Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System operacyjny Android

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Sam sam..jak widzę te opisy na necie to ręce same się załamują..

a jaki masz fon?

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 408,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

HTC Desire

Opublikowano

Co moglibyście polecić edukacyjnego dla 4 latki tak by mogła sobie porysować i pograć w proste gierki?

Opublikowano

macie jakąś automape na SE arc S?

Opublikowano

korzystacie z tapatalk? mam problem z naszym forum, mogę czytać PW, mogę wejść w nowe posty, ale próbując wejść w "forum" pisze tylko proszę czekać i koniec nic nie da się zrobić. Macie takie problemy? czy chodzi wam tapatalk normalnie?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Niby jest już android 4.0 dla SGS2. Ktoś już aktualizował? Mam na myśli brandowanego phona, czy w ogóle na takowe już są aktualizacje, czy tylko rootowanie mnie czeka?

Opublikowano

Ja mam zaktualizowanego Androida do 4.0.3 w Samsungu Galaxy S II :)

Opublikowano
Niby jest już android 4.0 dla SGS2. Ktoś już aktualizował? Mam na myśli brandowanego phona, czy w ogóle na takowe już są aktualizacje, czy tylko rootowanie mnie czeka?

Root nie ma nic do aktualizacji romu. Wrzucaj Odinem najnowszy niebrandowany ICS 4.0.3 a nie czekaj na to az operator laskawie wypusci swoj soft

Wytapane z SGS2

Opublikowano
Niby jest już android 4.0 dla SGS2. Ktoś już aktualizował? Mam na myśli brandowanego phona, czy w ogóle na takowe już są aktualizacje, czy tylko rootowanie mnie czeka?

Root nie ma nic do aktualizacji romu. Wrzucaj Odinem najnowszy niebrandowany ICS 4.0.3 a nie czekaj na to az operator laskawie wypusci swoj soft

Wytapane z SGS2

Co wtedy z gwarancją? Jest czy się idzie paść?

Opublikowano
Niby jest już android 4.0 dla SGS2. Ktoś już aktualizował? Mam na myśli brandowanego phona, czy w ogóle na takowe już są aktualizacje, czy tylko rootowanie mnie czeka?

Root nie ma nic do aktualizacji romu. Wrzucaj Odinem najnowszy niebrandowany ICS 4.0.3 a nie czekaj na to az operator laskawie wypusci swoj soft

Wytapane z SGS2

Co wtedy z gwarancją? Jest czy się idzie paść?

Nie tracisz gwarancji. W serwisie z reszta nie sprawdzaja jaki masz soft

Wytapane z SGS2

Opublikowano

a ja mam Zonka Z HTC Sensation...a bardziej z Autoryzowanym serwisem :(

Opublikowano
a ja mam Zonka Z HTC Sensation...a bardziej z Autoryzowanym serwisem :(

A o co chodzi?

Opublikowano

HTC Sensation kupiony 1 lutego 2012 roku w sieci Orange na firme . Oddany 28 lutego Do Regenersis

- przestał reagować guzik on/off

- jeden martwy pixel

Dziś 22 Marca odebrałem telefon ..Happy jak nic byłem jedyne 2h!!! .w/w usterki naprawili !! Ale telefon przestał wykrywać WIFI!! jakaś Masakra wysłużony HD2 wykrywa w tym samym miejscu bez problemu , nadmienie iż Sensation przed oddaniem idealnie wykrywał WIFI a teraz nic. Niby WIFI włączone a nic nie wykrywa .Więc reasumując Telefon miałem 2h i po 2 ponownie oddałem na Reklamację .Ciekawe ile będe musiał czekać aż łaskawie dadzą mi znac co i jak

PS. jak wspomniałem telefon wrócił z naprawionymi usterkami (on/off guzik , i martwy pixel ) i nawet wgrali najnowszy soft...dziwne bo jak im oddawałem Fon już miał Andka najnowszego 2.3.4 .

A jak wykryłem ze WIFI nie działa to pokusiłem się o Hard Reset , i dalej WIFI nie działa.ehhh.

Czekamy

Opublikowano

"nawet wgrali najnowszy soft" to juz wiesz czego wina .widocznie cos im nie poszlo z tym softem. mogles nie oddawac i wgrac samemu mysle ze by pomoglo(o ile to jego wina) bo teraz troche poczekasz

Opublikowano

ale im nikt nie kazał wgrywać ...tak chyba mają popaprańcy że wgrywają nowy soft. ja tylko chciałem aby naprawili usterki co wskazałem .ehh to tak jak dać A4 na wymianę oleju a oni ci wymienią cały silnik

Opublikowano

Turzol, skąd pobrać oryginalny, niebrandowany, android do samsunga? sgs2

---------- Post added at 19:11 ---------- Previous post was at 18:21 ----------

dobra, już chyba mam ;)http://www.samfirmware.com/

Opublikowano
ale im nikt nie kazał wgrywać ...tak chyba mają popaprańcy że wgrywają nowy soft. ja tylko chciałem aby naprawili usterki co wskazałem .ehh to tak jak dać A4 na wymianę oleju a oni ci wymienią cały silnik

być może zrobili wipe... czyli przywrócili ustawienia fabryczne :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.