Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System operacyjny Android

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
9 godzin temu, rybus85 napisał:

To co wychodzi w tym telefonie to masakra jakaś. Jak ludzie mogą być taką ciemnotą żeby płacić tyle hajsu tak naprawdę za logo... Gdyby nie soft to tragedia. 

Jeśli kogoś stać to dlaczego ma nie kupić? Świat nie musi się kręcić tylko i wyłącznie wokół tanich towarów.

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 407,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie napisałem że ma się kręcić wokół tanich towarów(choć te tańsze robią się coraz lepsze). Ale kupując coś za ciężki hajs to wymagam żeby to było sprawne bez wad ukrytych,baboli itd. Nie jesteśmy testerami. 

Opublikowano

Nie wiecie co się dzieje z 

http://forum.android.com.pl/

:kwasny:

Opublikowano

Również nie mogę wejść,pewnie jakieś prace prowadzą w łekend,trzeba czekać.

Wysłane z s8

Opublikowano

Od niech często są jakieś problemy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Awaria serwera była pisali. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wgrywal ktos miui 9?

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Kolega wgrywał w zeszłym tygodniu na Mi6. Co chcesz wiedzieć to dopytam ;)

Opublikowano
7 godzin temu, Vixen napisał:

Wgrywal ktos miui 9?

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

Ja mam wgrany jak coś

Opublikowano

Ja też mam już 9 na Mi4. 

Przy okazji zapytam. Dołożyłem sobie moduł BT (ori) i co najlepsze Xioami go nie widzi :/ Moduł OK, bo żony Lumia z WP10 łapie bez problemu... Wam Xioami bez problemu się paruje z BT ? ? ? 

Opublikowano

U mnie Xanomi Redmi Not 3 Pro łączy się z bluetooth "M" bez problemu MIUI Global 8.5 android 6.

Opublikowano

Oki, Łukasz udało mi się, gdzieś na zagranicznym forum przeczytałem, żeby wejść w diagnostykę i tam wyszukać urządzenia i znalazło :)

A powiedz mi też masz tak, że jak ktoś dzwoni to i tel i BT daje dzwonek ? ? ? 

Opublikowano
11 godzin temu, Vixen napisał:

Wgrywal ktos miui 9?

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

ja mam u siebie i u żony miui 9 już od pewnego czasu ;)

Opublikowano
Oki, Łukasz udało mi się, gdzieś na zagranicznym forum przeczytałem, żeby wejść w diagnostykę i tam wyszukać urządzenia i znalazło [emoji4]

A powiedz mi też masz tak, że jak ktoś dzwoni to i tel i BT daje dzwonek ? ? ? 

Dzwoni mi w głośnikach przednich i rns-e przełącza się na telefon. Komórkę mam zawsze wyciszona więc nie wiem ale nie wibruje więc raczej dzwonka w komórce nie ma.
Opublikowano

A bo chcialem sie dowiedziec czy wgrywal ktos sam, ja mam mi note 2 i jak narazie jest beta, a zeby wgrac musze odblokowac tel, a z tego co doczytalem wtedy nie dzialaja platnosci zblizeniowo, prawda to? Jeśli tak to czekam na oficjala

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
W dniu 26.11.2017 o 05:08, Vixen napisał:

A bo chcialem sie dowiedziec czy wgrywal ktos sam, ja mam mi note 2 i jak narazie jest beta, a zeby wgrac musze odblokowac tel, a z tego co doczytalem wtedy nie dzialaja platnosci zblizeniowo, prawda to? Jeśli tak to czekam na oficjala

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

masz wersje global czy china ? 
http://en.miui.com/download-316.html#472

 

zmień region na Indie u żony w RN4 wyszukałem po zmianie aktualizacji , może tak masz zaszyte co nieco ;)

Opublikowano

Globala mam, gdzie sie region zmienia?

Dzieki za linka, poszperam na necie co tam piszą jeszcze ciekawego.

 

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Opublikowano

Zmiana z Redmi Note 3 Pro na wielki plus !!! Telefon piekielnie szybki faceID działa 100/100 i ze zdjęcia nie odblokuje ;)
Niby rozdzielczość ta sama i wielkość ale mam wrażenie, że wyświetlacz jest lepszy , dotyk jest o wiele czulszy i nareszcie można telefon odblokować mokrym palcem ;)883567a0b9d5c4fefa2f335c7e2d5536.jpg2f1c085a90327cd833fb7db690b962a6.jpg

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Tez jestem ciekawy opinii, muszę dla mamy coś kupic w tych pieniądzach


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.