Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System operacyjny Android

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tylko do mnie nie ma nowego softu (cały czas wyskakuje ze jest aktualna wersja)

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 408,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
tylko do mnie nie ma nowego softu (cały czas wyskakuje ze jest aktualna wersja)

Zgadza się, S Plus nie ma aktualizacji do 4.1.

Opublikowano

a jaki inny soft można wgrać do niego? coś nieoryginalnego

Opublikowano

Poszukaj dobrze po necie albo wejdź na forum Android lub jeśli znasz angielski na xda developers. Tzw custom romow jest bardzo dużo. Ja od dawna używam cyanogena i nie wrócę do stocka.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano
a jaki inny soft można wgrać do niego? coś nieoryginalnego

Tak, ale musisz troche poczytać, które z tych softów są najstabilniejsze: ROM'y & Modyfikacje

Opublikowano

Szczerze to nie bardzo chce mi się szukać. ktoś może siedzi bardziej w temacie i wrzuci jakiś link do instrukcji jak i link do ściągnięcia jakiegoś dobrego softu który sam używa

Opublikowano

Buba, pod tym linkiem wyżej masz wszystko. :wink:

[WAŻNE] [Tutoriale] I9001 - Flashowanie, Root, Modyfikowanie, Wipe, CWM, FAQ itp.

Najpopularniejszy jest chyba CyanogenMod i od niego bym zaczął: [i9001 ROM] [JB 4.1.2] CyanogenMod 10 by Ivendor - Release 2.5 - Kernel 3.0.xx

Bywa tylko, że ROMy customowe nie są w pełni funkcjonalne, dlatego trzeba doczytać w opisie.

---------- Post dopisany at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany at 19:54 ----------

ktoś może siedzi bardziej w temacie i wrzuci jakiś link do instrukcji jak i link do ściągnięcia jakiegoś dobrego softu który sam używa

Te samy ROMy customowe sa w różnym stopniu zaawansowania na różnych telefonach, stąd np. Cyanogenmod na twoim może działać całkiem inaczej jak na moim.

Opublikowano

aha

dobra. przywróciłem do ustawień fabrycznych i zobaczymy co się będzie działo. jak mnie wk***i bardziej to zmienie na ipedzia:grin:

Opublikowano

A ja polecam do sgs-a ten rom:

[ROM][i9001][4.2.2] SlimBean [v8.1][kernel 3.4] (11-08-13, krislibaeer)

link: [ROM][i9001][4.2.2] SlimBean [v8.1][kernel 3.4] (11-08-13, krislibaeer)

Śmiga u mnie już o jakiegoś czasu, telefon normalnie trzyma a szybkość zdecydowanie lepsza jak na romach gb:wink:

Opublikowano

panowie da sie dostac tapatalk tylko jakis dobry za free?

Opublikowano

Nie wiem, ale myslę, ze warto kupić. To raptem 10 zł, a używasz cały czas.

Opublikowano

nie dziala link

Opublikowano

Kupowałeś u mnie na miejscu S3 to czemu nie powiedziałeś to bym Ci wysłał tapatalka i inne przydatne apki przez bluutooka albo S bemem? :decayed:

Opublikowano
nie dziala link

Działa

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Kupowałeś u mnie na miejscu S3 to czemu nie powiedziałeś to bym Ci wysłał tapatalka i inne przydatne apki przez bluutooka albo S bemem? :decayed:

aaa widzisz :doh::facepalm:

podjade jakos jak bedziesz miec troche luzu od klinetow i cos pomodzimy :jerk:

dzieki

Opublikowano

Panowie jak na tym pasku narzędzi wychodzącym od góry ekranu dacie na profil Wibracja to macie wibrację? Bo mam go włączonego a wibry nie ma. Nawet jak wejdę w ustawienia dźwięku to opcja wibry jest niedostępna. Bez sens bo o to chyba chodzi w profilu Wibracja żeby ta wibracja właśnie była.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

Czy któryś z kolegów ma już samsunga s4 i może podzielić się swoimi uwagami, głównie chodzi mi o wady bo o pozytywach wszędzie piszą:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.