Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System operacyjny Android

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sciagnalem to samsung remote i jakos nie moge obczaic jak to zgrac z tv

Nie zgrywasz z TV, klikasz ikonę pilota, kierujesz podczerwień w stronę TV i po wszystkim. Przynajmniej tak działa w SGS 6

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 407,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sciagnalem to samsung remote i jakos nie moge obczaic jak to zgrac z tv

Nie zgrywasz z TV, klikasz ikonę pilota, kierujesz podczerwień w stronę TV i po wszystkim. Przynajmniej tak działa w SGS 6
W sgs4 tak samo ;-)

Wysłane z mojego Lenovo B6000-H przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie ma ktos z was szklo hartowane na ekranie?

Ja dzisiaj zalozylem zamiast folii i w dwoch miejscach jest "powietrze" pod spodem.

Sciagalem 3-krotnie, przecieralem i dalej to samo.

Podejrzewam, że delikatnie jest wygięta szybka i dlatego tak się dzieje. Pytanie tylko czy jest sens kupować nową? Może ktoś ma podobnie?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

z naklejaniem foli jest pewien myk. a mianowicie przed przyklejeniem folii wlasciwej powinno sie oczywiscie dobrze wytrzec szmatka, odtluscic. po tych zabiegach bierzesz zwykla folie samoprzylepna szeroką i kilka razy przyklejasz na ekran aby sie pozbyc wlokien i paprochoow po szmatce. one zawsze generują bąbla. nastepnie przyklejasz folie na ekran.

wysłane z prodiża

Opublikowano

No to to jest logiczne.

Mi nie chodzi o to ze mam brud pod szybka (nie folia).

Wyglada na to jakby szybka nie dochodzila w dwoch miejscach (rog oraz na dole ekranu).

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Daj foto

Opublikowano

Teraz mam lumie 725 bo moja 930 w czwartek dopiero będzie. Fajna ta 735 ale dla mnie za mała :P

Opublikowano

Zakładałem 2 szkła różne na mój z3, na przód z allegro na tył z AliExpress, w obu przypadkach tak samo wg instrukcji że się naciska na środek i pięknie się przykleilo tak samo koledze na S5, a i tv remote nie będzie u mnie działać bo nie mam w tel obsługi na podczerwień

Opublikowano

U mnie tez niby sie ladnie przykleja ale po dwoch koncach sa takie miejsca gdzie nie chce. Bede mial drugiego fona to zrobie foto.

Byc moze szklo lipne/wadliwe albo ekran ma delikatna nierownosc

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie mam pytanko.

Posiadam Note3 z android em 4.4

Czy warto przechodzić na 5 lizak? Bo różnie piszą ponoć lizak się tnie.Dziękuję .

Edytowane przez jacek70

Opublikowano

Ja mam lizaka w Note 3 i nie ma tragedii.

A na dodatek wróciła opcja ukryj aplikacje :)

Opublikowano

Ja miałem w LG G3 i chodził elegancko

Opublikowano

Panowie mam pytanko.

Posiadam Note3 z android em 4.4

Czy warto przechodzić na 5 lizak? Bo różnie piszą ponoć lizak się tnie.Dziękuję .

Nie warto. Ja miałem po kupnie 4.4 w S5 a teraz mam lizaka. Armagedon :facepalm: Tnie się okrutnie i podczas dzwonienia przełaczają mi się ekrany i wszystko wciska. Nie wiem jak to ogarnąc :kwasny:

Opublikowano

Panowie mam pytanko.

Posiadam Note3 z android em 4.4

Czy warto przechodzić na 5 lizak? Bo różnie piszą ponoć lizak się tnie.Dziękuję .

Nie warto. Ja miałem po kupnie 4.4 w S5 a teraz mam lizaka. Armagedon :facepalm: Tnie się okrutnie i podczas dzwonienia przełaczają mi się ekrany i wszystko wciska. Nie wiem jak to ogarnąc :kwasny:
No właśnie boję się lizaka a na 4.4 chodzi super. Więc raczej zostanę. Więcej negatywnych opinii niż pozytywnych więc nie zaryzykuję.Dzięki.
Opublikowano

Powiem Ci że różnic jest bardzo mało także nie ma co się pakować w lizaka. Nie chcę grzebać w swoim bo mam na gwarancji ale chętnie bym wrócił do poprzedniego

Opublikowano

Samsung ogólnie ma problem z lizakiem. Coś chłopaki nie dali rady :-P

Opublikowano

Ja mam lizaka w Note 3 i nie ma tragedii.

A na dodatek wróciła opcja ukryj aplikacje :)

Co to za opcja? ocb?
Opublikowano

No że możesz pochować apki z pulpitu. W 4.4 jest tylko wyłącz odinstaluj.

Mi się nic nie przełącza samo [emoji14]

Opublikowano

Pierwszy lizak na S5 był faktycznie do d... Ale jakiś czas temu (w Plusie) wpadła kolejna aktualizacja i już jest OK. Poza tym wróciła możliwość wyłączenia dźwięku i i wibracji całkowicie, o czym w pierwszym lizaku zapomnieli.

Opublikowano

Ja od razu wpadłem jak wyszły łatki więc dobrze jest.

Wgrałem czysty rom nie muszę czekać aż się operator pofatyguje.

Edytowane przez Joziek79

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.