Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System operacyjny Android

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 407,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mnie ten nowy Market wkurza... naładowali bajerów a on tylko Zamula i jakieś przestoje ma :/

Opublikowano

problem znany dla choć trochę czytających fachowe portale :naughty:

http://komorkomania.pl/2011/12/08/nie-aktualizujcie-htc-wildfire-s

Telefon służy mi do pracy a nie do czytania o nim :wallbash::decayed: ale dzięki za link choć trochę za późno.

Opublikowano

Mnie ten nowy Market wkurza... naładowali bajerów a on tylko Zamula i jakieś przestoje ma :/

mnie też, i ciężko tam coś znaleźć, np. wpisuje "launcher" to wybija jakieś skiny itp, a nie konkretne programy...

ale tutaj to jest bajka... http://pl.appbrain.com/

bezpośrednia instalacja... https://market.android.com/details?id=com.appspot.swisscodemonkeys.apps&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5hcHBzcG90LnN3aXNzY29kZW1vbmtleXMuYXBwcyJd[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 22:43_________________________________________________lub szybka i wygodna instalacja programów z poziomu pc...

Opublikowano

Proponuje taką aktywną tapetę na zimę :kox:

te tapetki to sie sciaga z marketu ???

mam pytanko jeszcze czy jak nie mam zrootowanego telefonu to nie moge zapisywac gry czy aplikacji na karcie pamieci ???

i jeszcze jedno jaki program sluzy do komunikacji sgs+ z PC , w nokii bylo ovi a tu cos polecacie??

Zapisywać możesz pliki i wersje instalacyjne ale chodzi Ci pewnie o instalację programów? Aplikacje instalują się w pamięci wewnętrznej telefonu.

no o to mi chodzilo wlasnie, ale po roocie moge instalowac na karcie nie ?

Oczywiście. Ja mam teraz 5mb zajęte w pamięci wbudowanej a wszystkie aplikacje instaluję i przechowuję na karcie pamięci. Dlatego warto kupić dużą i szybką :wink4:

Krzysiu jakiego uzywasz ROMu? Ja mam w tej chwili Leedroid HD 3.3.3 GB R5 i strasznie szybko wcina mi baterie. Poza tym jestem bardzo zadowolony. 4godz temu odlaczony od ladowarki i zjadl juz 25% baterii - wiekszosc czasu przelezal na biurku nieuzywany.

Opublikowano

Proponuje taką aktywną tapetę na zimę :kox:

te tapetki to sie sciaga z marketu ???

mam pytanko jeszcze czy jak nie mam zrootowanego telefonu to nie moge zapisywac gry czy aplikacji na karcie pamieci ???

i jeszcze jedno jaki program sluzy do komunikacji sgs+ z PC , w nokii bylo ovi a tu cos polecacie??

Zapisywać możesz pliki i wersje instalacyjne ale chodzi Ci pewnie o instalację programów? Aplikacje instalują się w pamięci wewnętrznej telefonu.

no o to mi chodzilo wlasnie, ale po roocie moge instalowac na karcie nie ?

Oczywiście. Ja mam teraz 5mb zajęte w pamięci wbudowanej a wszystkie aplikacje instaluję i przechowuję na karcie pamięci. Dlatego warto kupić dużą i szybką :wink4:

Krzysiu jakiego uzywasz ROMu? Ja mam w tej chwili Leedroid HD 3.3.3 GB R5 i strasznie szybko wcina mi baterie. Poza tym jestem bardzo zadowolony. 4godz temu odlaczony od ladowarki i zjadl juz 25% baterii - wiekszosc czasu przelezal na biurku nieuzywany.

To ta bateria faktycznie.. szybko leci u Ciebie. Ja używam: RCMixS_v2.0_A2SD_CM7Hboot i mało używany telefon to 2 dni wytrzyma.

Opublikowano

Byc moze sam na wlasne zyczenie troche uwalilem ta baterie bo co wieczor byla doladowywana mimo tego ze nie byla rozladowana. Wcina ja tylko jak sie uzywa telefonu - w nocy, przez 10godz, tel przelezal w stanie czuwania i zjadl 10% baterii czyli ok 1%/1h wiec w normie z tego co pisza w sieci.

