antutu-aa-2

A niżej filmik i w końcu nie ma lagów!

Niedługo kupuję S6 po 3 latach użytkowania S3ki, tylko poczekam na dobrą ofertę w pracy i pomyślę czy wersja 32GB lub 64GB.

Ostatnio w eurobrtv byla promocja G2 za 1049zl na dzien kobiet chyba. Moze jeszcze jest

Żadna promocja tylko zostało parę ostatnich sztuk w polsce po jednej sztuce na ekspozycji, dlatego taka cena :wink:

Obecnie zmieniłem pracę i właśnie pracuję w EURO RTV AGD, jestem oczywiście na telefonach bo jak zobaczyli jak sprzedaje smartfony to od razu powiedzieli że ma być to mój dział :decayed::grin:

Odnośnie telefonów które sprzedawałem do tej pory nadal mam oferty z sieci Telakces w której pracowałem i droższe telefony oczywiście dużo taniej niż w sieci w której teraz pracuje, przykładowo G3 w sklepie 1649zł, z oferty mogę załatwić taki sam za ok 1300zł.

A jakiś rabacik dasz na HTC ONE M9? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A macie w Tapatalku przycięcia?

Wysłane z LG G3

Chodzi o szybsze przewijanie menu.

Wysłane z LG G3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danielo, a skąd Pablo ma wziąć rabacik na premierze?? Z tą ceną Sgs6 to faktycznie przegięcie, w ubiegłym roku SGS5 w przedsprzedaży był w cenie 2899zl, ale dorzucali do niego smartwatch o wartości ponad 700zl. Zwykle kupowałem sgsy w przedsprzedaży, ale w tym roku poczekam, aż będzie można go kupić za około 2200 z pełną fakturą VAT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak chciałbym poznać opinie posiadaczy innych telefonów,S5 itp.

Jak szybko przewijam menu to takie przycinki czasami występują.Na WP czegoś takiego nie było.

Wysłane z LG G3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te cyferki nic nie znaczą . S6 jest nowością i ma reklamę . Prawda jest taka ze Note 4 bije go na głowę a i Note 3 jest od niego o wiele lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak chciałbym poznać opinie posiadaczy innych telefonów,S5 itp.

Jak szybko przewijam menu to takie przycinki czasami występują.Na WP czegoś takiego nie było.

Wysłane z LG G3

Nie zauważyłem albo moje oko ich nie rejestruje...

Wysłane z taboreta G3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego są lepsze?W czym są lepsze?

Wysłane z LG G3[/quote

W funkcjach,wielkości i cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pablo a masz pewne g2 32gb?

Sprawdzę w poniedziałek czy będą w ofercie bo teraz były 16GB wersje.



pablo tylko ciekawe jak będzie chodzić s6 jak dostanie trochę apek i towaru do pamięci Mój s5 też szybko chodził po przywiezieniu ze sklepu

Tutaj zastosowali nową szybką pamięć wewnętrzną przez co telefon chodzi jak burza ale jak będzie potem do kij wie, wszystko wyjdzie po czasie :decayed:



A jakiś rabacik dasz na HTC ONE M9?

Gorących modeli nigdy nie sprowadzałem bo są na małej marży i zakup po prostu się nie opłaca, jeśli już się trafi jakiś "napaleniec" to zapraszam do drugiej pracy czyli RTV EURO AGD i wtedy jeszcze bez problemu wystawię FV23% :decayed:



Danielo, a skąd Pablo ma wziąć rabacik na premierze?? Z tą ceną Sgs6 to faktycznie przegięcie, w ubiegłym roku SGS5 w przedsprzedaży był w cenie 2899zl, ale dorzucali do niego smartwatch o wartości ponad 700zl. Zwykle kupowałem sgsy w przedsprzedaży, ale w tym roku poczekam, aż będzie można go kupić za około 2200 z pełną fakturą VAT

Krumak dali promocję taką, że jeśli zamówisz i kupisz nawet po premierze kilka dni to dostaniesz bezprzewodową ładowarkę o wartości ok. 200zł

Ceny: • Galaxy S6: 32 GB - 2999 PLN, 64 GB - 3399 PLN, 128 GB - 3799 PLN

• Glaaxy S6 Edge: 32 GB - 3599 PLN, 64 GB - 3999 PLN, 128 GB - 4399 PLN



Prawda jest taka ze Note 4 bije go na głowę a i Note 3 jest od niego o wiele lepszy

W czym bije N4 - S6kę?
W wydajności jest przepaść na korzyść S6, poczytaj o nowej generacji pamięci i 14 nm procesora :)

A więc po porozumieniu się z Samsungiem, dostałem na testy jeszcze 3 tygodnie przed premierą świeżutką S6 w wersji białej i wersję 64GB.

11082638_802336866486800_46908126178182911014811_802336899820130_309461602350493

10487242_802336929820127_202490187741467

10368388_802336953153458_309088579966252

11083910_802336996486787_515383202079418

Jest to pierwszy Galaxy który gdy weźmiemy do ręki czujemy, że jest to wysoka półka i nic już nie udaje, żadne plastiki imitujące aluminium, tylko prawdziwe tworzywo aluminium i szkła, delikatna ergonomia i bardzo dobrze leży w ręce, nie jest taki śliski jak moja S3. Działanie interfejsu jest na bardzo wysokim poziomie, płynność jak w ios w apple, zero laga wchodząc na kontakty, błyskawiczne włączanie aparatu czy momentalne otwieranie się galerii, zrobiłem 100 zdjęć by zapchać na szybko galerię i nie ma różnicy w otwieraniu, sprawdzę przy 1000 fotek czy będzie tak samo.
Wersja biała bardzo ładnie wygląda i nie zostawia w ogóle odcisków jak na czarnej.
Aparat robi bardzo dobre zdjęcia, porównywałem w ciemnym pomieszczeniu zdjęcie wykonane S5ką i potem S6 to jest przepaść, będę mieć foty to wrzucę później.
Bateria trzyma podobnie jak w S5 może ciut lepiej a katuję go cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo tym razem poczekam 2-3 miesiące i jak cena spadnie do 2200-2300 to wówczas kupię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...