Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi


Pablo tym razem poczekam 2-3 miesiące i jak cena spadnie do 2200-2300 to wówczas kupię

Ja też tak planuję bo nie dam 3k za telefon, chyba że będę mieć okazję jak było z S3ką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pablo - napisz mi proszę na PW, ile w chwili obecnej trzeba dać u Ciebie za IP5S min. 16GB oraz Z3Compact - bez względu, czy w RTV, czy drugiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo to jak robisz w EURO to co mi powiesz na temat tej słuchawki ? http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/goclever-insignia-530-lte.bhtml?from=benchmark&p=849.00&cr=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może tu uzyskamy informacji.
Kuzynka przyniosła mi LG D280n
Coś tam porobila i się zablokował i nic nie pomaga nawet resetu nie idzie zrobić.3e017e8e9e1bd2a982102ca588955bfb.jpg

Edytowane przez Frimuś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hard reset przyciskami tez nie da rady?

Wysłane z G2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się akurat umowa w orange :kox::naughty::kox: Pchne S5 i może się uda S6 w wysokim abonamencie wziąć :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może tu uzyskamy informacji.

Kuzynka przyniosła mi LG D280n

Coś tam porobila i się zablokował i nic nie pomaga nawet resetu nie idzie zrobić.3e017e8e9e1bd2a982102ca588955bfb.jpg

Kolego a spróbuj wrzucić nowy system przez KDZ ( tutaj dokładne informacje co i jak : http://www.lg-phones.org/official-lg-l65-kdz-firmware-rom.html )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było ale polecam obczajenie aplikacji Street king apka niczym NFS tylko ze korzysta z map w telefonie pokazuje innych użytkowników w całej Polsce czym jeżdżą i gdzie są da się ustawić wyścig czy spot polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki szybkie pytanie

W tablecie Kiano Elegance 8 3G mam 2 pamięci wewnętrzne... jedna 1 gb na której mogę instalować aplikacje .. druga 4gb na której nie mogę tego robić, na karte sd moge przenieść nie wiele aplikacji ... ta pierwsza pamięć 1gb naturalnie co chwile się zapycha i pytanie czy da radę całe te pamięci wewnętrzne scalić ze sobą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki szybkie pytanie

W tablecie Kiano Elegance 8 3G mam 2 pamięci wewnętrzne... jedna 1 gb na której mogę instalować aplikacje .. druga 4gb na której nie mogę tego robić, na karte sd moge przenieść nie wiele aplikacji ... ta pierwsza pamięć 1gb naturalnie co chwile się zapycha i pytanie czy da radę całe te pamięci wewnętrzne scalić ze sobą ?

Na forum android byl temat. Ale musisz szukac. Moze na telchina tez bedzie podpowiedz... Do któryś Chińczyków dalo sie dolozyc pamieci. Tzn wlutowac.

Wysłane z taboreta G3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi chodzi bardziej o systemowe rozwiązanie.... Pamięć fizycznie jest ale niestety podzielona na 2 partycje przez co jedna w ogóle jest nie wykorzystana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpowiedzcie Koledzy, jaki telefon wziąśc w abonamencie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie sie nie zastanawiałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Multis

Po aktualizacjach G3 nadal sie grzeje i ma lagi? Moge zmienic obecna G2 ale boje sie ze przejade sie na lagach...

Wysłane z G2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Multis

Po aktualizacjach G3 nadal sie grzeje i ma lagi? Moge zmienic obecna G2 ale boje sie ze przejade sie na lagach...

Wysłane z G2

Co do lagów to już nie zauważam. Może już nie zwracam uwagi. Co grzania to grzeje sie, ale czy mniej lub mocnie to ciezko mi powiedzieć. Na początku zwracałem uwage, teraz tylko użytkuje fona...

Wysłane z taboreta G3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ostro pogiercujesz,albo apki które ciągną dużo z proca to się grzeje.Na co dzień tego nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...