Nie wiem jak sprawdzic jakiej klasy mam karte ale na tym romie i kazdym innym A2SD jak ktos do mnie dzwoni to moj telefon odzywa sie dopiero po 'jego' jednym pelnym sygnale - czyli z lekkim opoznieniem. Ale mimo to zaluje ze tak pozno sie zabralem za zmiane ROMU na modyfikowany - w ori brakowalo mi pamieci w tym telefonie, teraz mam wszystko co niezbedne i ponad 100MB wolnej pamieci wewnetrznej.

Opublikowano

Proponuje taką aktywną tapetę na zimę :kox:

te tapetki to sie sciaga z marketu ???

mam pytanko jeszcze czy jak nie mam zrootowanego telefonu to nie moge zapisywac gry czy aplikacji na karcie pamieci ???

i jeszcze jedno jaki program sluzy do komunikacji sgs+ z PC , w nokii bylo ovi a tu cos polecacie??

Zapisywać możesz pliki i wersje instalacyjne ale chodzi Ci pewnie o instalację programów? Aplikacje instalują się w pamięci wewnętrznej telefonu.

no o to mi chodzilo wlasnie, ale po roocie moge instalowac na karcie nie ?

Oczywiście. Ja mam teraz 5mb zajęte w pamięci wbudowanej a wszystkie aplikacje instaluję i przechowuję na karcie pamięci. Dlatego warto kupić dużą i szybką :wink4:

Krzysiu jakiego uzywasz ROMu? Ja mam w tej chwili Leedroid HD 3.3.3 GB R5 i strasznie szybko wcina mi baterie. Poza tym jestem bardzo zadowolony. 4godz temu odlaczony od ladowarki i zjadl juz 25% baterii - wiekszosc czasu przelezal na biurku nieuzywany.

Niektore aplikacje wpieprzaja ostro baterie :cool1: ja miałem gg odpalone i przez noc wciagnelo mi 80% baterii :blink: Bylem w szoku lekkim :decayed:

Opublikowano

chlopaki czy jak tym kablem http://allegro.pl/kabel-pro-tv-out-samsung-i9000-galaxy-s-s8500-wave-i1984116807.html jak podlacze tel do tv to ogolnie widzi sie wtedy to co na telefonie ? Czyli jak przegladam neta czy cokolwiek innego wszytsko jest wyswietlane na tv?

Opublikowano

Pany jakąś Navi na androida ?? mam HTC Sensation ?jakieś Linki na PW na rapida??

Opublikowano

Linka Ci nie podam bo nie mam w tej chwili zadnego aktualnego ale od siebie polecam Sygic Aura 3... uzywam od jakiegos czasu i dla mnie jest przyjemna i wystarczajaca tylko ze ja malo jezdze i rzadko uzywam navi. Ma dobra opinie wsrod uzytkownikow Androida.

Opublikowano

ok dzieki zassałem z neta... robi wrażenie ta navi :D Dzięki :naughty:

Opublikowano

ja czekam na navi od Google... :)

Opublikowano

jakie??

Opublikowano

jakie??

korzystajace z google maps, w pelni darmowe, nie wiem kiedy bedzie... ale mysle, ze to kwestia czasu.

Opublikowano

toć navi google działa mniej więcej od wakacji... może być jeszcze coś innego?

Opublikowano

Kto mi zrootuje telefon bo robi mi się chojówka.. walka o każden MB :wallbash:

Opublikowano

jakie??

korzystajace z google maps, w pelni darmowe, nie wiem kiedy bedzie... ale mysle, ze to kwestia czasu.

być może chodzi o offline :naughty:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 15:12_________________________________________________

Kto mi zrootuje telefon bo robi mi się chojówka.. walka o każden MB :wallbash:

jaki telefon?[br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 15:14_________________________________________________

Pany jakąś Navi na androida ?? mam HTC Sensation ?jakieś Linki na PW na rapida??

http://www.naviexpert.pl/czy-to-dziala-z-moim-telefonem.html najlepsza na Androida
Opublikowano

raggaman ja tez bede chcial zrootowac moj SG I+ , moze ktos sie na tym zna z okolic LBL i moze na spot komorki bysmy zabrali do korekty :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.